Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Karusia i umowa adopcyjna , AgaG ma wzor pewnie , skontaktuj sie z nia.
  2. Agnieszko w stosownym czasie pomyslcie o sterylizacji suczki, bo inaczej ciagle beda szczenieta.
  3. Cały czas trzymam kciuki za te adopcje, żeby w końcu doszła do skutku.
  4. Pajuniu Mili trzebaby na te pierwsze dni dac cos uspokajajacego, nowy dom, brak siostry i matki , poglebiły ta dzikosc, to wszystko stres.
  5. Missiek a jak jej łapka , goi sie ta rana ?
  6. Havana podnosze na pierwsza strone.
  7. Zasadzkas zapytaj Karine na co przeznaczyc 150 zł z AFN, ktore maja psiaki, pewnie sie im to przyda ?
  8. Tyle miesiecy nie mogły znalezc domow, a teraz widze ,ze hurtem. Pajunia licze na relacje jak sie uklada siostrom w Niemczech, no i zeby Soni wreszcie sie udało.
  9. Havana nadal pozostaje bez domu. podnosze.
  10. Tutaj podaje watek Dina [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30520&page=6&highlight=chart+Dinozaur[/url] .
  11. To watek charcicy Niuli [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30525&page=6&highlight=charcica+polska+niula[/url] .
  12. Piekny Ruben do góry, AgaG jakby było wiecej chetnych na charty to Neris u znajomej w Pomiechówku na tymczasie maja 2-charcice polska i greya,
  13. Ale one piekne sa, załuje ,ze nie moge choc jednej wziasc do domu.Pajuniu czy one juz maja zaklepane domki ? Podnosze temat, bo jeszcze Sonia czeka na dom.
  14. Szkoda ,ze tak wyszło mogłyby miec nowe domy dzieki Pajuni,tak długo sa bez domu, czy Karina nie mogłaby byc bardziej dostepna ?
  15. Piekna jest, domyslam sie ,ze Hycel o niej juz wie? Tymczas potrzebny i sterylka.
  16. Mam nadzieje ,ze Karina zrobi cos w tym kierunku,zeby byla latwiej osiagalna , inaczej trudno bedzie szukac domow dla jej podopiecznych.
  17. Havana sie przypomina szuka dalej domu.
  18. Do 20 pazdziernika juz niedlugo i Agnieszka ma ja zabrac.
  19. Teraz potrzebna jest pomoc finansowa i szukanie powoli domow dla psiakow.
  20. Mar.Gajko namierzyliscie dokładnie tego wariata ? Trzeba by miec go na oku.
  21. Zapytajcie przy okazji Karine , na co przeznaczyc te 150 zł z AFN, ktore maja jej psiaki .
×
×
  • Create New...