Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Miejmy nadzieje, ze to nic powazniejszego:-( Trzymam kciuki za pieska i czekam na info
  2. Uzi hihi, ale on wyglada:loveu::loveu:
  3. Dobra nie szkodzi:eviltong::eviltong: I tak obgadalysmy chyba wszystkie tematy:evil_lol:
  4. Oj gonia, gonia......:lol::lol: Juz sie biore do roboty;)
  5. Łeee..... to jeszcze maly berbec:evil_lol:
  6. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Cześć Madziu :multi: [/COLOR] [COLOR=purple]Ale fajnie jak się tak wchodzi do galeryjki i nowe foteczki się ogląda. Mikuś jak zawsze cudowny i taki lśniący :loveu:[/COLOR][/quote] Wiem, wiem.......po obiadku jeszcze cos wkleje. Teraz musze isc posprzatac i wyjsc na :painting:
  7. [quote name='Teklunia']Dzionek mija cieplutko i troche chlapowato ;) Ale i tak jest nieporownywalnie lepiej niz wczoraj. J atez przez chwile teraz moge si epolenic, ale niedlugo trzeb asie zabrac do robienia obiadu...[/quote] Ok to sie lepiej bierz, bo maz pewnie glodny, a o tenusiu juz nie wspomne:mad:
  8. [quote name='Alka']Mając butelkę na wyciągnięcie łapki , Miki nie ma co robić?:crazyeye: A kto etykietę zedrze i butelkę pogniecie ?:evil_lol: Toż Tuffi jak dorwie butlę to dopiero szaleje...:evil_lol:[/quote] Dla Mikiego najlepsza jest butelka jesli ma zakretke. Taka "gola" juz go nie interesuje:lol:
  9. Co tak skromniutko? Wiecej zdjec prosimy:mad: Takie malenstwo trzeba focic i focic!!
  10. Jaka ona jest cudna!! Nic tylko ja schrupac.:loveu::loveu: Ile ona juz ma?
  11. Czesc Buleczka!! Mozemy liczyc na wiecej fot tej slicznotki?:loveu::loveu:
  12. [quote name='ewelinabuck']fryzurka jak sie patrzy:loveu:[/quote] A jak! Trzbe wymyslec nowa, bo tamte to juz niemodne:lol::lol:
  13. Az niepodobno, zeby taki grozny Ozzulek nie zrobil krzywdy foczce. No dalej, bierz!!:evil_lol:
  14. Wilk pozarl babcie i czerwonego kapturka!!:crazyeye: Hhahahaha..........:evil_lol::evil_lol:
  15. A jaki potargany:evil_lol::evil_lol: Chyba dopiero wstal:lol:
  16. Czesc Kasiu i sniegowy potworku:evil_lol: Jak tam u was mija dzionek? My juz po szkole i mozemy siedziec i sie lenic:multi::multi:
  17. Co ja mam teraz robic? [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2712/10019773ni.jpg[/IMG] moze koleczko? [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4925/10019780yu.jpg[/IMG] Zblizenie:loveu: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1407/10019793cb.jpg[/IMG] Oj juz spiacy jestem........ trzeba przetrzec oczeta [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5848/10019811ax.jpg[/IMG] I sie rozciagnac [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6719/10019830pv.jpg[/IMG] Albo lepiej posiedze [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9090/10019863yu.jpg[/IMG] A teraz cos dla Monis i Nodiego:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9643/10019805uc.jpg[/IMG]
  18. Dzieki dziewczyny za takie piekne slowa w kierunku Mikiego. Za to, ze jestescie takie kochane wstawie kilka fotek;)
  19. [quote name='Daga_i_Oskar'] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4672/p10100490ci.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8172/p10100506lb.jpg[/IMG][/quote] Hihi, ale minka!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A jak smiesznie polozyl uszka
  20. Czesc Daga!;) Jakos mi sie nudzi, a ze mam wolny czas to sobie pstrykam fotki i je wam pokazuje:razz: Zaraz musze leciec na dworek i troche posprzatac przed przyjsciem rodzicow:lol: i na dowidzenia 2 fotki [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6499/10019750xz.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/583/10019765mv.jpg[/IMG]
  21. No to lec, bo tenus nie wytrzyma:evil_lol::evil_lol: Ja tez juz sie ubieram
  22. [SIZE=4][I]"Gdy Cię kłopot dopadnie, zajrzyj, co on ma na dnie, Potrząśnij nim, jak butelką, zadowol się kropelką, A bieda sama opadnie-[/I][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red]Tego Ci zyczę droga Alu [SIZE=2][COLOR=Black]:tort::new-bday::new-bday::tort: :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  23. Uuu......ciekawe......:evil_lol::evil_lol:
  24. Magda

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, jaka jakosc. Wedlug mnie jest super! Z reszta Axio zawsze wyglada cudnie:loveu::loveu: W koncu to on jest w centrum uwagi:cool1:
  25. [quote name='Teklunia']dobra, dobra :eviltong: chociaz kto wie co bedzie na wiosne? ;)[/quote] No wlasnie......... Moze jednak sie skusisz? Pojdziemy razem, ja z Mikim, a ty z Tenusiem:evil_lol:
×
×
  • Create New...