-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']erka napiszesz cos?[/quote] Tu są zdjęcia tych pozostałych psiaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042&page=111[/url] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Magda, ja sie nie orientuje w tych imionach, bo najpierw sa szczeniaczki, potem padaja imiona, nie bardzo mam na 100% pewnosc o wlasciwym polaczeniu. Zmienie wieczorem aukcje i dodam nowe zdjecia.[/quote] No, można się pogubić :cool3: Jagódka i Pigwa to siostry, ich zdjęcia powinny być pod tym opisem, który zaczyna się: "I kolejne szczeniaczki, które mają ok. 3,5 mies. ...." Poza tym na aukcji wszystko jest dobrze opisane. :lol: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Czy Pigwunia jest na allegro? Jesli nie, to moze dodam ja do mojej aukcji :roll: Doradzcie prosze :modla: Aukcje obejrzalo juz ponad 5600 osob. [URL]http://www.allegro.pl/item162396695_malenkie_szczeniaczki_i_ich_mamy_szukaja_domow.html[/URL][/quote] Pigwa to też "szczeniaki Newy". Są jej zdjęcia na aukcji, ale nieaktualne. Może mogłabyś usunąć tamte zdjęcia (bo rodzeństwo Pigwy i Jagódki już w domach), a wstawić te aktualne zdjęcia obu suń? -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
mag.da replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Ale się ładnie odpsiło u Gema :happy1: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img128.imageshack.us/img128/9071/p2051706ah6.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8930/p2051689gk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2417/p2051707od5.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/1120/p2051715ta6.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3382/p2051716rc6.jpg[/IMG] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dostałam zdjęcia Modeny, ale do tej pory nie mogłam ich wstawić (serwer szwankował). Zaraz spróbuję znowu. -
MASZA suńka wykopana ze śnieżnej nory JUŻ W DOMKU :)
mag.da replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, pokazuj się Masza! Taka ślicznotka nie może długo czekać na domek! :loveu: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja nic więcej nie wiem, poza tym, że faktycznie Modena została wyadoptowana i zaraz potem odebrana. Erka pewnie napisze więcej. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Modena jest już bezpieczna u Erki. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='stupid-girl']w Katowicach :razz: i ma sie swietnie :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40951&page=5[/URL] mam nadzieje, ze braciszek Rezy wyzdrowieje a maluchy znajda super domki[/quote] Ups, faktycznie :oops: To dlatego, że wcześniej czytałam o Maszy i Kraków został mi w głowie. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ulka, jakbyś jeszcze mogła zaktualizować aukcję odnośnie: [B]Dżekuś[/B] - już go nie ma (za TM) :-( [B]Szczenięta Misi [/B]- zostały 2 sunie i 1 piesek (huskowata Reza ma dom w Krakowie) [B]Perełka[/B] - pojechała do domu pod Poznaniem. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, jest na Twojej zbiorowej aukcji "szczeniaczki i ich mamy" (szczenięta Newy), tylko tam są starsze zdjęcia, jak jeszcze była malutka. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Super, że Masza już bezpieczna :loveu: A tu kilka nowych zdjęć Jagódki, córeczki Newy: [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/6043/jagodka6mo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/676/jagodka4nl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5439/jagodka7gj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/7749/jagodka2jt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/829/jagodka5ww7.jpg[/IMG] Jak widać Jagódka lubi dzieci, lubi też inne psy, jest towarzyska i milutka. Będzie niewielkim psiaczkiem :loveu: -
Maluch potrzebuje trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją, ale na pewno wkrótce poczuje się pewniej. Będzie dobrze :happy1:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Ta nowa wychudzona sunia u mnie w pracy ucieka od swojego dziecka, nie chce jej karmic, nawet nie chce siedziec z nia w budzie, nie wiem czy aż tak mocno ja gryzie, czy coś jej dolega.. Zostawia maleństwo i ucieka. Najlepiej by było jak najszybciej sunieczke wydać. ma ok.1,5 mies. , jest śliczna, czarna podpalana, z dłuższym , flalujacym włosem. Może chociaz ktoś mogł by ją wziąc na tymczas, bo u mnie , Elwiry i p.Ani , to niemozliwe, ze względu na to ,że były tam chore psy.[/quote] Są już zdjęcia: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/985/p1261676gx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2200/p1291683pj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/6686/p1291685fo3.jpg[/IMG] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczeniaków cała gromada... Szukamy domków! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No niestety nie... Wprawdzie ubyła Lady, ale przybyła sunia z maleńkim szczeniaczkiem w pracy u Erki (jeszcze nie ma zdjęcia). Tak więc liczba szczeniorków nie uległa zmianie :shake: -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
mag.da replied to Gem's topic in Już w nowym domu
:happy1: :happy1: :happy1: Oby tak dalej! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Stan szczeniaków: Misia - 4 szczeniaki Sonia - 1 szczeniak Newa - 2 szczeniaki Perełka - 3 szczeniaki Modena Pegi Razem 12. -
Co słychać u rodzinki? :cool3:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to wracamy na pierwszą stronę! :Dog_run: -
:klacz: Powodzenia w nowym domu dla psiaków!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Czyli ze szczeniaczków Newy została jeszcze jedna suczka na działce/czarna z białym krawacikiem/ i ona jest największa z miotu. A z większych piesków 3 szczeniaczki Misi. Jakaś kobieta ma też oglądać Modenę. [/quote] Ze szczeniaków Newy jest jeszcze tylko ta jedna czarna sunia? A ze szczeniaków Misi, które konkretnie jeszcze zostały? Trochę się pogubiłam :oops: