Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Do zobaczyska w Goczałkowicach ;) .
  2. Będą z niej jeszcze porządne zwierza ;) U mnie na osiedlu mieszka Negra , adoptowana z Bullbazarku , robiłam wizytę p/adopcyjną a poadopcyjnie widzę się z nimi często . Dziewucha miała problemy straszne ze znalezieniem domu , taki dzikun była , z Kaśką teraz śmiga pociągami , autobusami , wprawdzie miłośc do psów ma wybiórczą ale przecież nikt i nam nie każe wszystkich kochać :)
  3. Alicja

    Bull Reaktywacja

    Mogę z Wami ?
  4. Alicja

    Bull Reaktywacja

    a my byliśmy w lesie , złapał nas deszcz a potem już swieciło słoneczko :)
  5. [quote name='agutka']jesteśmy po zabiegu, szczurek na stole leżał tylko 10 minut,wystająca kostka to był martwy fragment tak więc drucik szybko wyszedł i wystającej kostki już niema:multi: szczurzynka doszła bardzo szybko do żywych, nie kuleje na łapkę czyli już nic ją nie boli jako tako ;) zobaczymy co jeszcze nam wyskoczy bo nie wierzę że to koniec zabawy w szpital ale puki co najgorsze chyba za nami ;)[/QUOTE] uffff , bo nie doczytałam wczesniej :cool2: Biała robi to co mój blondi tylko on na trawie [url]http://oi61.tinypic.com/2v2ejq0.jpg[/url]
  6. Wytrwałości i tym razem i zdrówka już na wieki dla Azyrka ;)
  7. Alicja

    Bull Reaktywacja

    już nie pada :)
  8. [quote name='agutka']przykre to wszystko...nie tak miała się ta historia skończyć:-([/QUOTE] jest mi bardzo przykro , że tak się stało ... że tak mało mieli czasu na pożegnanie :(
  9. [quote name='agutka']Alicjo nikt nie lubi szpitali ;) ale z dwojga złego chyba bym wolała leżeć na oddziale z nogą niż z innym schorzeniem ;) problemy ze stawani są chyba jedne z najgorszych ponieważ teoretycznie jesteś zdrowa a tak naprawdę unieruchomiona:roll: moja babcia od 26 roku życia cierpi na zapalenie stawów i co rano słyszę jak nie płacze a wyje z bólu żeby wstać a nasi lekarze tylko przeciwbólowymi futrują[/QUOTE] ja na szczęście mam póki co takiego lekarza który niechętnie podaje p/bólowe , raczej szuka innych sposobów i metod aczkolwiek czasem trzeba tradycyjnie . Dziś znów wyrąbałabym się na schodach ,mam po prostu takie momenty , ze nie czuję podłoża ...cięzko to opisać . A z tym to masz rację , ze człowiek wygląda na zdrowego , i patrzą w pracy na ciebie jak na wielbłąda , bo że niby udajesz , ze boli :roll: Przybiła mnie wiadomość , ze Kanulka nie żyje :( , tutaj są nasze psiaczki , na blogasku Harleya za TM [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/12926-M%C3%B3j-kochany-Harley?p=22182676#post22182676[/url]
  10. [FONT=arial]Niunieczku ....dołączyła do Was Kanulka :( boksinka Mariolki ( Majoki) przyjmijcie ją cieplutko do siebie [/FONT][FONT=arial]Kanulka 18.08.2005 - 30.05.2014 :( [FONT=arial][/FONT] [/FONT]
  11. Przystojniak Ci się trafił :cool2: jest super
  12. [quote name='agutka']o jej to ty też masz cuda z nóżką :roll: i co teraz z tą chrząstką? samo się jakoś kształtuje czy musisz operować?[/QUOTE] [quote name='Baski_Kropka']To gdzie ty te stopy ciśniesz, że masz takie kontuzje?![/QUOTE] [quote name='maciaszek']To stopy niegrzeczne. Mam nadzieję, że nie boli za bardzo... Trzymam kciuki za operację i zdrowie w ogóle![/QUOTE] starość nie radość ;) nigdzie nie cisnę stóp :lol: ino w szczewiki ;) mam zanik chrząstek na powierzchniach stawowych ( powodów , głównie ze względu na choroby może byc sporo , ale nie są to stany spowodowane urazami , złą dietą , ciasnymi butami , obcasami ) kiedy chrząstka zanika kości ścierają się jedna o drugą , w prawym paluchu miałam podcinane kości i usuwaną rozsypaną trzeszczkę z nadzieją , ze staw zacznie funkcjonować jak dostanie luzu trochę , ale nie chciał współpracować , a w lewej chrząstka się odłamała i wpadła między te ścierające się kostki ... nawet wiem chyba kiedy się to stało :P Co do bólu czasem boli , czasem da się wytrzymać ....jedno mnie tylko wkurza ....ja nie lubię szpitali
  13. Mogła by się ustabilizować pogoda ( ale bez upałów) psiakom by było lepiej
  14. Młoda , zadzwonię jutro pomiędzy 19 a 21 oki ??
  15. Zaglądam do Was a swoje jakoś omijam .... ale obiecuję , ze się poprawię i będą i zdjęcia i poodpowiadam :) . Teraz melduję , że i owszem Baski_Kropka kontuzja to mnie znów uwaliła , nadzieję mam że Ozzulca nic nie weźmie ...miałam mieć powtórną operację prawej stopy a muszę mieć na cito zrobioną lewą bo mi sie chrząstka odłupała i wpadła w przestrzeń miedzystawową ..tak , ze u nas ciągle coś sie dzieje :) czyli jak nie urok to przemarsz wojsk ;)
  16. [quote name='maciaszek']275 zł A Bazylek nam znowuż troszkę niedomaga, ale tym razem to chyba serduszko. W nocy podałam mu Cardiamid i pomogło, zasnął spokojnie.[/QUOTE] Bazylkowe serduszko chyba tej pogody nie lubi Nas też znów przegląd czeka
  17. [quote name='Pani Profesor']tak sobie myślę, że spotkanie naszych piesków to byłyby niezłe igrzyska :diabloti:[/QUOTE]...chleba i igrzysk ...jak mawiali starodziejni rzymianie :) wam się zachciewa
  18. Czytałam dziś ze ćwiczą sobie nad wami . Dobrze , ze Bazylek już oki . Co do brzuszków to znów jest sezon na grypę żołądkową , wczoraj u lekarza się dowiedziałam , podawała pacjentce przez telefon co ma brać aby nie musiala przychodzić , a nie ona jedna chora , może psiaki też łapią od ludzi .
  19. Ozzy zazdraszcza [url]http://oi59.tinypic.com/vy3zmp.jpg[/url] wybieraliśmy się w tym roku do miejscowości Piaski ( wiadomo wyjazd nie dojdzie do skutku z wiadomych względów , nie zdążę ogarnac tematu przed operacją ) ale tam podobno też tabunami dziki pomykają :(
  20. Alicja

    Bull Reaktywacja

    [quote name='Obama']aha! czyli koniecznie chcecie się mnie pozbyć z Dogo :placz:Czym my Was tak bardzo zniechęciliśmy, że nas chcecie wsadzić za kraty???:diabloti::crazyeye:[/QUOTE] paczki od nas dostaniesz ;)
  21. Fajna fotka :) Justyś , zdrówko najważniejsze .
  22. wow , jaka dresiara ;) [url]http://oi62.tinypic.com/b8l3md.jpg[/url] Pół biedy biegacze na plaży , masakra jak patyczaki chodzą i psa chcą nabić na kijka ;) Jeszcze co do odczuć psów , znajomych pies ( wzięty już jako dorosły ze schroniska więc zadnych fobii po pańciach nie miał ;) ) sukcesywnie przez kilka tygodni chciał uciekac z domu , wył , chował się po kątach , łazili do weta , robili badania ...pies zdrowiał tylko jak wychodzili z domu , wracając wciągali go na siłę ... Zagadka rozwiązała się ....nad nimi kobita umarła w wannie i tak sobie jakiś czas leżała w tej łazience . Pies to czuł , ale nie w sensie zapachu , tylko od samego początku .
  23. Alicja

    Bull Reaktywacja

    [quote name='Obama']przylapaliscie nas na dilerce i spozyciu :P pod jaki to paragraf podchodzi?:P[/QUOTE] :hmmmm: trzeba by poszperać w KK
  24. plaża z rana najlepsza ....chołota się nie pęta :) fajna cziułkowa ekipa :) Co do odczuć psów , mój tata , po śmierci leżał na podłodze w pokoju , tak został po reanimacji tylko nakryty prześcieradłem , po 20 chyba minutach został zabrany przez Zakład Pogrzebowy , psa z nami nie było . Następnego dnia Cezary przyjechał po mnie do mamy z Ozzym i psiak doszedł tylko do miejsca gdzie kończyło się ciało ... wycofał , stał naciągając szyję , ewidentnie COŚ nie dawało mu dalej iść . Innego razu jak siedzieliśmy z mamą w pokoju , pies nagle nam sie zgubił , naraz słyszymy , ze szczeka w ,,taty pokoju ,, poszłam , stał na środku , mordą obrócony do fotela ( tata tam skręcał sobie fajki ) merdał ogonem i szczekał , tak jakby KTOŚ na fotelu siedział i gadał do niego ... zaś po śmierci mamy , Ozzy wtarabanił się do mamy na łóżko tam gdzie ona zawsze spała , zaznaczam , ze NIGDY na nie nie właził ...coś w tym musi być
  25. Alicja

    Bull Reaktywacja

    [quote name='agutka']Obek chce się wyluzować po przeprowadzce ;)[/QUOTE] ha ha ...no właśnie , na odstres :grins: [url]http://images61.fotosik.pl/1008/523ecc9a16d3707cmed.jpg[/url]
×
×
  • Create New...