Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Podnosze , dziwne ze tak dlugo czeka na dom, wydawaloby sie ,ze miniaturka to szybko go znajdzie.
  2. Malawaszka te 2 małe z budy w błocie maja tymczas w Krakowie ?
  3. Kenny widac juz po niej ,ze jest w ciazy ?
  4. Poszukiwany sponsor karmy dla psow.
  5. Podnosze , pies wyglada fatalnie.
  6. Cały czas potrzebna karma bo idzie w sporych ilosciach.
  7. Klara zamieszkała w Bibicach pod krakowem, w domu z ogrodem , mieszka w domu i bardzo fajnych ludzi obok siebie, ponoc jest bardzo grzeczna.
  8. Podnosze , karmy ida w duzych ilosciach u Missieek
  9. narazie cisza ,jesli chodzi o nowe domy.
  10. Wiadomo juz jak sie ma Kaira w nowym domu ?
  11. Negra to trudny przypadek i jej resocjalizacja moze dlugo potrwac, problem to pieniedze, Missieek ma na utrzymaniu duzo zwierzat.
  12. Camara co słychac u Miłki, nadal bez zmian ?
  13. Jest osoba , ktorej wpadla w oko Uma, ale zastanawia sie miedzy Uma, Fiksa i Klara, zobaczymy co z tego wyjdzie.
  14. suczka prawdopodobnie juz w ciazy, miala niedawno cieczke, jest mozliwosc bezplatnej kastracji, tylko nie ma gdzie jej po zabiegu przetrzymac.
  15. Apeluje o pomoc dla psow u Missieek, karma potrzebna ,bo sie konczy, szczeniaki dostaly surowice koszt to prawie 200 zł ( cena hurtowa ), za 3 tygodnie bedzie potrzebna kolejna dawka, dodatkowo ostatnio Missieek miala 2 telefony w sprawie suki bezdomnej z 5 szczeniakami i jednej na melinie z 2 maluchami.
×
×
  • Create New...