Koniecznie zapytajcie w Tozie, albo ich poproscie o kontrole w jakich warunkach zyje suczka( wysterylizowana chociaz ?).Mam nadzieje ,ze mix boksia pod koniec wrzesnia trafi do domu.
Proponuje imie Greta, podobna bardzo do mixow boksi , ktore sa pod krakowem, obie maja domy, Maaja napisz do karusiap, jakby im została jakis kontakt po tamtych suniach, albo do Patia.
Jest w takim wieku,ze w kazdej chwili moze dostac pierwszej cieczki,w Stanach i Europie zach. sterylizuje sie przed 1 cieczka i nie ma problemow, koszt to 200-300 zł zalezy od lecznicy.