Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Miałem okazje poznnac Fixe, to bardzo sympatyczna psinka, szkoda ,ze bez domu.
  2. Leczenia napweno bedzie dlugie, Frotka wezcie jeszcze pod uwage tlo hormonalne tych wylysien-tarczyca i jadra.
  3. Do gory, taki fajny psiak.
  4. Tez trzymam za niego, bo dom bardzo potrzebny.
  5. Sunie wlasnie byly w lecznicy i sie szczepily.
  6. Kilka psiakow znalazło domy,a tu nowe zagrozone schroniskiem.
  7. Moge dac za darmo 2 szczepionki dla tych suczek, jakby co niech Missieek do mnie podjedzie, ewentualnie moge zlatwic surowice dla obydwu na moj koszt.
  8. Podnosze, co słychac , ma juz dom ?
  9. Wczoraj missieek wykastrowała psiaka, ktory zostal jeszcze na posesji.
  10. Podniose chociaz, choc mala nadzieja , ze ktos ja przygarnie.
  11. podniose, powinna w miare szybko znalazc dom.
×
×
  • Create New...