Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Smoczyca jest słodka, ostatnio chyba sie zakochała w jednej psiej kolezance.
  2. Montana jest bardzo energicznym psem.
  3. Malawaszka kawał roboty odwaliłas, dzieki, :loveu::loveu::loveu:.
  4. podniose sobie, widzialem wczoraj na zywo cale towarzystwo, nie wszystkie maja juz watki na dogomanii.
  5. Wczoraj widzialem Kasztanke , jest wyjatkowo urodziwa.
  6. Potrzebna sucha karma dla psow u Missieek, kazda ilosci sie przyda.
  7. POdnosze temat nadal aktualny.
  8. Podnosze, kto ma ochote na kudlate suczki.
  9. Sugar juz po kastracji, ponoc ktos sie nia interesuje.
  10. Podnosze na pierwsza strone.
  11. Taka troche molosowata, podnosze.
  12. Podniose chociaż do góry.
  13. Podnosze stado Missieek do góry.
  14. Podnosze u Missieek nowe suczki, w sumie 10 czeka na zabiegi.
  15. Norka i Axon juz w nowych domach.
  16. Kazda pomoc dla psiakow missieek sie przyda-karma, leki, pieniadze na leczenie i kastracje.
  17. Zupełnie nikt sie nia nie interesuje, moze by w programie kundel bury i kocury , ktos jej załatwił miejsce ?
  18. Babunia wyglada super, szybko doszla do formy.
  19. Dom tymczasowy Missieek peka w szwach.
×
×
  • Create New...