Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Ja tez, wiadomo cos odnosnie domu dla matki suczek, bo chyba tylko ona bez domu.
  2. Podnosze jeszcze matka suczek czeka na dom.
  3. Co tam słychac udało sie wszystko uzgodnic ?
  4. Tak mozna wszystko zalatwic razem, jesli tylko zdrowa to mozna ja szczepic.Pajunia chyba zna dokladny adres, ja wiem ,ze to Petrykozy pod Warszawa.Pajunia wszystko Ci wyjasni.
  5. Żeby wyjechała do Niemiec potrzebny jest czip, paszport i aktualne szczepienie przeciw wsciekliznie. Na koncie AFN psy Kariny maja 150 zł, jesli nie ma funduszy to moze za to to zrobic.
  6. Havana nadal pozostaje bez domu.
  7. Czy ktos pomoze z tym telefonem ?
  8. Havana nadal czeka w domu tymczasowym u Missiek
  9. Havana nadal czeka w domu tymczasowym u Missiek
  10. Czy udało sie cos ustalić ? podnosze, Sonia matka jeszcze czeka.
  11. Moze hotel jednak na te 2 tyg. byłby lepszy ? Szkoda jej ,zeby wpadła pod samochód.
  12. Havana czeka na domek.
  13. Pajunia dzieki , wreszcie cos ruszyło, Moze Beata pomoze z czipem i paszportem.
  14. Czy ktos cos wie co sie dzieje w sprawie suczek ?
  15. Jakby bylo jakies miejsce mozecie polecic Havane od Missiek, tylko ona to na kanape sie nadaje.
  16. Ja cały czas boje sie , zeby nie dostala cieczki.
  17. Prosimy o dom dla Havany.
  18. Podnosze i mam nadzieje ,ze niedlugo tel. zacznie dzialac.
  19. No to klapa, szkoda, Beata była u Kariny, moze poda adres, Beata liczymy na Ciebie.Pajunia moze Ci ludzie poczekaja do piatku ? Wiem ,ze miejscowosc nazywa sie Petrykozy pod Warszawa.
  20. Havana czeka na dom.
  21. Pajunia i co udało sie, probowalas na wszystkie tel dzwonic ?
  22. Suczka juz w nowym domu ?
  23. Havana sie przypomina.
×
×
  • Create New...