Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Kompletnie nikt nie dzwoni w sprawie Umy, zupelna cisza.
  2. Niedlugo juz rok bedzie jak Kasztanka trafiła do missieek.
  3. Powodzenie w nowym domu Ivet [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]:knajpa:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/drink.gif[/IMG]
  4. Ivet dzis pojechała do nowego domu.
  5. To takie mikro pieski i malo miejsca zajmuja, a nadal bez domu.
  6. Kaira nadal siedzi u Missieek.
  7. Gina juz dlugo czeka na dom, nie wiadomo dlaczego nie moze go znalezc.
  8. Podnosze pilnie potrzebny dom dla Rolo.
  9. Super, wczoraj byłem u Angeliki,ale nic nie mówiła o o domu dla kleksa, teraz tylko Rolo by sie przydało gdzies ulokowac.
  10. Kto pomoze znalezc dom Rolo ?
  11. U missieek na domy czeka 8 malych szczeniakow.
  12. Rolo najpilniej poszukuje domu z całej gromady Missieek.
  13. Ludzi sie boi, ale pewnie gdyby sie ktos nia indywidualnie zajal , byloby lepiej.
  14. Przypominam stado Missieek, podnosze.
  15. Doti to fajna mała suczka ,ale tyle czasu juz czeka u Missieek.
  16. Babcia jest w śwetnej formie, tylko kto ja wezmie do siebie ?
  17. Najbardzie nowy dom Beżykowi potrzebny.
  18. Hesia dziekuje w imieniu missieek.
  19. Karma u missieek schodzi w duzych ilosciach, moze ktos chciałby ja wspomoc ?
  20. Mysle .ze na miesiac calopet wystarczy dla nich, bo to duza tuba ,a takim mikrusom duzo sie nie daje.
  21. Kulka jest bardzo zabawowa , po przyjezdzie ze schroniska dostała surowice, narazie zdrowiutka.
×
×
  • Create New...