-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
dzięki :D i żeby nie było , to my takie pozytywne ludki jesteśmy :) No i Cezary fajny chłopak ;) w końcu jak się ma taką żone ;) i na dodatek nauczycielkę przedszkola to cza być pozytywem co by nie zwariować ;)
-
:) którego masz rocznicę ? bo ja 19 czerwca :)
-
dziękuję :) ja jestem zachwycona , jak dostałam we wiadomości fotę portretu to się rozpłakałam , ale już jak przyszedł pocztą to uśmiech nie schodził mi z twarzy , jestem przeszczęśliwa , ze Kamili udało się go tak pięknie narysować już Cię mam :) no , zamówiłam u Kamili i narysowała :)
- 78403 replies
-
Kamila Urwalska , z FB rysuje ze zdjęc portrety Śliczny no nie :)
- 78403 replies
-
to dawaj namiary , może się przydać jak dogo całkiem padnie
- 78403 replies
-
- 78403 replies
-
Ja wyszłam za mąż w wieku 22.5 , znalismy się 8 lat :) a teraz będzie w czerwcu 30 lat po ślubie w UC :)
-
ja też nie mam ...a jeśli są to nie wiem gdzie totalna kaszana z tym dogo :( bywam tutaj jakby coś https://www.facebook.com/alicja.rydzewska.9
-
Ludzieńki kochane , co to tu teraz jest , szok i porażka :( . Pisałam , postu brak , znaleźć nie mogłam , masakra jakaś ... Jakby ktoś mnie szukał , bo zaginęłabym tutaj to jestem na FB https://www.facebook.com/alicja.rydzewska.9
- 78403 replies
-
współczuję kolejnych kłód pod nogami i życzę by ten 2016 się wyprostował i był lepszy a przynajmniej nie był gorszy jak te co minęły
-
dla mnie to wszystko normalne ... ja chodzę z doczepioną do torebki Ozzulkową latarką :(
- 78403 replies
-
chudłam ....ale od braku ruchu po pracy i braku weekendowych wyjazdów do lasu to poszło mi w dupę , no i w sytuacjach stresowych tarczyca sobie pofikała , ze znów szukamy jak ustawić leki ...ale to taki urok , do końca życia się z tym będę bujać TZ chciał jechać na spacer do lasu , nie dałam rady , to było miejsce zarezerwowane na spacery z psiakiem .... nie wyobrażam sobie wysiąść tam i iść .... więc ubrałam sie i polazłam do Rodziców na cmentarz by się wypłakać
- 78403 replies
-
Ale fajna choineczka :) ja już nie pamiętam kiedy foty normalnym aparatem robiłam
-
ja od śmierci Ziutka narzuciłam 3kg i pani neurolog kazała schudnąć :( ale przepisu nie dała kurde cieżko to czasami z tym ... Na naszej pracowej wigilijce wyszła wręcz komiczna sytuacja , bo mam jeszcze w pracy 2 koleżanki które płaczą w takich różnych chwilach , na dodatek one też miały cieżkie ostatnie 2-3 lata i dodatkowo jakoś to się sklada . Przyszedł czas na życzenia , więc skutecznie mijam Irkę i Tereskę , zostawiłam sobie je na koniec ....ale jakoś stanęłyśmy sobie na drodze więc życzonka , opłatek , jestem twarda ....podchodzę do Madzi ( a Madzia ma guza przysadki mózgowej i czeka ją operacja ) życzenia , Madzia podnosi oczy zaślimtane i już wyjemy obie , do nas doszły te 2 płaczki i potem był już i śmiech i płacz . A tak się dobrze trzymałam . Dziś zaś na cmentarzu u Ziuteczka mojego się upłakałam ....ale to norma chyba , kocham tego drania ponad wszystko
- 78403 replies
-
Obżarstwa szał trwa ;) ?
-
Nie objadajcie się :)
-
dziekuję za uśmiech :) z tą depresją to racja , czas kiedy wszyscy do tego , zyczą ci wesołych świąt a ty wiesz , ze już nigdy nie będzie w święta wesoło , działa jeszcze gorzej po odejściu rodziców , a był to dodatkowo czas mojego leczenia , operacji , dostawałam leki , moja pani dr ładnie się mną zaopiekowała , teraz już leków nie biorę od prawie roku ; po śmierci Ozzulka lekiem była moja praca , szaleństwo ,ucieczka z domu , ale skutecznie , ale teraz znów święta , znów życzenia , znów w TV kraina szczęśliwości w reklamach ,to wszystko daje kopa , minie ale potrzeba czasu
- 78403 replies
-
bardzo dawno :)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Spokojnie odpocznij w ten czas wolny od pracy . Ja odkąd nie ma już Moich najwazniejszych obok mnie to nie lubię świąt , znika mi rodzina i ciężko to polubić Dobrze , ze mi podpowiedziałaś z tym lekiem , poproszę moją panią dr -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Trzeba wytłuc u wszystkich . No właśnie ...powiedzcie mi jak to jest zwierzaki odrobaczamy , a MY ? a weźcie powiedzcie Rodzicowi w przedszkolu , zeby poprosił lekarza o recepte na coś na robale , to albo Rodzic się opiera że NIE albo lekarz twierdzi , ze nie ma potrzby . Ja Kube regularnie odrobaczałam , pomimo ,że nigdy nic nie miał , ale siebie nigdy tak serio , jedynie jak Kuba dostawałPyrantelum to też wzięłam -
dziękuję z całego serducha pelnego psiej miłości
-
dziękuję Maciaszku Dziś też wcale nie lżejszy dzień :( , odeszła , zasnęla na zawsze Lalka :( , cudowna Lalka Vectry - Ewy , tak strasznie to boli znowu . Lalkę znałam , cudowne indywiduum .... smutno
- 78403 replies
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Może faktycznie jakieś robactwo mu się zalęgło i trzeba teraz porządnie wytłuc gadzinę . Brawo , trzymaj się chłopaku