Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Ja zagladam, i czekamy na dom.
  2. Hava jak najszybciej potrzebuje dobrego domu.
  3. Ulka18 nie przejmujcie sie tymi utyskiwaniami, niektorzy tylko to potrafia.
  4. Podnosze, maja pecha, czy przez problemy z dodzwonieniem sie nie moga znalezc domow.
  5. Havana jest pieknym psem i zero odzewu, moze wyborcza ?
  6. Fraszka podskakuje na pierwsza strone.
  7. Podnosze suczke na pierwsza strone.
  8. Koniecznie zapytajcie w Tozie, albo ich poproscie o kontrole w jakich warunkach zyje suczka( wysterylizowana chociaz ?).Mam nadzieje ,ze mix boksia pod koniec wrzesnia trafi do domu.
  9. Dobrze ,ze jest zainteresowanie tylko kiedy te domy beda.
  10. Pajunia pisze co wiem, mama ma 3 lata, male 7 miesiecy, z psami sie dogaduje bo u Kariny tych nie brakuje,wielkosc srednie ok 20-25 kg jak dorosna.
  11. Beato tez na to czekam, zeby znalazły dom.
  12. Przypominam Havane , czeka u Missiek juz bardzo długo.
  13. Mam sie juz cieszyc,ze druga ma dom ? Agnieszko kiedy ja zabierasz ?
  14. Moze tym rezem sie uda, cos maja pecha juz tyle czasu czekaja, dobrze ,ze u kARINY ,A NIE POD CHMURKA.
  15. Sporo czasu juz mineło i dalej sa na tymczasie.
  16. Sterylizacja aborcyjna to rozsadne rozwiazanie i tak duzo psow tam macie.
  17. Missiek i co z tym domem ?
  18. Proponuje imie Greta, podobna bardzo do mixow boksi , ktore sa pod krakowem, obie maja domy, Maaja napisz do karusiap, jakby im została jakis kontakt po tamtych suniach, albo do Patia.
  19. Beata moze dodaj tam telefon do Roberta jeszcze.
  20. Jest w takim wieku,ze w kazdej chwili moze dostac pierwszej cieczki,w Stanach i Europie zach. sterylizuje sie przed 1 cieczka i nie ma problemow, koszt to 200-300 zł zalezy od lecznicy.
×
×
  • Create New...