Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Podnosze do gory i prosze o pomoc w imieniu wyrzuconych suczek.
  2. Cisza,cisza a psów u Missieek jest jeszcze sporo.
  3. [quote name='Doda_']zapisuję wątek...[/QUOTE] Biedna psy straciły właścicieli i domy, do tego ludzie je żle traktuje.
  4. ???????????????????? Podnoszę.
  5. Podnosze, bardzo długo już czeka.
  6. Coś cicho się zrobiło na watkach Missieek podnoszę Kasztankę.
  7. Podnosze Kasztanke, czy jest jeszcze szansa ,ze znajdzie dom ?
  8. Nikt tu nie zaglada, a u Missieek ciagle stado psów ,potrzebna karma itp.
  9. Podnosze watek caly czas potrzebne wsparcie na karme , leki szczepienia itp. Ostatnio u Miisseek pojawiła sie suczka owczarka niemieckiego wyrzucona na stacji benzynowej.
  10. Ulka nie masz kogos chetnego na collie , u missieek jedna siedzi.
  11. Podnosze Missieek ona podobna do tej wyrzuconej u Was pod lasem w zimie
  12. Warto by było tym debilom od szczeniaków mix collie -spaniel napisac ,ze jest cos takiego jak kastracja suki, chałupe niezła maja , suke przy budzie na łańcuchu trzymają, za 4-5 mieisecy kolejna cieczka bedzie.
  13. Napisz do Frotki z Tozu, napewno sprawdzi co sie stało z psem.
  14. Blondi juz troche siedzi u Missieek szkoda , ze narazie bez domu.
  15. Malawaszka piekna zdjecia , takie .. romantyczne, ja zimy nie lubie , no chyba ,ze na takich zdjeciach. Pochwale sie ,ze wczoraj bylismy w odwiedzinach w Bukownie, były pyszne szaszłyki i bułeczki.
×
×
  • Create New...