Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Magda

    .:: A X E L ::.

    Gosiu cudowne te kwiatki, az zatesknilam za wiosna:placz: U nas pada snieg (przypomnial sobie:mad:) i jest tak zimno, ze nawet pies nie chce isc na spacer:roll: U nas w Koszalinie wszyscy spedzaja weekend w centrum handlowym:crazyeye: Pelno ludzi bylo....... Pozdrawiam,
  2. [quote name='Alicjarydzewska']:cool3: [IMG]http://img454.imageshack.us/img454/6730/skok17yu.jpg[/IMG] [/quote] A wyladowal telemarkiem??:evil_lol::evil_lol: Super sesja okienna:lol:
  3. [quote name='Teklunia']Miki, to chyba nie Twoj rozmiar :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Hihi......no chyba! :turn-l::turn-l::turn-l:
  4. Dobra ja zmykam. Zostawilam dla was troche foteczek i mozecie je sobie obejrzec:evil_lol::evil_lol: Wpadne wieczorkiem. No to pa!:p
  5. Magda

    .:: A X E L ::.

    OO....... Gosia!!:multi::multi: No to jak focilas to mozesz je nam pokazac:evil_lol:
  6. Ciag dalszy Z serii "spiaca krolewna":evil_lol::evil_lol: Lubie spac na poduszce [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1298/10018835da.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6862/10018841ax.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/107/10018854mj.jpg[/IMG] Ale najbardziej w poscieli:evil_lol: [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8903/10018874cm.jpg[/IMG] przykryty [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9485/10018865jt.jpg[/IMG] Ewentualnie na spodniach panci:lol: [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3736/10018903si.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4013/10018913jo.jpg[/IMG] na samym kocu to niebardzo [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/631/10018962qg.jpg[/IMG] Na podlodze to juz ostatecznosc:angryy: [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/6884/10018979sp.jpg[/IMG]
  7. No i obiecane foty;) [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1334/10018671ah.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/4370/10018692ua.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6150/10018708vw.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8862/10018737or.jpg[/IMG] Daje lapke:loveu: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3783/10018723yz.jpg[/IMG] Przybijam 5 [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/674/10018710kn.jpg[/IMG] Fota z ukrycia:evil_lol: [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2341/10018763bi.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1055/10018757bw.jpg[/IMG]
  8. [quote name='grygy']EEEEEEE :oops: :oops: :oops: Pocykam , pocykam :cool3:[/quote] No wlasnie!! Miales cykac:mad: Obiecales:placz::placz:
  9. [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4475/tndscn21760vh.jpg[/IMG] [/quote] Ale sie uczesal:evil_lol::evil_lol: Bawcie sie dobrze!!
  10. No pewnie, ze tak:-( Szkoda...........
  11. A to pech! Szkoda........:placz::placz: MOze popros kogos o pomoc!!
  12. I co beda foty, czy nie beda:roll::roll::evil_lol: ja czekam dalej;)
  13. A Daga kiedy wraca do nas??:lol: Oj Gosiu chyba fotek zabraklo:evil_lol::evil_lol:
  14. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dzien dobry Gosiek!!:multi::multi: Mozemy liczyc dzisiaj na fotki, albo zagadki?:razz: Wczesniejsze fotki obejrzalam i sa cudowne, wypchany kotek i ptaszki slicznie sie prezentuja:evil_lol:
  15. [quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/7161/im0004143po.jpg[/IMG][/quote] Ja cie wymiziam po brzuszku:loveu::loveu:
  16. Oj obiecujesz i obiecujesz i jakos niczego nie widze:mad::mad::evil_lol: [SIZE=7][COLOR=Red]DAWAJ!![/COLOR][/SIZE]
  17. Dzien dobry Alicjo!!:multi: Fotki Ozzulca rozlozonego na czynniki pierwsze super, hihi, ale sie usmialam.:evil_lol: A Tuffi bardzo zly pies i nie mozna z nim zadzierac drogi Ozulq:lol::lol:
  18. Wszystkiego najlepszego dla slicznej Nerusi!!:multi::multi: [SIZE=5][COLOR=Red]STO LAT!!!!! [COLOR=Black][SIZE=2]:new-bday::new-bday::BIG::BIG::laola:[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  19. Witaj Kasiu!! Ale mialam stronek do nadrobienia i same Tenusiowe lapki:evil_lol: Przesylam spoznione zyczenia:oops::oops: Tenusiu duzo zdrówka, milosci i gory jedzenia i abys nigdy nie zapomnial, ze twoja pani cie bardzo kocha:multi::multi: Sto lat!! :BIG::drinking::drinking::drinking::drinking:
  20. Witaj Alu!! Nareszcie moge w spokoju poczytac i nadrobic zaleglosci (nikt mnie nie wygania:evil_lol::evil_lol:) Wszystkie fotki obejrzane (nawet te lozkowe). Tuffiasty jak zwykle slicznie wyglada, a ta kokardeczka dodaje mu jeszcze wiekszego uroku:loveu::loveu: Jak posprzatasz to wklejaj nowa porcje:evil_lol:
  21. Dobrze, ze kupilas taka zabawke. Ma ona wiele zalet, a glowna to taka, ze pomaga czyscic szczelinki miedzy zabkami. I mozna sie przeciagac:evil_lol:
  22. Wszystkie spiace aniolki przesliczne!!:loveu::loveu:
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Ja tak sobie mysle... I mysle... I dochodze do wniosku, ze Ozzy Fryzjer Ali i Miki Madzi mogliby stworzyć jedność. Miki dzieliłby się asortymentem, a Ozzy robił fryzurki. :evil_lol:[/quote] Hihi..... otworzymy salon:evil_lol::evil_lol: [B]Dziewczyny[/B] Uzywam tych kosmetykow w malych ilosciach, odzywke biore na grzebien i rozczesuje wloski, a ten nawilzajacy to przed czesaniem, zeby wlos sie nie lamal. Uzywamy ich dlugo i nic sie nie dzieje:roll: [B]Alicjo [/B]Milo, ze do nas wpadlas:multi: P.S. Przepraszam, ze wczoraj nie bylam jak obiecalam, ale po spotkaniu bylam padnieta.....:oops::oops: Dzisiaj nadrobie zaleglosci w galeriach i wkleje fotki:razz:
  24. [B]Ewelina!![/B]:mad::mad: Czy ty sie nie boisz?:evil_lol: [B]Figa[/B] Mysle, ze mozesz stosowac takie oliwki u swojej malej, nic nie powinno jej zaszkodzic;) Kosmetyki dla Mikiego: Spray dla pieknej i zdrowej siersci (przyznam, ze ma na poczatku taki duszacy zapach, ale potem jest neutralny:roll:) [IMG]http://img311.imageshack.us/img311/4276/10021808jv.jpg[/IMG] Plantica V Wlos w plynie firmy Ziaja. Odzywka do wlosow, zapewnia wlosom optymalne nawilzenie, chroni je przed nadmirna utrata wilgotnosci, przyspiesza jego regeneracje i zapobiega rozdwajaniu sie koncowek. Uzywamy go w malych ilosciach tzn. psikam troche na reke i smaruje wlos. [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3985/10021850ov.jpg[/IMG] Odzywka do wlosow bez splukiwania. Wlos jest miekki, zdrowszy i latwiej sie rozczesuje firmy AVON. Uzywamy go po kapieli w malej ilosci;) [IMG]http://img311.imageshack.us/img311/4950/10021866re.jpg[/IMG] No i to tyle:lol: [B]Gonia [/B]Zdjecia dzisiaj beda, ale dopiero po 20-21, bo jeszcze mam spotkanie w kosciele przed biezmowaniem:shake:
  25. Ekhm.....i gdzie te fotki?:mad: Slepa jestem, czy ich nie ma?:mad::mad::evil_lol:
×
×
  • Create New...