Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. A jak Oskarkowi pasuje ubranko od Ali do pilki....:loveu::loveu: No to Daga czekamy na kolejna porcje, bo wszystkie zdjecia ogladalam 2 razy:lol:
  2. [quote name='Teklunia'] [B]Magda[/B], poczulam sie troszke nieswojo z powodu twojego powitania... Czy to znaczy ze ja nie jestem dziewczyna? :roll: :evil_lol: [/quote] Oj tam! Chcialam przywitac osobno zalozycielke galerii:eviltong::eviltong: [B]Grygy[/B] Piechu super. Juz myslalam, ze pofarbowali Tenusia:evil_lol::evil_lol:
  3. Sliczne te wasze rysunku, az sie nie moge napatrzec:loveu:
  4. Ja tez w to wchodze:lol:
  5. Oooo........jaki lekko zaspany:lol: Pancia trzeba szykowac sie do spania:evil_lol:
  6. Nic tylko wycalowac ten pyszczek. A te czarne kropeczki dodaja jej uroku:loveu::loveu: A kotek to prawdziwy drapieznik:evil_lol:
  7. Jejciu, jak one slodziutko razem leza:loveu::loveu: Same z siebie, czy je trzeba bylo ustawiac?
  8. Ale Zmorka ma fajnego prosiaczka:evil_lol::evil_lol: A jak sie nim ladnie bawi.....:lol:
  9. Alicjo Gratulacje!!:multi::multi: Trzeba to oblac :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
  10. Magda

    .:: A X E L ::.

    Wiii moj Axelek!!:loveu::loveu: jeszcze!!:multi:
  11. Magda

    Zuzia

    Wiecej tych fot!! Stanowczo za malo:mad::mad:
  12. Hihi, jeszcze do kazdego zdjecia powinna byc godzinka, bo dzien juz znamy:evil_lol::evil_lol: Zapomnialam wczesniej napisac, ze Oskarek zasypia z misiem w dokladnie ten sam sposob jak miki......:lol::lol: Daga ty tylko pstrykalas foty? Ile ich zrobilas?
  13. Witam was bardzo serdecznie w ten mily dzionek, choc za oknem wcale tak milo nie jest:roll: [B]Alicjo[/B] Kudlaty Sfinks to jest to na co ja nigdy bym nie wpadla:evil_lol: Miki tak wlasnie wyglada kiedy czeka na zabawke;) [B]Alka[/B] No musi sie uczyc samodzielnosci, dzieki tamu, ze potrafi sam o siebie zadbac nie musze go czesac:evil_lol::evil_lol: A jakie to ulatwienie....... Nasze yorki to juz tak maja. Pilka, dywan, jedzenie i zabawka i 100% szczescia:lol: [B]Cimi[/B] Witam ciebie w naszych skromnych progach. Mam nadzieje, ze bedziesz zagladal czesciej;) [B]Teklunia, , Figusia, gonia, Lucy*[/B] Dzieki za takie swietne komentarze:multi: [B]Dbsst[/B] To Miki jest juz szanujacym sie psem:evil_lol::evil_lol: Postaram sie dzisiaj wkleic nowe foty, ale dopiero pozniej bo musze je jeszcze zgrac na kompa i pozmniejszac;) mam nadzieje, ze zobaczymy sie wieczorem i nic nam w tym nie przeszkodzi:mad:
  14. Hahahahha, ale sie usmialam przy niektorych fotach!! Super:multi: Gaja ma fajnego towarzysza zabaw:eviltong: Widac, ze sie wyjazd udal:evil_lol:
  15. Super mieliscie spotkanko!! Az wam zazdroszcze:lol::lol: Slodziutki pycholek zmarzl:loveu::loveu: Czekam na foty z kapieli (juz to widze):evil_lol::evil_lol:
  16. No to ja witam ciebie jeszcze raz!!:multi::multi: Wkleilas tyle fot, ze czuje jak bym tam byla razem z wami:lol: szczegolnie jezeli wiem jak wygladal wasz domek. Za [SIZE=5][COLOR=Red]200 [SIZE=2][COLOR=Black]stronke!! :drinking::drinking::drinking: I oczywiscie buziaki dla naszego modela OSKARKA:loveu::loveu: czekam na wiecej i bede wpadac [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  17. Jaka ona jest sliczna.:loveu::loveu: Ma bardzo ladny wyraz pyszczka, a jak sobie slodko spi....
  18. No raczej.....:evil_lol::evil_lol: zanim tu przyjdzie to ja bede musiala isc:roll:
  19. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dzien dobry Gosiu!! Ja jestem na ciebie zla!! jak mozesz wklejac takie ladne wiosenne kwiatki, a za oknem taka zima?!:placz::placz: Z Axia prawdziwy mysliwy, a jaka piekna stojka:evil_lol::evil_lol:
  20. Witaj Alu i sliczny Tuffi!! Bardzo ladne zdjecia, az nie moge sie napatrzec, ze on tak uwielbia pileczki. Prawdziwy z niego pilkarz:evil_lol::evil_lol:
  21. Dzien dobry dziewczyny i kasiu!! Obejrzalam wszystkie zalegle zdjecia i sa przecudne, a tenus przekoffany:loveu::loveu: Mozemy liczyc na wiecej?:lol:
  22. Ladnie ci to wyszlo!!:multi:
  23. Witaj Nova!! Serdecznie ciebie witamy na forum. Mam nadzieje, ze szybko wymyslisz imie i wstawisz foteczki twojej pociechy;)
  24. Macku serdecznie wam gratuluje zwyciestwa!! Swietna nowina. Oby tak dalej:multi::multi:
×
×
  • Create New...