Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. A my dojechalismy, bylo mile spotkanie "obzeralismy "sie pizza i pilismy dla zdrowia zielona herbate, i bylo jeszcze ciasto , ktore sie rozplaskalo w samochodzie, no i kolejna sunia niedaleko Missieek koczuje w lesie na tym mrozie, ma podejrzanie duzy brzuch..., u missieek jak zwykle tłok psio-koci, tylko domow brak, i pomocy z zewnatrz tez niebardzo. Jest 5 nowych szczeniakow i 6 nowych malych suczek tak do 6-8 kg.
  2. Malawaszka masz juz fotki nowych psiakow u Missieek?, moze by je wstawic, albo szczeniakom watek zalozyc oddzielny, moze wtedy wieksze byloby nimi zainteresowanie. Jedziemy dzis z Wisela na chwile do Bukowna w odwiedziny.
  3. Przypominam psy u Missieek, kazda pomoc sie przyda.
  4. Najpilniejsze sa szczeniaki, prztdałby sie dla nich dom tymczasowy.
  5. podnosze do missieek trafiły dwa cocery ze schroniska z Ol, i mały szczeniak, cały czas potrzebna karma w duzych ilosciach.
  6. Nie wiem co napisac , jest mi bardzo smutno .....
  7. Chyba juz wszyscy o niej zapomnieli, no i domu dalej brak, a Smok wymaga dobrego jedzenia itp, itd...
  8. Podnosze do góry, moze kiedys sie znjadzie dom dla niej.
  9. Trzymam kciuki, żeby coś sie z tego ogłoszenia 'urodziło'
  10. Przypominam Beżyka, wsparcie napweno sie przyda , no i szukanie nowego domu.
  11. Podnosze Doti do góry, troche juz czeka na dom.
  12. Mimo złego traktowania prkinka bardzo garnie sie do ludzi i jest pogodnym psem.
  13. Dzis do Missieek jedzie mala suczka pekinczyka 18 miesieczna bez jednego oka, wydobyta podstepem z meliny , gdzie byla zle traktowana, dostala surowice i czekamy na Angelike. Same kosci i skora na niej , wazy chyba ,ze 4 kg.
  14. Myśle ,że to połowa ciązy , mozna bez problemu zrobic zabieg.
×
×
  • Create New...