Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. My znowu o żarciu a dbsst miała zrobić zdjęcie krawatowi :roll:
  2. subtelna panieneczka z tym jęzorkiem :lol:
  3. [quote name='KaRa_TC']z mięskiem, chociaż ja wolę z kapustką i grzybami :-?[/quote]zjadliwe ,ale wolę z kapustką i leśnymi grzybami .Mniam. A gołąbki zrobione ,poszalałam ,poszły 2 kapustki ,już się duszą :D
  4. [quote name='KaRa_TC']I co ja mówiłam? Mówiłam,żebyście nie pisali gdy mnie nie ma :bigcry: I ominął mnie temat o jedzonku :-? A ja miałam na obiad barszczyk i pierożki :wink:[/quote]a pierożki z czym , bo ogólnie lubię :roll:
  5. [quote name='dbsst']dobra spadam bede wieczorem :D ;)[/quote]no prosze TZ na wyjezdzie ,gotować nie musi to fruwa po świecie :-? I znów nas zostawiła :( , ja tez chyba pójdę dokończyć te gołębie bo nie zdążę do jutra jak się zasiedzę na dogo :lol:
  6. [quote name='daga10011']mi tez sie to zdarza :oops: ...zawsze gadam zanim pomysle :-? :lol: myslisz,ze to od ostrego jedzenia??? :lol:[/quote]no chyba , bo żarcie ma coś wspólnego z temperamentem/no bo wyobraż sobie flegmatyka jedzącego papryczkę chili :lol: /
  7. [quote name='daga10011']spoko :P -jesli lubisz ostre zarcie :lol: ...dla gosci z reguly robimy w wersji light 8) -a i tak sycza :roll: ..a golabka bym zjadla-narobilas mi apetytu,chyba jutro zrobie :P[/quote]lubię , a gołąbki też pikantnie doprawione :wink: ,w końcu od czegoś się ma taką niewyparzoną g... :lol: /bo ja zawsze coś powiem co nie powinnam :lol: /
  8. [url]http://foto.onet.pl/upload/13/25/_318934_n.jpg[/url] wspaniały i jaki pomysłowy :lol:
  9. [quote name='daga10011']wygodnicka :lol: ..albo praktyczna :D chili con carne to sztandarowe danie mexykanskie-mieso mielone wolowe,papryczki chili,papryka,cebula,czerwona fasola i sos pomidorowy.Do tego muszelki Tacos z maki kukurydzianej :P ,ser,jogurt,salsa pikantna :P[/quote]chcesz zamienimy się troszkę ,ja ci parę gołąbków a ty mi troszkę tego chili con carne :wink:
  10. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'][quote name='Poświata'][quote name='Alicjarydzewska']ha , a ja wracam piechotą /7 min. drogi/z pracy i tez korków nie mam :wink: [/quote] A ja wogóle nie pracuję i korki oglądam przez okno, współczując kierowcom :P .[/quote] no i nie ma psrawiedliwości na świecie ja mam blisko do pracy, od 10 minut w porywach do godziny :lol:[/quote]jak dbasz tak masz :wink: .Ale ty to chyba często się zatrzymujesz...... :D
  11. [quote name='dbsst']Kati widze tylko jedn fote reszta sie ni kce otworzyc :bigcry:[/quote]u mnie to samo :cry: tylko 1 fotka /taka samotna :-? /A Raptusik piękny :wink:
  12. co to za danie? ja robię gołąbki ,bo to mam murowany obiad na 2-3 dni/ :lol: / i więcej czasu dla siebie, a poza tym mama jest już w domu i będę podjeżdżać po pracy więc znów chłopcy byliby głodni :lol:
  13. Oczko Wiki :wink: super ja mam akurat przerwe w pracach kuchennych , bo robię gołąbki :-?
  14. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'] Trudno Olcia stań z ruskami , będzie ci rażniej :P[/quote] tam rosjanek nie brakuje do stania :lol:[/quote] :oops: :oops: :oops: ja nie TE rosjanki miałam na myśli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  15. No tak jak ja jezdem to one gdzies polazły :evil:
  16. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ja nie jade :evil: Bo jeszcze do pracy zasuwam ,a moje dziecko czekać musi aż się załapie do pogimnazjalnej :roll: .A mielim jechać ,bo na taką dzicz jadą ,i o Toruń zahaczają . Trudno Olcia stań z ruskami , będzie ci rażniej :P
  17. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    ha , a ja wracam piechotą /7 min. drogi/z pracy i tez korków nie mam :wink: Olcia Ten ŁOn bedzie w Warszawie 30 czerwca w drodze na Mazury , więc stań tam przy wylocie na Katowice ........No i nie ma czasu do nas przyjść ,bo zarabia na urlop/ :lol: / znaczy pracuje coby potem mieć więcej wolnego :wink:
  18. Tufi ,same super wiadomości .Wyściskaj maleńką ,my cały czas trzymamy całe 6 łap :wink: A wiadomość o mieszkanku extra.Czego sie nie robi dla dzieci :wink: :lol:
  19. za kosteczki i piłeczki :drinking: :drinking: :drinking: :pepsi:
  20. ło jezu jakie codaśne te fotencje :lol: :lol: :lol: :lol: a i gości przybyło :drinking: :drinking: :drinking:
  21. Kurcze , co Szpila zeżarła :o
  22. dbsst a gdzie ty :o no tak pewno ze Szpilą gdzieś leżą :evil: Sayma :drinking: :drinking: :B-fly: :B-fly: :beerchug: :BIG: :beerchug:
  23. hahahahahahahahaahahsayma :beerchug: w końcu impreza juz trochę trwa :wink: więc już oczy nie te :lol:
  24. [quote name='dbsst'][quote name='sayma']buuuuuhahhahaha mój chętny ale Szpilakówna dla niego za duza troszkieee :roll: :D :D :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] hehehe Alu nieporozumienie :D wracajcie tanczyc :D[/quote]no sayma żeby mi to było ostatni raz :evil: rumak się w sobie zamknie , oko mu zacznie latać i co wtedy :evil: kto za rumaka dbsst posłuży :wink: no to Szpilka do tańca z Ozzambrem :D :Dog_run: :Dog_run: :beerchug:
  25. całuśne mordulce :calus:
×
×
  • Create New...