Przydałaby sie w miare dobra karma dla szczeniat, teraz cala 8 + dwa wieksze szczeniaki jedza karme Josera dla szczeniat. Brit tez ma dobra jakosc i przyzwoita cene , moze znlalzby sie sponsor ?
Apeluje o pomoc dla psiakow Missieek , konczy sie karma i fundusze na nia, dodatkow 8 szczeniakow dostalo surowice, trzeba zaszczepic kocieta. Kazda pomoc sie przyda.
Zmiana na uchu to prawdopodobnie po krwiaku malzowiny usznej, wchlonal sie i zdeformowal ucho ( nic groznego ), w kondycji na dzien dzisiejszy jest doskonalej jak na swoj wiek, ile ma lat ? Trudno dociec moze 10 , moze wiecej.