Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Super foty!! A jak ladnie stoi:loveu:
  2. [quote name='Poświata'] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4913/0171mc.jpg[/IMG] [/quote] Jaki biedny sceniorek:placz::placz:
  3. A to cio?? MAxi3 troche za duze to jedno zdjecie. Lepiej je szybko zmniejsz, zanim mod je wypatrzy:shake:
  4. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/13/0ec5uyp8onylbkjz.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze raz [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/13/xuev29hpsaak5fgk.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jej!! Ale piekne foty!!:multi: Jak ja ci Gosiu zazdroszcze!!:placz:
  5. [quote name='ewelinabuck'] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9568/p10100451nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9021/p10100467nt.jpg[/IMG] i zaraz nastepne:cool3:[/quote] Ale ze mnie grozny pies!!:angryy::loveu::loveu:
  6. [quote name='Poświata'] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3280/013b4wi.jpg[/IMG] [/quote] Wiiii....!! Jak slodka foteczka!!:loveu: JA tez tak chce:placz:
  7. Superasna papuzka!! JA chce wiecej fotek papuchy!:evil_lol::evil_lol:
  8. Do kiedy one beda na utrzymaniu mamy?? NIc tylko pija i pija........:evil_lol:
  9. Ale duzo foteczek!!:crazyeye: Czarnulki sliczne jak zawsze:loveu: Fajne te wasze zadoopie!! Ja tez chce tam byc razem z innymi
  10. Swietne zdjecia:multi: Ewelina, ty raz wychodzisz z owiecka, a raz z Buckiem? Jakos nie widze ich razem......:lol:
  11. [quote name='Alex_i_Suzi'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na tym zdjeciu Alex kloci sie z Suzi o nagrode:[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/15.01/5.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] HAhahahahhahaha......... juz wiem czemu mialas opory przed wstawieniem tego zdjecia!!:turn-l::turn-l: Biedna Suzi.... Zawsze to ona dreczyla Alexa i wystawiala te swoje zebole do gryzienia:evil_lol:
  12. DZiekujemy za zdjecia!! A gdzie ty znalazlas tego swojego partnera??:razz:
  13. [quote name='Yorczka']Nie twoja sprawa jakiego psa kupuje..... i mało mnie interesuje co ty na ten temat sądzisz..... Boshe poprostu tak sobie gdybam- może się myle i wiem jakiego kupiłam szczeniaka tak więc niewtykaj nosa w nieswoje sprawy (jak będzierz miała tego swojego chińskiego grzywacza w 2008 czy w 2009 to wtedy pogadamy.......)[/quote] Dziewczyny!! Moze pokloccie sie na prv?:roll: Ja tu chce ogladac zdjecia slodkiej Taszy, a nie czytac zlosliwych komentarzy:mad:;)
  14. Ale wielka przestrzen do spacerowania!! Sliczne foty:multi: TEraz to nie moge powiedzec wiecej, bo i tak jest ich duzo:evil_lol:
  15. Oj ktos tu o nas zapomnial.....:mad: Gdzie foty?
  16. [quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]madzia18sosnowiec [SIZE=2]Mam jeszcze ciekawsze ujecia, ale nie wiem, czy wypada je tu wstawiac :oops: [/SIZE] [/SIZE][/FONT][/quote] Przeciez to twoja galeria!! Mozesz wstawiac co chcesz:eviltong: JA chce zdjecia!
  17. [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181413.jpg[/IMG] [/quote] Ale wy jestescie do siebie podobni:crazyeye::evil_lol::evil_lol: ZArtuje.....
  18. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dopiero dzisiaj mam okazje wpasc zobaczyc zdjecia i musze powiedziec, ze sa fantastyczne!!:multi::multi: BArdzo ladnie uchwycone widoczki i troche zdjec Axelka sie znalazlo:loveu: Jak bedzie czas to pokazuj nam nowe:Cool!:
  19. [quote name='Koma'] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6898/komasmycz3bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1017/komasmycz20gx.jpg[/IMG] [/quote] Ale Komka nie nawidzi smyczy!!:evil_lol::evil_lol: Fotki super:multi:
  20. [quote name='Alex_i_Suzi'][CENTER][IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/15.01/4.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Jaka piekna panieneczka!!:loveu: I kokardka do koloru:multi: Jak sie tak rozkrecilas to wklejaj wiecej!!:evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']Kara, bo ten typ tak ma. :multi: :evil_lol: A papug to nikt nie chce oglądac? :P[/quote] Ja chce, ja!! No to wklejaj!!:mad:
  22. JAkie cudasne mordeczki!!:loveu::loveu::loveu: Tylko calowac!:evil_lol:
  23. [quote name='nikusia']No właśnie? Gdzie fotki Mikiego??? :mad: :lol:[/quote] Mam kupiony film do aparatu (tego starocia:angryy:) i kilka fotek juz porobionych. Tylko wywolam i od razu wkleje;)
  24. [quote name='beria'] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2676/pict11479fm.jpg[/IMG] [/quote] Ale kroliczek!! :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...