Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. W nadchodzacym tygodniu moze uda sie wysterylizowac choc 2 z suczek, to pewnie zwiekszy zainteresowanie nimi,jak czuje sie matka po zabiegu ?
  2. Byłem dzis w schronisku ,ale nie widzialem tej suczki, chyba ,ze siedziala w budzie.
  3. Negra Ma Siwetny Kolor, Tylko Bardzo Boi Sie Ludzi, Nilatwo Bedzie Znalezc Jej Dom.
  4. W Olkuszu w schronisku sa 2 suczki bokserki , jedna pregowana , druga żółta, tylko tAm do schroniska nie ma po co dzwonic, najlepiej w ich sprawie kontaktowac sie z nr tel 504 588 874
  5. Wczoraj Missieek wysterylizowała Nore i matkę zagłodzonych szczeniaków.
  6. Dla wszystkich fanow zwierzkow Missieek, wisela1 zalozyła bazarek z " towarem" na czasie, frontline dla psiakow w atrakcyjnej cenie, mowimy stanowcze nie kleszczom i pchłom.
  7. Prosze wykasujcie z pierwszego postu zdanie o przerazajacych warunkach, bo osoby ktore pomagaja tam psom , moga miec klopoty, kontaktujcie sie z Missieek- jesli zapadnie decyzja o zabraniu jej , i prosba,zeby nikt nie dzwonil do schroniska.
  8. Narazie chyba nie widac jeszcze efektu, Savana dostaje dodatkowo Kerabol na porost futra.
  9. Gdzie pojechała i z jakiego ogłoszenia.
  10. Przydałoby sie wsparcie w postaci karmy dla psiakow Missieek, zjadja 30 kg tygodniowo.
  11. W dziale Na rzecz bezdomnych psów jest watek psów krakowskich zalozony przez AgeG, cos mi sie ten link nie chce tu wstawic, zawsze to dodatkowa reklama.
  12. Malawaszka wkleilas by zdjecia szczeniakow na watku krakowskim, ( ja nie potrafie ),moze tam by ktos je wypatrzył, podobnie batoniki moznaby tam umiescic.
  13. Czy Pianka jedzie na tymczas do Krakowa ?
  14. Missieek na stronie w dziale znalazy dom nie ma Miki i Sary, wiesz co u Filipa ?, mam nadzieje ,ze zostanie juz na stale w tym domu.
  15. podnosze , pozostala siodemke, caly czas szukaja domow.
  16. kto ma ochote na batonika ?
  17. Ulka ,bo to jedno z niewielu schronisk , gdzie kierwonictwu i osobom tam pracujacym zalezy na losie tych zwierzat, takim ludziom chce sie pomagac.
  18. Chips w drodze do nowego domu w ok. Wieliczki, miejmy nadzieje ,ze dom bedzie ok i tam zostanie, mimo ,ze tydzien juz sa normalnie karmione kondycje ma kiepska , futro i kosteczki.
  19. Pochwale sie za Missieek Sara ma nowy dom, niedaleko , w sasiedniej miejscowosci.
  20. tez zagladam i rozpytuje o domy dla szczeniat.
  21. One nie tylko sa nieodrobaczane ,ale tez bez szczepien na chorobuy zakazne, tabletki na pierwsza serie odrobaczenia sa u missieek, zanim dojda do formy potrwa to okolo mieisiaca, chyba rozsadniej byloby zrobic im teraz blokade i beda 3 miesiace czasu na sterylizacje.
  22. Ulka moge zalatwic Purine z jagniecina za 81 złoty, tylko bez przesyłki.
×
×
  • Create New...