Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='agabass']A tu jeszcze trwa wczorajsza impeza nieżle nieźle[/quote]no tak a ty odpadłaś na wstępie zamiast zostać :drink_2:
  2. [quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska']Agga to nie ja cię do szafy wcisnęłam ,sama wlazłaś do dbsst /gdzie mieszkasz w Opolu ?ja mam tam siostrę , na Rzeszowskiej/[/quote] DObra dobra i tak se zapamietam ze w szafie wylądowałam :wink: Tak Ja opolanka.....oj to nie daleko mnie mieszka.... :lol:[/quote]oj latkiem jak będe to cię bedę namierzać :lol:
  3. [quote name='daga10011']ahaha-dlatego ja mojej corki do kompa nie bede przyzwyczajac :lol: ...albo niech zbiera z kieszonkowego na wlasny :evilbat: w przyszlosci-nie ma letko :evilbat:[/quote]u mnie to tak ze mój podrostek mnie wielu rzeczy ucz na kompie :wink: i mus wchodzić w układy :lol:
  4. [quote name='daga10011']oj w szafie tez jest fajnie :D .z takim towarzystwem :lol: oj ten TZ dbst-moj TZ gra zawsze w pasjanse na kompie :roll: .na szczescie ja madra kobieta jestem i wzielam TZ starszego ode mnie-o tej porze juz lula jak dziecko :lol:[/quote]mój dostał telewizorek z większym ekranikiem i sobie patrzy :o :lol: , z Kubą też ide na układy /jakies większe kieszonkowe etc :wink: /,ale wieczorem jak za pózno to gonią spać :evilbat: Agga to nie ja cię do szafy wcisnęłam ,sama wlazłaś do dbsst /gdzie mieszkasz w Opolu ?ja mam tam siostrę , na Rzeszowskiej/
  5. [quote name='daga10011']przeoczylam pewnie-bo balujecie za ostro :lol: :lol: :lol:[/quote]oj , chyba bo dbsst TZ chyba już zakosił kompa :evil: /na jakies gierki ,parszywki :evilbat: /
  6. [quote name='daga10011']aa to trza bylo od razu tak godoc :lol:[/quote]musi niedokładnie czytałaś :-? że nie doczytałaś najważniejszych rzeczy, bo my już od wczoraj balujemy :drinking:
  7. [quote name='daga10011']a mnie nikt nie zaprosil :cry: :cry: :cry: ja nawet w szafie moge z takim towarzystwem :lol:[/quote]przecie my jak rodzina to się wchodzi i się jest :D , no nie rycz już :wink: przecież my i tak umówione /bo impreza jest w Rybniku/ :lol: :drinking:
  8. Koziczki słodycz. Może Kenia i Masaj
  9. [quote name='Justi0022'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'] a Agge zamkniemy w szafie hihihihihihihihihihi[/quote] dbsst [size=7][b] ZDRADA!!!!!![/b][/size] :evilbat: To zabolało!!!![/quote] Ale Cię potraktowały, babiszony jedne. Ja pewnie też w tej szafie, bo w poprzek się z moim TZtem i dwoma leośkami nie zmieścim. No cóż Agga, wliziemy do szafy, a co nam, i tam pokażemy jak się trza bawić :bigcool: :ghost_2: :drink1: :jumpie: :mdrmed: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: Będą się prosiły, aby do nas dołączyć :evil: :wink:[/quote]a kto powiedział że się nie zmiescice ,w pokoju jest jeszcze druga kanapa do rozkładania , a tam spoko w poprzek i leośki i Sara i TZty i wy się zmiescicie / a właściwie to od czego mamy podłogę :o / :drinking: :multi: :laola: :HUT012: :drinka: :B-fly: :kaffee_2: :laola: :tort: :B-fly:
  10. [quote name='adda']Miał, znaczy już nie ma :P[/quote]no to tak trzymaj Bolutku :D
  11. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ale super gromadka :wink:
  12. Alicja

    psia eutanazja

    [quote name='sota36']jeśłi masz więc wątpliwości, kiedy się rozstać....zajrzyj głęboko psu w oczy i w swoje serce. a jeśli zdecydujesz, że to koniec, wybierz się z nim na ten ostatni spacer i odprowadź go na tamten świat Jak pieknie napisane!!! U nas dokladnie tak bylo (patrzcie link Teczowy Most- Atos). Minelo tyle czasu, robie dopiski,ale tylko raz przeczytalam calosc i ryczalam i rycze jak bobr - jeszcze za wczesnie... Lubie Teczowy Most odwiedzac, bo wtedy wiem, ze jestem jeszcze blizej Tosia, ale to boli...[/quote]z całą pewnością każde z nas które już przeszło śmierć swego przyjaciela nie raz zaglądało Na Tęczowy Most , niejedną łzę wylało ale tak jak już ktoś napisał w naszych sercach i pamięci jest bardzo dużo miejsca , więc przytulmy kolejnego przyjaciela........
  13. [quote name='dbsst']hihihi na Waszym wyrku nawkalmuczamy sie slodkosci ;)[/quote]ja uwielbiam siebzieć w wyrku i pożerać zimny ananas , najlepiej prosto z puchy :wink: MNIAM A teraz na pacerek , potrenować RR
  14. A teraz ide ze spsem :wink:
  15. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Gaduły , ledwo co wylazłam od Dagi to u dbsst też nagadane :evil: Agga i Dbsst , flaszki zostały w szfie i orzeszki :wink: :lol: dbsst , podrzuć Szpilę na tydzień do RR,ale byłby bal :lol: :lol: !9 czerwca mam 19 rocznice zamążwyjścia :lol: , to i na lody i co inkszego się załapiesz :wink:[/quote] hahahahahaha pisze sie pod warunkiem ze ze Szpila mozemy na 19 rocznice wejsc do wyrka z wami ;) hihihihihi bedziemy lezec miedzy Wami a Agge zamkniemy w szafie hihihihihihihihihihi[/quote]no to w łóżku będzie ciasnawo ,ale co mi tam położymy sie w poprzek /bo nas 3 ,czyli ja , TZ i Ozzy +WY/ :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hihihihihi spoko damy rade ;) :D[/quote]zresztą czy MY bedziemy spać :o :drinking: :multi: :BIG: :tort: :laola: :drinka: :B-fly: :eating: :B-fly: :beerchug: :drink_2: :drinking: :ylsuper:
  16. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Gaduły , ledwo co wylazłam od Dagi to u dbsst też nagadane :evil: Agga i Dbsst , flaszki zostały w szfie i orzeszki :wink: :lol: dbsst , podrzuć Szpilę na tydzień do RR,ale byłby bal :lol: :lol: !9 czerwca mam 19 rocznice zamążwyjścia :lol: , to i na lody i co inkszego się załapiesz :wink:[/quote] hahahahahaha pisze sie pod warunkiem ze ze Szpila mozemy na 19 rocznice wejsc do wyrka z wami ;) hihihihihi bedziemy lezec miedzy Wami a Agge zamkniemy w szafie hihihihihihihihihihi[/quote]no to w łóżku będzie ciasnawo ,ale co mi tam położymy sie w poprzek /bo nas 3 ,czyli ja , TZ i Ozzy +WY/ :lol: :lol: :lol: :lol:
  17. Kaja , pewnie ma cos z owczarka ,skoro zagania zwierzaki :lol:
  18. Gaduły , ledwo co wylazłam od Dagi to u dbsst też nagadane :evil: Agga i Dbsst , flaszki zostały w szfie i orzeszki :wink: :lol: dbsst , podrzuć Szpilę na tydzień do RR,ale byłby bal :lol: :lol: !9 czerwca mam 19 rocznice zamążwyjścia :lol: , to i na lody i co inkszego się załapiesz :wink:
  19. Alicja

    psia eutanazja

    Nafesza , w moim przypadku było tak samo mam kolejnego psa , ale każdy inny od poprzedniego /a nie obyło się bez porównań i płaczu po nocy , teraz to najczęściej płaczę czytając PwP / Matylda ,wyściskaj mocno moją imienniczkę /w końcu Allaska jak zdrobniale brzmi Ala :lol: /. Hanka nie miała dostępu do swojego kompa .Nie wiem jak teraz sprawa wygląda ,ale myślę ze nic się nie zmienilo /mam ogromną nadzieję , ze nie na gorsze/.Myślę że Tinka jeszcze troszkę z nimi pobędzie :kciuki:
  20. [quote name='dbsst']papapatki Alu snij o dgm ;) :lol:[/quote]pa pa , wcale mi się spać nie chce , ale komp w pokoju Kuby :evilbat:
  21. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Justi0022']No widzę, że imprezka trwa a i Szpilówa baluje i do Szpilówy goście zaglądają. Oj się dzieje - parafrazując Dańca - Dogomanie łikend :wink: :smokin: :scream_3: :drinking: :drink1: :HUT012:[/quote]o! gości nam przybyło a ja muszę spadać od kompa :cry: :evil: no to na koniec i do juterka :wink: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] papapa masz bardzo wygodna szafe ;) :drinking: ja lubic takie łikendy bo one rownaja sie z moim pobytem w domku :D[/quote]no to milej zabawy i Dogobranoc w ten dogomania łikend :drinking: :drinking: :drinking: :BIG: aż mi żal odchodzić :cry: pomacham wam chusteczką
  22. [quote name='Justi0022']No widzę, że imprezka trwa a i Szpilówa baluje i do Szpilówy goście zaglądają. Oj się dzieje - parafrazując Dańca - Dogomanie łikend :wink: :smokin: :scream_3: :drinking: :drink1: :HUT012:[/quote]o! gości nam przybyło a ja muszę spadać od kompa :cry: :evil: no to na koniec i do juterka :wink: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  23. [quote name='agabass']Jestem delikatny i bardzo uczuciowy, Choć mam na imię Maczo [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8551_603139.jpg[/img][/quote]to jest ten Maczo ,a kobitki mu wybaczą :roll: Subcio Maczo
  24. [quote name='dbsst']boshe on jest cuuuuuuuuuuuuuudowniasty :D alez ja taka wstydliwa :lol: [img]http://img258.echo.cx/img258/20/obraz0417oa.jpg[/img][/quote]nie stydaj Szpila my się odwrócimy :oops: Chłopaki mnie gonią od kompa :evil: no to jeszcze raz :drinking: :drinking: :drinking:
  25. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']wygodniej :) szafa skromnych rozmiarów bo to Kubkowa, a on duzo wieszaczków nie potrzebuje :lol: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] i do tego sa na m potzrbni mezczyzni do wykorzystywania ich szaf ;) :drinking: :drinking: [img]http://img123.echo.cx/img123/6937/obraz0579dh.jpg[/img] stoie na czatach dziewczyny ;)[/quote]pilnuj Szpilcia , to ja dolewam :beerchug: :beerchug: :beerchug:
×
×
  • Create New...