Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Zaglądam tu czasem ,szkoda ,ze Miłka bez domu.
  2. Przydałaby sie w miare dobra karma dla szczeniat, teraz cala 8 + dwa wieksze szczeniaki jedza karme Josera dla szczeniat. Brit tez ma dobra jakosc i przyzwoita cene , moze znlalzby sie sponsor ?
  3. Podnosze do gory, to fajny ,ale energiczny pies.
  4. Apeluje o pomoc dla psiakow Missieek , konczy sie karma i fundusze na nia, dodatkow 8 szczeniakow dostalo surowice, trzeba zaszczepic kocieta. Kazda pomoc sie przyda.
  5. Dziwna sytuacja, nie wiem co o tym myslec .
  6. Przydałby sie jej dom , bo juz dosc długo siedzi u missieek.
  7. Klara to fajny pies i nikt o nia nie pyta.
  8. Trzymam kciuki za dom, moze sie uda.
  9. Też podniose do góry.
  10. Zmiana na uchu to prawdopodobnie po krwiaku malzowiny usznej, wchlonal sie i zdeformowal ucho ( nic groznego ), w kondycji na dzien dzisiejszy jest doskonalej jak na swoj wiek, ile ma lat ? Trudno dociec moze 10 , moze wiecej.
  11. Podnosze Kasztanke, moze nowe ogloszenia cos dadza.
  12. Werwa to taki pies niespodzianka , dobrze ,ze teraz juz pozytywnie zaskakuje.
  13. Podnosze do góry. Chyba juz nikt nie dzwoni w jej sprawie, ma jakies ogloszenia.
×
×
  • Create New...