Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Pusto bez psiaków to na bank . Ale z drugiej strony pomyśl jaka radość będzie jak wrócą ;)
  2. Co psisko przeskrobało ?
  3. Dorcia zawsze mi się wydawała taka mała , a teraz największa z ferajny ;)
  4. ja muszę spróbować małemu puszki dać bo jak pojedziemy do Grzybowa to za mięchem latać nie będę przecież My w ubiegłym roku nigdzie nie wyjechaliśmy , mieliśmy jechać w Bory Tucholskie ale niestety nasz samochód powiedział pas .... i za naprawę zapłaciliśmy 3000 zł więc wyjazd poległ , teraz udało mi się z p.dyrektor dogadać . Plackiem nie leżę na plaży , kapiele też nie dla mnie a konkretnie idzie o zmianę klimatu i jod , bo ja krtaniowa , tarczycowa itd itd ...
  5. podobno Carnilove mają też puszki dobre ? wiadomo już do karmienia to duże worki , tym bardziej jak 3 psiaki , ale fajnie ,ze można małe na próbę smaków kupić Carnilove chwalą także no szał , szał ...dlatego ja przed sezonem , naprawdę mam dzieci po dziurki w nosie w pracy ;) a wiadomo sezon i się zacznie
  6. no z tym porównywaniem składu cyrk , bo ja nie do końca wierzę w to co piszą ;) Wolf ma 1 minus , chyba w każdej jest kurczak nad Taste też sie zastanawiałam , bo na pewno nie kupię Orijena , Ozzy mi po Orijenia śmierdział , normalnie miał brzydki zapach :/ tylko po tej jednej karmie , skończył jeść zapach znikł . Tytus głównie na surowym , więc suche jako dodatek , ale wiem , ze na urlop dostanie kuleczki , bo wozic zapasów mięsa nie będę a szukać na wyjeździe sklepów z dogodną ceną nie uśmiecha mi się
  7. Farmina jest włoska , Tynio miał z granatem a ostatnio od Ewy dostał z dynią , ta mu smakuje ale drogie to diabelstwo jest Wolfa kupuję w tych 1 kg paczkach , zawsze sprawdzam która opcja się opłaci ;) , tam jest taki pakiet 4x1 z każdego smaku . Tyniowi kaczka wcale nie podeszła
  8. no ja zaplanowałam sobie teraz 4 dni urlopu i wylądowałam na L4 z gorączką , bólami stawów ,kaszlem , czyli klasyka stanu okołogrypowego , co by nie zapełniać zapisków sanepidu , ze to grypa więc planowany wypad na długi spacer do Ustronia padł , ale w czerwcu jedziemy ( mamy w planie ) do Grzybowa do Anity ( Kotki 2) na 10 dni , od 4 do 14 czerwca , nie ukrywam , ze z dala od dzieci , od tłumów na plaży ... teraz byle tylko nic się nie porąbało z planami
  9. okolica piękna , model jak zawsze ;) pogody takiej też nie lubię powodzenia w dalszym ciagu
  10. potraktowałam blogaska Ozzulkowego jak w pewnym sensie pamiętnik ,więc niech tak zostanie mój też aparat nie całkiem zdrów a i oczy też już nie do końca widzą co chcę Tytus w 99% spożywa surowe mięsko , ma jednak w zanadrzu suchą karmę ,kupuję w zooplusie w paczkach 1 kg Wolf of wilderness a od Ewy ma Farminę z dynią , obie mu smakują , chociaż zaznaczam to jest tylko zjadane jak albo nie doje albo nie mam surowego w takiej ilości odmrożonego jak panicz sobie życzy , lub jak musimy gdzieś jechac http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/wolf_of_wilderness najbardziej smakuje małemu łososiowa czyli do wiosny ;)
  11. czyli wiesz jak to jest ... Tyśka kocham ,czasem mam żal do siebie , ze będzie bez fot , ale myślę , ze to co najważniejsze jest w głowie i sercu . Tak wiele się w moim życiu zmieniło , ze nie da się kontynuować pewnych rzeczy . Bazylka często wspominam . Kasiu myślę , ze przyjdzie wiosna , ciepełko , kiedyś będę w Katowicach to musimy się spotkać .
  12. O rany , w życiu bym nie pomyślała , ze Dorcia już 13
  13. Dla Mnie te ostatnie kilka lat to pasmo wiecznego strachu i rozterek ,pożegnania , choroba , depresja . Ukojenie znalazłam w rodzinie , pracy ( zmiana dyrektora , chyba ktoś Stamtąd posłał taką zmianę , Tytusie . Pytacie czasem o foty , nie robię , coś we mnie pękło , coś się popsuło , aparat dla mnie mógłby nie istnieć . Myślałam , że jak wyjdę z depresji , znów zacznę cykać , niestety , cykać dla samego by było , jest bez sensu . Dzisiaj pojechaliśmy do Psiego Parku do Ustronia , tam umówieni byliśmy na spotkanie ze znajomymi z Cieszyna . Było super , cudowna pogoda , towarzystwo , bo i my fajnie spędziliśmy czas i Tynio . Pogoda wymarzona na wyjazd :). Tytus bawił się z psiakami , potem byliśmy na kawce u znajomych i tam była maleńka stafficzka , to była dopiero frajda :) Gdybym się nie pojawiła , to życzę Udanego sylwestrowego wieczoru i dużo szczęścia na Nowy Rok
  14. Minęły 4 święta bez Taty :( , 3 bez Mamy :( , 2 bez Ozzulka :( ...i 1 z Tytusem . Tęsknię za całą Trójką , ale teraz TAM gdzieś dziadkowi śpiewa Kalinkę chór Alexandrowa i o świętach nuci George Michael ... wesoło tam mają
  15. Jak tam święta minęły ?
  16. Siły i poukładania wszystkiego życzę
  17. Człowiek by sobie życzył by wszystko układało się po myśli jego , ale rzeczywistość rzuca kłody pod nogi . Musicie z tego domu się wyprowadzic co mieszkaliście , czy jednak wyjeżdżasz , bo nie doczytalam ( przy moim necie i tak graniczy z cudem , ze czasem na dogo uda się wyjść ) . Wszędzie się krzaczy , w Polsce do dupy a i w Norwegii widzę też już dobrze nie jest :( Życzę by się poukładało
  18. Jak tam przygotowania do pierwszych świąt na nowym ? Chciałam dzwonić , ale w sumie ciężko było czasowo się wyrobić i jak już mi się przypomniało to był czas nieodpowiedni na dzwonienie ;)
  19. a ja jeszcze wróciłam do wczesniejszego postu zdążyliśmy z Ozzym wyjechać w 2014 , po smierci Rodziców do Mikoszewa , tak , ze i on był na tych ostatnich wakacjach nad morzem Faktycznie , tak jak pisałaś , skansen PRLu ale mi to bardzo pasowało . Może masz jakieś sprawdzone kwatery ? bo my byliśmy w kampingu ale teraz chcielibyśmy pojechać w czerwcu przed zakończeniem roku szkolnego , przed sezonem Jak Dorcia ?
  20. klatkę zna , na początku mieszkał w niej , a potem pańcio stwierdził , ze klatka przeszkadza a piesełek grzeczny ...no i odgryzł kawałek fotela :P i listwę z szafy ściągnął :) muszę pomyśleć ;) mi się aż wierzyć nie chce , ze takie małe a tyle siły toto ma w sobie , Ozzy to wiadomo było go widać i masa była a to waga piórkowa wg niego
  21. Ja mam laptopa w kuchni , przynajmniej nigdzie nie przeszkadza ;)
  22. Pieknie Hiro wygląda . Z filmiku uśmiałam się setnie :)
  23. idzie jak przeciąg :) ale reklamacji za zniszczenia nie przyjmuję ;) to możemy się wymieniac ;) 2 tygodnie Ty 2 psy , 2 ja ;)
  24. ha ha .... przy Tytusie rolki to zły pomysł byłby :D to nic tylko to uczynić Pożyczyć Tytuska :) ?
×
×
  • Create New...