Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='mrowka']Ale ślicznie Oskarkowi w tym sweterku :iloveyou: suuper!!:multi:[/quote] Ja od poczatku mowilam, ze Oskarek jest CUDNY w tym kolorowym sweterku, szczegolnie kiedy jest na tym bialym sniegu. Daga, Zdjecia sa przecudasne, a te kiteczki:diabloti:!!Wiecej, wiecej:angel::angel:
  2. No wlasnie kiedys mialam zalozyc podobny temat, ale zwiazany ze staroscia u yorkow. Otoz spotkalam kiedys 13 letniego yorka, ktory byl caly lysy na glowie:roll: Z ciekawosci spytalam wlasciciela od czego ten brak wlosow, a on mi na to, ze od robienia kitek...:crazyeye: No wlasnie, jak to jest z ta staroscia. My mamy jeszcze czas, bo dopiero zaczynamy 20 miesiac, ale tak dla zaspokojenia ciekawosci:lol:
  3. Czemu wklejasz takie male zdjecia?? Dziwnie sie je oglada..... ale i tak sa piekne!! Czekam na reszte, oczywiscie z piesem w roli glownej:mad:
  4. To prawda, ten czas bardzo szybko plynie......:-(
  5. Ludzie....:crazyeye: Nic tylko siedziec w tym topiku i co 5 sekund odswiezac strone. Caly czas jakies nowe zdjecia pieknego pieska!! A ja powiem: [B][SIZE=4]JESZCZE!!:diabloti:[/SIZE][/B]
  6. [quote name='marlena924']Dzisiaj odszedł mój chomik...Gdzieś daleko, do nieba... [*][/quote] Ooo....to smutne:placz: A ile mial?
  7. [quote name='Moniś'] Madziu jak chcesz to mogę podać Ci linki na PW wtedy sobie obejrzysz owe ubranka :cool1:[/quote] No pewnie, ze chce!!;)
  8. Wy macie na wszystko czas!! I na spacerk i na dogo..... och ja nie moge nadazyc za ta galeria:lol::lol: Ozzulec jest swiety, a ten jego kolega... No cudnie wygladaja ze soba!:multi:
  9. Magda

    Choroby

    [quote name='nadzieja']kupiłam suczke miala wade wsteczna serduszka:-o[/quote] Jej... pierwsze slysze! Bardzo wspolczuje:-(
  10. [quote name='Figusia']Ja chciałabym podziękować za cenne rady w tym wątku. Po kilku dniach podawania fosforu wapnia w proszku i wcinania kurzych, sklepowych łapek uszka Figusi stoją jak u Gacka:lol:[/quote] Nie ma za co!! Zawsze sluzymy rada i pomoca!!;)
  11. [quote name='fragile']Dziekuje serdecznie za mile przywitanie , pozdrawiam![/quote] Wklajaj szybciutko zdjecia swojej pociechy!!:multi:
  12. No wlasnie!! Moze jakies domowe zdjecia lobuzow?? Tak dawno ich nie wiedzielismy po domowemu.....:eviltong: Nawet nie wiemy, jakie sa duze:mad:
  13. Ja chcialabym kupic Mikiemu jakies fajne ubranka na zime, sweterki, ale w domu uznaliby mnie w 100% za wariatke....:roll: Jak to jest u was?? Bylabym chyba jedyna zwariowana osoba na punkcie yorkow i ich ubierania na osiedlu....:lol::lol: Moniś, Jak dojda ubranka to szybko wklejaj ich fotki;)
  14. [quote name='Alka'][B]Sylwia, dzięki ! [/B]:buzi: Tuffi [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8488/dscf4155a8ey.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/6148/dscf4187a8ya.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4715/dscf4191a4oz.jpg[/IMG][/quote] Wy tez chcemy takiego superasnego ciucha!! No jest po prostu...... az zabraklo mi slow!:multi: A moze tak fotka z boku, aby zobaczyc jak lezy?
  15. [quote name='Beata-Daisy']POwoli udaje mi sie znależdz czas na galerie, musze przyznać że wyjatkowo urodziwy jest Miki i te powodzenie od szczeniaka .Swoetne zdjecia fajna galeria.Jak bede miała wiecej czasu moze pomysle nad swoich dziewczynek galeria[/quote] No pewnie, ze mysl!! My juz namawiamy z Moniś, aby Julita zalozyla galerie Toli i Toffika. Jacklin i Daisy sa bardzo ladne, wiec na pewno nie bedzie problemu z widzami!!:multi: No to do roboty;)
  16. A moze jakies nowe fotaski malych bandytow??:evil_lol:
  17. Strona jest bardzo ladna i zrobiona z pomyslem. Rzeczywiscie ta kasia Winter jest cudowna:multi: Czekamy na fotki!!
  18. No to czekamy na nowe fotki Oskarka na dworq:p Wczesniejsze bardzo udane i smieszne, szczegolnie pies na baterie! ;)
  19. Przeczytalam:-( [*] [*]
  20. Magda

    Choroby

    [quote name='nadzieja']Ja Nie Miałam Tyle Szczęcia Moj York Odszedł.....[/quote] Oo.... bardzo mi przykro, a co sie stalo jesli mozna wiedziec??:-( Miki je Animonde (jesli nie ma to Cezara), gotowany ryż z marchewka i mieskiem, Royala Canin dla yorkow (czesem posmaruje je pasztecikiem bez dodatku przypraw). I daje mu na zmiane, 3 dni gotowane, kolejne 3 suche i wcina ostro;)
  21. Jej, a co sie stalo?? Juz lece na forum!!:crazyeye:
  22. Witajcie w naszej rodzince!! My kochamy wszystkie yorkusie:loveu:
  23. Dziekuje wam za mile slowa:loveu: Jutro postaram sie obejrzec wszystkie zalegle galerie i temaciki, bo dzisiaj nie boge, bo jestem chora i zle sie czuje...:placz: Oczywiscie postaram sie zostawic jakies posty;)
  24. U nas w galerii tez sa zdjecia Mikiego w kapieli..... Toffi jak taka mala myszka z dlugim ogonkiem;)
  25. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol: w misce jest woda , a drugiej nie widać :evil_lol:[/quote] Tylko winny sie tlumaczy:eviltong: Ja i tak wiem swoje. Miki to nawet do krzesla nie dosiaga, aby na nie wskoczyc......
×
×
  • Create New...