Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Tez nie rozumiem dlaczego nikt sie nimi nie interesuje.
  2. Chciałem goraco podziękowac Frotce za organizacje akcji ratowania Kłapka z rąk pijanych oprawców na melinie , w której żył juz jakis czas. mam nadzieje ,ze Kłapek znajdize szybko bezpieczny dom.
  3. Ja sie do Was wybiore ,tylko nie wiem kiedy, ciagle brak czasu i ta zima paskudna.
  4. Z przeprowadzonych konsultacji, na podstawie wynikow badan krwi, uznano ,ze jader nie posiada i byl wykastrowany. A pieniadze napewno missiek sie przydadza , bo trzba by go zaszczepic , no i jesc tez spaniel musi ,a niewiadomo jak dlugo jeszcze posiedzi u Angeliki.
  5. To robimy impreze razem, proponuje wprosic sie na nia do Missieek .
  6. A tak wogóle to w marcu minie 5 lat , jak trafiłem na dogomanie ( jak ten czas leci), chyba trzeba zrobic jakas bibe z tej okazji.
  7. Przypominam temat, ostatnio udało mi sie pozyskac dobra dusze, która troszke pomogła zwierzetom u Missieek, szukamy dalej, kazda pomoc sie przyda.
  8. Ostatnio były kastrowane 4 suczki.
  9. Podnosze kasztanke, moze wtym roku uda sie wreszcie znalezc dom.
  10. Do Missieek z mordowni olkuskiej przyjechala suka collie i 2 małe 6 tygodniowe szczeniaki, napewno nie przezyłyby tych mrozów.
  11. Szczeniakow jest kilka potrzebuja domow.
  12. Podsze temat potrzebne pieniadze na karme i szczepienia szczeniakow.
  13. Malawaszka dlaczego Ty nie spisz o 2 w nocy ?
  14. Moze udaloby sie ja pokazac w programie Kundel bury i kocury ?
  15. W ubiegłym tygodniu missieek wykastrowała 2 kotki.
  16. Widziałem dzis Zosie w hotelu, bylismy w odwiedzinach , to nasi znajomi. zachowuje sie w porzadku , wesola z niej psinka, tylko kupe zrobila w domu. Bawi sie z psiakamii wyglada ok. Teraz tylko nowy dom potrzebny.Podnosze.
  17. Gratuluje, i trzymam kciuki, zeby wszystko sie ulozylo.
  18. Malawaszka co to za dom dla Umy sie "kroi", tych psiakow tyle ,ze nie nadazam, do tego cos to dogo kiepsko mi dziala.
  19. Podnosze, Doti wczoraj widzialem narazie ma sie dobrze w nowym domu. Cały czas potrzebne wsparcie na karme, szczepienia i steryliazacje.
  20. Zdrowia, spokoju , wielu dobrych domow dla wszystkich zwierzakow ,Missieek, jej rodziny i grona sympatykow z dogomanii w nadchodzacym roku.
×
×
  • Create New...