Asher to może Olci zostawimy tego z importu , a dla ciebie się rozejżymy za oryginalnym/tylko podaj przekrój wiekowy bo moge się machnąć z zamówieniem i przygrucham coś z mojego rocznika ,no i będzie klapa/ :oops: :wink:
No i zaraz poznać że ze stolicy ,to skąd ma wiedzieć gdzie śląsk a gdzie Zagłębie /osobiście to dłuższy czas ja sama byłam tego nieświadoma-tako dziołcha z Rybnika/ :wink:
No to jeszcze pare fotek mojego psa w typie/ :lol: /
[img]http://img139.echo.cx/img139/316/0505111859283ac.jpg[/img]
[img]http://img139.echo.cx/img139/4427/0505111718264nx.jpg[/img]
[img]http://img139.echo.cx/img139/9490/0505111716565cc.jpg[/img]
[img]http://img139.echo.cx/img139/6954/0505101723575el.jpg[/img]
[img]http://img139.echo.cx/img139/3775/0505101409535dp.jpg[/img]
:wink:
NNNNOOOOOOOOOOOOOO! Znalazłam.OK :wink:
Póżniej przejżę inne strony , może cóś znajdę na wymianę :lol: dla siebie.
No nie rzeby tak koniecznie , ale pooglądac mozna...