Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Havana wciaz czeka na dom i nikt tu nie zaglada.
  2. Podnosze na pierwsza strone.
  3. Przypominam ponownie Havane.
  4. Ja zamawiam 2 sztuki kalendarza jest wysmienity.
  5. Kiedy sterylka Havany ?
  6. Podnosze Havane na pierwsza strone.
  7. Na sterylke i rtg kontrolne miednicy.
  8. No wreszcie pojawiły sie zdjecia bokserów- piekne prosze o wiecej, zy ktos mogłby wstawic zwyciezcow bokserow w poszczegolnych klasach ?
  9. Trudno uwierzyc ,ze to ta dzika Mili, super zdjecia dzieki Pajuniu.
  10. Missiek , czy nikt do tej pory nie interesuje sie Havana.
  11. Mysle ,ze ludzi odstrasza to ,ze miala polamana miednice i lape, moze mysla ,ze jest niepelnosprawna ?
  12. Fajne zdjecia, widze ,ze juz niedługo beda stałe domy, bo dziewczyny robia postepy.
  13. Missiek ,czy ktos dzwonił w sprawie Havany, czy cisza ?
  14. Pajuniu wierze,ze niedlugo wreszcie sie uda znalezc im stale domy.
  15. havana wskakuje na pierwsza strone.
  16. Gdzie Sonia w koncu bedzie miec dom, bo sie pogubilem ?
  17. Boze mam nadzieje ,ze Kira nie trafi do schroniska jak ja powiatowy zlapie ? Zasadzkas a mozesz Soni zalozyc nowy watek ? Pajunia czuwaj na Kira please.
  18. Zasadzkas, a moze załozyc nowy watek dla Soni, tylko jest problem z dodzwonieniem sie do Kariny ?
  19. Przypominam wszystkim Havane.
  20. Trzymam kciuki za resocjalizacje i dom dla Soni.
  21. Missiek dostałas juz karme ?
  22. Mam nadzieje ,ze wreszcie sie uda znalezc calej trojce dobre domy.
×
×
  • Create New...