Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Jagódka&Uzi']aaaaa rewelacja:loveu: ej ile Ty masz tych psów?:eviltong: Chyba nie jestem w temacie. Powiedz, który jest który:eviltong::eviltong: Tzn Miki to bez kity, nie:P[/quote] Mam jednego:p Ten obok to jego kuzyn z tej samej hodowli, a mały to zupełnie inna historia. Wiekowo to Gizmo 6, Miki 4, Edi 3-4 miechy
  2. [quote name='Aga76'][SIZE=1]Bardzo ładny kotecek. :megagrin: [SIZE=2]oj Madzia, Madzia Fantastyczna yorkowa ferajna :loveu: Mały jest booski! [/SIZE] [/SIZE][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobrze, że tam zajrzałam, bo kotek byłby tam do jutra, a instrukcja w galerii Madzi od Ciri [quote name='Kasia']na tym ostatnim zdjęciu jakoś chudawo Miki wyszedł :evil_lol:[/quote] Ale nowość:eviltong: Jak to nic nie je to jak ma wyglądać? Wieczorem natchnęło go na całą michę rosołku. Potem boczki mu się wypełniły.
  3. [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9923/p8222264ou6.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7329/p8222265gk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/3936/p8222266vn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/841/p8222267gw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5384/p8222270rq0.jpg[/IMG]
  4. Niezadowolona mina z powodu przyjścia małego świra:diabloti: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/5517/p8222256mk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4660/p8222258vg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9816/p8222259ds7.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/6532/p8222260kh7.jpg[/IMG] Już pędzę! [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7625/p8222261zo1.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2848/p8222238at3.jpg[/IMG] buzi:loveu: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8800/p8222244tl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8489/p8222247ta0.jpg[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1008/p8222249qu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3425/p8222250nd4.jpg[/IMG]
  6. [quote name='PositiveThought']:hmmmm: do końca liceum znaczy się? Bo ja już w liceum tkwię :grins: hahahaha wstaw juuuuuuuuuż.[/quote] [quote name='madziasto4']Ale tkwisz na początku, to jak zaczniesz teraz czytać, to może do końca trzeciej klasy skończysz :diabloti:[/quote] Tak, o to mi dokładnie chodziło. Do matury!:eviltong: [quote name='Kasia']i tyle wstawiła!!! fotów jak piachu na mojej wycieraczce :p[/quote] [quote name='PositiveThought'] Kasiu, nie doceniam Twojej wycieraczki, znaczy się jej czystości. Polazłam jak goopia szukać fot :splat:[/quote] Hihihi ja też miałam mały kłopot ze zrozumieniem, ale wyszło:evil_lol: [quote name='Pegaza']Nie widze fot :stupid:Władka...[/quote] Ja też niet, ale zaraz to naprawię! [quote name='Aga76']Madzia, poprosiłabym cię o instrukcję, ale boję się co możesz mi pokazać :evil_lol: Cześć Władzy :cool1:[/quote] Bardzo śmieszne! Widzę, że wszyscy widzieli, ale nikt, NIKT mi o tym nie doniósł. Dopiero później 2BE się zlitowała...:mad: [SIZE=1]Ładny kotek, nie? [SIZE=2]U nas wielkie pakowanie:razz: [/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/2184/p8222227oh2.jpg[/IMG] 3 w 1? [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1016/p8222228ld8.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3599/p8222230ym2.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7136/p8222233fr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1473/p8222237on9.jpg[/IMG] [/SIZE][/SIZE]
  7. [quote name='tigrunia']A ześ dała instrukcję Władka :evil_lol:[/quote] O żesz! To w takim razie gdzie jest wklejona instrukcja?:crazyeye: Aaa!! U Magdy na FB. Już zamieniłam hihi
  8. Zrób wszystko tak jak w instrukcji;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8359596&postcount=26[/url]
  9. [quote name='zurdo']Super, że szczęśliwie finiszujecie :lol: A my cierpliwie czekamy na nowe fotki [B]Frankowskiego[/B].[/quote] Hmm czyżby rodzina?:lol: [SIZE=1]Mam tak na nazwisko hihi[/SIZE]
  10. Magda

    'Mysia zaglada'

    Świetne zdjęcia:loveu: Te przepiękne tereny, konie i do tego psy. Raj na ziemi:loveu:
  11. Ale okaz:crazyeye: Ciekawe czy smaczny... hmm
  12. Magda

    'Mysia zaglada'

    [quote name='PARSONRK']Oj widzę, że już są linki -MOD znaczy czujny jest ;)[/quote] Czuwa!:diabloti:
  13. Stworzyłam nowy temat.
  14. Magda

    Galeria Fidlastego

    Jej!:multi::multi: Bo zaraz do domu będzie śmigać to i humor powraca.
  15. Właśnie chciałam to napisać:eviltong: Tylko kto by kogo wyprowadzał:evil_lol:
  16. Musisz się przyzwyczaić. Na zdjęciu wszystko zostanie dostrzeżone:diabloti: Najlepiej to zamazać tło hihi Pokaż coś jeszcze to sobie pooglądam:eviltong:
  17. Magda

    Galeria Fidlastego

    No niestety... żyć trza! [quote] te stojace to chyba nie wygodne są...stoisz tak na golasa se 15 minut :evil_lol: lepiej w tych ligających :lol:[/quote]Hahaha włączyłam wyobraźnię:roflt: [QUOTE]2B, które włosy musiałaś trzymać? :roll: :evil_lol:[/QUOTE] Buahahahaha nie no teraz to naprawdę nie mogę!
  18. [quote name='Kasia']Władziu na razie w robocie jestem ;) A tu browarów nie pozwalają nam kosztować. [/quote] Zakazany owoc smakuje najlepiej:diabloti: No tak...15 dopiero Oj Kasia nie przesadzaj:eviltong: Fidel na pewno ma wszystko w tej swojej "szerokiej doopie":evil_lol:
  19. Obejrzałam sobie wszystko:loveu: Jak dla mnie Jess najlepiej wygląda po spaniu. Jeszcze cieplutka hihi Madźka to może razem zapuszczamy? Ja Mikiego i tak nigdy nie obcinam na zimę, więc do następnego lata powinny być już w miarę długie. Wchodzisz w to?
  20. Aniu czekamy! O zdjęcia też ładnie prosimy:loveu:
  21. [quote name='madziasto4']Toro się zmienia jak kameleon :evil_lol: Tak, obroża p/kleszczom. Obaj noszą. I o dziwo (!) przez cały okres noszenia obroży, bodajże od lipca, nie złapali ani jednego kleszcza. A nie zakraplałam ich doatkowo do obroży :lol: [/quote] Aaa... u nas takich kolorowych nie ma (a może nie szukałam:lol:). Na razie pryskanie nam wystarcza, chociaż jednego kleszcza wyjeliśmy Kasia dawaj browara i wklejaj dzieło!
  22. Beee.... nieuk:eviltong: Radzę już zaczynaj Potop to do liceum skończysz. Potem wstawię resztę zdjęć.
  23. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']Władziu u nas też ponad zeta minuta kosztuje ale to TZ funduje więc idę :p[/quote] A to trza iść:razz: [quote name='tigrunia'] Jenyy Władka wy tam wszystko drogie macie :shake: Ja za 12 min na solarium płace 10,50 i to za duże łóżko a nie takie zwykłe małe bo w tych sie dusze :shake:[/quote] No niestety... prawda, ceny u nas z kosmosu:shake: Próbowałaś kiedyś na stojąco? Ponoć też takie są. [quote name='madziasto4']Uuuu, klaustrofobia 2B?? :evil_lol:[/quote] hihi przyzwyczaiła się do wielkiego łoża:evil_lol:
  24. hihi no wiadomo:evil_lol: Moja mama chciała island, ale dla mnie wydawał się za duży. Zobaczymy co przyjdzie:lol:
  25. Jaki on jest maluchny:loveu: Więcej zdjęć!
×
×
  • Create New...