-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
[quote name='erka'] Ma rzeczywiście ranę pod żebrami i na łapie, ale wydaje mi sie, że to sam mógł sie na cos nadziać. [quote] No to chyba zmienię tytuł na mniej dramatyczny :lol: Już wysyłam link.
-
Dla Nortona jest szansa na wyjazd do Krakowa, do hoteliku, dzięki ofercie pomocy od mar.gajko, ale jak zwykle jest problem z transportem Kielce - Kraków.
-
"Mamy takiego biedaka. Jest na terenie jakiejś mini hurtowni. Dozorca, troche trunkowy facet, ale lubiący psy przygarnął go , a miał juz dwa duze psy. Nasza znajoma pomagała mu dając jedzenie dla psiaków, zrobiłysmy mu zdjęcia i był ogłaszany na forum, niestety bez żadnego zainteresowania. Juz kilka razy miałyśmy go zabrac i szukać domu, ale ciągle przybywały biedaki w wiekszej potrzebie i Norton tkwił tam dalej. Trwa to juz ponad rok, w tym czasie został pobity, miał uszkodzona łapę, bo poszedł gdzieś do suki z cieczką, ale sie wylizał. Wczoraj ten dozorca przyszedł do naszej znajomej z płaczem, że jakiś "psychiczny' facet zaatakował Nortona nożem i jest poraniony. Dzisiaj chcemy iść zobaczyć go, ale kompletnie nie mamy gdzie go zabrac. Norton jest bardzo miłym psem, łagodnym, jest dosyc duży, umaszenie biało-czarne." [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2518/norton1mc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7529/norton14gp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4937/norton21pe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2505/norton37ow.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='erka'] Niestety nie będzie mnie w necie prawdopodobnie do poniedziałku, więc info tylko przez mag.dę, o ile ona też nie wyjeżdża.[/quote] No niestety, ja też mam plany wyjazdowe na długi weekend :razz:
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Powodzenia BarbaroMario, nie poddawaj się!!! :thumbs: A psina w górę! -
Emir, ja wiem tylko tyle, ile przeczytałam w wątku o Krzyczkach, a przeczytałam, że szukacie pomocy u innych schronisk, żeby ulokować gdzieś te psy (nie napisałam prz[B]y[/B]jął, tylko prz[B]e[/B]jął, a to też różnica). Zresztą z naszej strony nie ma i nigdy nie było żadnych pretensji, nikt nie twierdzi, że to Twoja wina, że Sara nie pojechała do Was.:-o Erka podjęła, jak się okazało, słuszną decyzję, żeby poczekać, bo mimo, że zainteresowana osoba się wycofała, to Sara jest bezpieczna, a miejsce przeznaczone dla niej możecie ofiarować jakiemuś bardziej potrzebującemu psu z tego okropnego miejsca :-(
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nadal nie ma bezpiecznego miejsca dla biedaka :shake: -
Nie, jeszcze nie.
-
Sara czuje się bardzo dobrze :loveu:
-
[quote name='Dorothy']Mowilam zeby poszla do emira a potem do Radka to nie, kombinujecie jak konie pod gorke, jakbyscie kobiecej intuicji nie mialy w tych Kielcach! Od poczatku czulam ze to bryndza ten facet co rzekomo czekalyscie az sie zdecyduje. Ile mozna czekac co? No to macie. Sare na dzialkach gdzie z pewnoscia bedzie miala lepiej niz u emira. Ale betka. Modlmy sie aby tylko Radek nie zmienil zdania.[/quote] Erka miała niesamowitą intuicję, że nie wysłała Sary do Emira. Emir przejął ok. 200 psów ze schroniska w Krzyczkach i sam szuka pomocy w rozmieszczeniu ich i wykarmieniu :roll:
-
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ivory']Właśnie wróciłam po długiej chorobie [/quote] :shake: To zdrowia życzymy! Świetnie, że u psicy wszystko gra (no, poza tym sikaniem w domu :mad: ) A może są jakieś świeże foteczki piękności? :cool3: -
Sara jeszcze nie urodziła. Natomiast wycofał się człowiek, który zastanawiał się nad jej adopcją. Odstraszyła go perspektywa porodu Sary, a potem usypiania szczeniaczków (podobno żona jest zbyt wrażliwa na to). W związku z tym, Sara zostanie przeniesiona na drugą działkę, gdzie będzie miała lepsze warunki. Tam urodzi i będzie czekać na wyjazd do Radka. Radek, co Ty na to? Podtrzymujesz chęć przygarnięcia Sary?
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przypominam bezdomniaczka! -
Sara: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6699/011uh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9258/024ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7271/036gn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2555/047ty1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5412/050km1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2875/062pn.jpg[/IMG][/URL]
-
Jest to pies ok. 5-letni. Jego pan zmarł, a pies wylądował na ulicy. Błąka się po osiedlu "na Stoku" w Kielcach. Jest bardzo łagodny i przyjacielski. Z powodu ogromnego przepełnienia nie mamy możliwości zapewnić mu bezpiecznego miejsca. Wiadomo co mu grozi na ulicy - albo krzywda ze strony "dobrych" ludzi, albo odłowienie do schroniska. Czy może mu ktoś pomóc? tel. kontaktowy: 0504-87-42-97
-
Jeszcze raz w górę Sara!
-
Obiecane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/6708/sara10xz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3809/sara29vx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2203/sara39zz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3597/sara43jj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6249/sara59ni.jpg[/IMG][/URL]
-
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to jednym słowem wszystko gra :multi: I oby tak dalej ;) -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
:bye: Halo, halo, co tu tak cicho? Co słychać u Ineczki? -
owczarek podhalański uratowany przez Kasie -MA DOM u Biserki
mag.da replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
To ja może, żeby było szybciej napiszę, że parking, o którym pisała Ivory jest w Warszawie. -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Myślę, że to może mieć związek z zaznaczaniem swojego terenu, skoro robi to tylko w obecności Nigry. Nie wiem czy wszyskie suczki tak robią... Psy na pewno :razz: Jak wzięłam kiedyś na przetrzymanie obcego jamnika - samca, to miałam w domu dokładnie "oznaczoną" kanapę, z każdej strony :razz: Ale nie przez wszystkie psy, tylko przez jednego - foksa, więc chyba to indywidualna sprawa. Wiem, że kiedy suczki mają cieczkę to też tak "posikują", no ale u niej ten aspekt odpada... -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A lubi piszczące zabawki? Moje psy jak usłyszą taki piszczek, to nic innego dla nich nie istnieje :razz: Na jamnika działa jeszcze "przynieś piłkę", bo on jest psem aporującym i piłka jest dla niego ważniejsza nawet od jedzenia :shake: Musicie wyczuć, co jest dla niej bardziej atrakcyjne niż inne psy i odwracać tym jej uwagę w danym momencie. Taki piszczek jest niezły, bo ma ostry, głośny dźwięk i łatwo nim odwrócić uwagę psa. -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O tak, uszy rewelacja :loveu: -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
:klacz: Ja też mam śpiewające psy :lol: Wystarczy, że mój TZ weźmie do ręki organki i się zaczyna...potem trudno je uciszyć :evil_lol: Tylko bullterrier nie śpiewa, nie umie :shake: Co do filmików, to nie wiem jak się wstawia :niewiem: -
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ivory, wyślę Ci na pw opis jak wstawiać zdjęcia.