Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Havana po tym co przeszła zasługuje na kanape z baldachimem.
  2. Havan sie przypomina.
  3. Havana juz całkiem zdrowa , czeka na dom.
  4. Podnosze psiaki, o tym gdzie znjada dom decyduje Karina. O krakowskie psiaki sie nie martwcie, ma sie nimi kto zajac ,ale to nie ich watek wiec nie zasmiecac tematu.
  5. Beata jesliby byla potrzebna karma to sa na nia fundusze na AFN.
  6. Czy ktos wie jak wyglada ich sytuacja, maja juz domy ?
  7. Kompletnie nikt sie nimi nie interesuje ?
  8. Havana jest swietna tylko nadal bez domu.
  9. Przypominam suczki, zastoj w ich watku zapanowal i domu brak.
  10. Jak po weekendzieznalazła ktoras dom.
  11. Czas płynie a Havana nadal bez domu stałego.
  12. Havana Do Góry Po Nowy Dom.
  13. Missiek Podziekuj Mamie,ze Ja Uratowała, I Wogole Podziekowania Dla Wszystkich,ktorzy Przyczynili Sie Do Tego, Ze Fraszka Teraz Jedzie Do Nowego Domu.
  14. Dziewczyny Spokojnie, Schizo Napisała ,ze Karina Juz Bedzie Dostepna Pod Telefonem, Poddala Taka Propozycje Z Informacja Dla Zainteresowanych. No I Problemy Z Telefonem To Nie Fanaberia Kariny, Wiecie ,ze Nie Ma Latwej Sytuacji.moze Teraz Adopcje Lepiej Rusza, Choc I Tak Troche Psiakow Znalazlo Domy, Merlaki Faktycznie Maja Pecha.
  15. Dogo jest jak nałog, nawet wizja goracej imprezy nie jest w stanie człowieka odciagnac od komputera, no i na impreze jeszcze za wczesnie czekamy na noc.
  16. Agnieszko karusia zasiała we mnie niepokoj, bo przeciez Ty ja bierzesz we wrzesniu.
  17. Rozwieszone były o niej plakaty i cisza.
  18. Tylko gdzie ja zabrac ?
  19. Widze,ze zastoj totalny w watku psiaków zapanował, jesliby była potrzebna karma , to sa na nia fundusze na AFN, ostatnio Beata D. kupiła dzieki temu 70 kg karmy, tylko nie wiem,czy juz nie zjedzona.
  20. Dojda 2 podhalany , czyzby ktos brał je na tymczas ?
  21. A ja myslałem,ze pod konies wrzesnia bedzie miała nowy dom.
  22. No wreszcie moja ulubienica Fraszka-grubaska bedzie miec dom.
×
×
  • Create New...