Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Podnosze Beżyka , zeby w Nowym Roku znalazł dom.
  2. Nie wiem dlaczego Gina jakos tak bez echa zupelnego siedzi u Missieek, ma jakies ogloszenia ?
  3. Kasztanka jest z jednym z psow , ktore juz dlugo sa u Missieek, czy jest nadzieja ,ze znajdzie kiedys dom ?
  4. Smoczusia nie wyglada na nieszczesliwa u Missieek, ale napewno przydałby sie dla niej dom na stare lata .
  5. Fixa do góry, ja wierze ,ze w tym roku bedzie dom.
  6. Doti to bardzo przytulasta psina, ale jakos nikt sie nia nie zainteresowal.
  7. Przypominam temat w domu tymczasowym missieek jest ok 30 psiaków, potrzebna cały czas sucha karma, wsparcie na szczepienie i kastracje suczek.z
  8. Przypominam szczeniaki, jest ich w sumie 11 sztuk, cały czas potrzebne jest wsparcie na leczenie , karme, potem odrobaczenie i szczepienie maluchow.
  9. Uma to wesoła, żywiołowa psina, dalej bez domu .
  10. Czyli Fizia dalej szuka domu ? Podnosze.
  11. Rtg niekoniecznie wiele powie, lepsze by byly badania krwi-profil nerkowy i watrobowy, morfologi, badanie moczu..
  12. Podnosze cos małe zainteresowanie psiakami.
  13. Podbijamy do góry doszła jeszcze jedna suczka ze szczeniakiem z olkusiej mordowni.
  14. Malawaszka jak zwykle piekne zdjecia, musze sie kiedys wprosic do Ciebie na sesje zdjeciowa mojej Myszy, no i moze przy okazji ja bym sie 'obfocił".
  15. Bezyk siediz dalej u Missieek, i zdaje sie ,ze nikt o niego nie pyta.
  16. Podnosze do góry, maluchy czekaja na domy.
  17. Podnosze fajne psiaki, zbieramy fundusze na steryliacje i szczepienia i szukamy nowych domow.
  18. Dopiero dzis ma dostep do dogo nie wiem co to moglo byc, zy cos sie wydarzylo w tym dniu , czy to ma zwiazek z praca mozgu.
  19. Psiaki sa swietne , szczegolnie te krotkolapki, zadne z nich "parowy", sa mile i eleganckie, bardzo kontaktoer (mialem okazje poznac na zywo ).
  20. jak maluchy wyzdrowieja , trzeba zaczac je szczepic , na tez potrzebne sa fundusze.
  21. Jak towarzystwo psie bedzie juz w pelni zdrowe i po kwaranntanie trzeba zaczac je szczepic 2 spaniele, 6 malych suczek i 5 szczeniakow, koszt szczepionek w hurcie , ktore moge kupic dla nich to 20-25 złotych. Napisze za missieek ,ze szuamy sponsora. No i wczesniej odrobaczenie.
  22. Z Doti to niezla sloninka sie zrobila.
  23. To ja sie pochwale, ze bylismy wczoraj z Ela u Missieek w odwiediznach u jej pso-kociego stada. Bylo milo, "obzeralismy" sie pizza hawajska (eh te hawaje ..) i serowa, dla rownowagi byla zielona herbata z Tajwanu i moje rozplaskane w samochodzie ciasto. Na Wisela od razu rzucily sie koty i obsiadly ja cala, a psy tez staraly sie gdzies przykliec.
×
×
  • Create New...