Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. musiałabyś pobyć trochę z takim psem ;) czy ja wiem , czy nie ogarnęłabyś ? chyba trzeba tylko troszkę podejścia zmienić a potem już wszystko gra my nie jesteśmy młodzieniaszkami , ale ten pies nam dodał powera ;) mają Kasiu , mają :D
  2. heyka :) to są takie klauniki :) , w sumie majac staffika chyba nie można się nie śmiać ;) pocieszne są ,aczkolwiek trzeba się do nich przyzwyczaic ;)
  3. Do pewnego wieku łatwiej jest nie mieć nadwagi nawet się objadając , gorzej jak się choruje , szczególnie jak hormony dają do wiwatu , no a z czasem organizm zupełnie inaczej funkcjonuje . Ja jeszcze w wieku 45 lat potrafiłam spokojnie stać na wadze i pokazywało 48-50 kg , ale bywały miesiące gdzie waga leciała do 66 a potem do 44, choroby dają popalić . DDP pozwala też odetchnąć stawom a i z tym mam problemy , tutaj też wynik leczenia hormonalnego , . Zawsze pochłaniałam drożdżowe kluchy na parze , makarony , białe bułeczki , ale po zjedzeniu zaraz wywalało brzuch , nie czułam sie komfortowo , teraz kiedy jem tylko pieczywo i makarony bezglutenowe , brzuch płaskie , odstępstwo powoduje dyskomfort . Poza tym makaron z mąki ryzowej jest pyszny , uwielbiam z białym serem na słodko , muffinki z ryżowej mąki rewelacyjne ,naleśniki pyszota
  4. pewnie tak , bo śpi z nami i ,,dymi ,, ;) witam :) hahaha , byliśmy w BB , ano zapuściłam się ;) powaga to jego drugie imię :D :D :D :) śmieszny ;) oj tam , niewielka różnica Odpisywałam już na te posty ale wetło :P
  5. Ty zmarzłaś a Damian porozpinany na fotach ;)
  6. Słodki śpioch :) Mam nadzieje , ze uda wam się zostać w tym lokum gdzie jesteście . Widać wszędzie ciężko :( Co do żywienia , od kilku miesięcy podchodzę do Diety Dobrych Produktów , to taka delikatna wersja jedzenia bez glutenu , z racji tego , ze jestem mało konsekwentna to czasem łamię zakazy , ale pomału udają mi się nawet wypieki z mąki ryżowej , kukurydzianej , przeróżne kombinacje , pieczywo albo wcale albo bezglutenowe . Lepiej się czuję , na początku zeszło z 1.5-2 kg , ale wyniki oki i samopoczucie , no i nie choruję
  7. Myślałam kiedyś o cairnie , ale Cezar twierdził , ze za mały :) no to mamy qrdupla :) Zaciskamy za zdrówko Dorci <3
  8. Szeleczki szyła nam Marta Tomczyk -warta z FB , 35 zł zapłaciłam Tytek wygląda słodko ale pościel do wymiany .... wycina małe dziurki , ta na fotach to stare dekomplety powyciagane z szafy bo ladnych szkoda :D Miło że się dziecko podoba :)
  9. czy ja wiem czy mam siłę ...szlag mnie trafia jak serwer się zawiesza ,to dogo ma bezbłędne od lat , fot raczej mam mało , wpadam poczytać , mało piszę bo i u mnie raczej nikt nie bywa , 1-2 osoby , to lepiej czasem zadzwonić :)
  10. nie natrafiłam wczesniej na wątek ....zatem teraz ściskam z całych sił , bardzo , bardzo mi przykro (*) Ozzy odszedł 8 wrzesnia 2015 , niedawno minął rok . 12 lutego 2016 przywiozłam od Vectry małego urwisa Tytuska , tak , ze ciag dalszy nastapił
  11. O kurcze dobrze że mi przypomniałyście , muszę do Anity pisać , bo na czerwiec miałam sobie kotki zamówić , ciekawe czy coś jeszcze jest wolne , wprawdzie mówiłam jej wstępnie ale nic wiążącego :/
  12. Oj jest utrapienie , oj jest :) Małe , ruchliwe , pyskate :) Póki co nadal udziela się towarzysko na psiej łączce , cały czas pilnujemy ale fajnie by było jakby tych psich znajomych miał jak najwięcej . Póki co bawi się z kilkoma suczkami ( stale ) i 4-5 samcami , w tym 1 szczeniak AST , ten Ozzulkopodobny . Mariolka , ja się cieszę , ze mały ma niecałe 17 kg bo nie wyobrażam sobie go w większej wadze
  13. Ciężko się odnaleźć , no i mało ,,starych,, bywalców już pozostało Tynio dziękuje za zachwyt :)
  14. Maszeńka ma jeszcze dużo do wyspacerowania , zatem 100 psiowych lat
  15. Harleyku , Ozzulku , tyle Was tam , bo i Kama i Maksiu , i Klocuś , i Lalka , Atos , Gutek , Zuzka , ciężko wypisywać wszystkie znajome psiaki , dołączył też Argon ... mam tylko nadzieję , ze dobrze Wam TAM , wesoło , syto i ciepło , że Dziadek I Babcia wychodzą z Wami na spacery . Pamiętajcie o Nas . KOCHAMY i TĘSKNIMY
  16. to jest właśnie ewenement że teraz mogę usiąść , jak człowiek , na dużym nawet krześle w czasie pracy a tak nie wolno mi było , chyba , ze COŚ robiłam z dziećmi Mały urwisuje , biega z psami , sporadycznie nas słucha ,w końcu hormony biją do głowy więc rękę na pulsie cza trzymać ;) waży to to 16 ,9 kg , taki okruch wg Ozzulka
  17. Kurcze ale młody ma klatę , rewelka . Namordnik jest swietny . Ja muszę małego zacząć uczyć w kagańcu , z tym , ze najpierw cza go kupić :) . A teraz to szczyl mały i morda jeszcze trochę urośnie . Ewa mówiła , ze tak do 3 rż a on dopiero ma rok :P
×
×
  • Create New...