Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='agabass'][B]Asiaczek[/B] zapracowana i czasu nie ma[/quote] Bardzo szkoda....:-( Ja juz nie pamietam jak duze sa bobaski:placz::placz:
  2. Hihi, ale z niego panicz. Rozsiadl sie w fotelu i pozuje:lol::lol: A inne?:mad:
  3. [quote name='Teklunia']wcale nie... ledwo 163cm wzrostu ;)[/quote] To nie tak zle:lol:
  4. Magda

    .:: A X E L ::.

    Witajcie!! Ja tez nie mam pojecia co to takiego.......:roll::roll: Pomidora i muszelke odgadlam, ale to?:shake:
  5. No to czekamy.....:multi::multi: Huraa!!
  6. Dziekuja Kasiu!! Jestes wielka:multi:
  7. Ktos chyba tu o nas zapomnial......:shake:
  8. To bedziecie na tym dlugim spacerku do wieczora??:crazyeye::evil_lol::evil_lol: A beda dalsze foty? Takie same jak te bo sa bardzo ladne:multi:
  9. [quote name='Teklunia'] Magda, program GIMP jest darmowy. MOzesz go sobie bez problemu sciagnac :)[/quote] Ooo..... a skad?:lol:
  10. [quote name='Gosiek']Madzia - oliwka ze spryskiwaczem... robi sie samemu, np z balsamu z olejkiem z pierwiosnka z 1AllSystems ;) A yorki mają włos podobny strukturą do ludzkiego więc ludzkie kosmetyki im nie szkodzą :cool3:[/quote] Nic dodac, nic ujac;) Ale my uzywamy takze takiej jaka nam mama kupila jak Miki byl szczeniakiem. Nie uzywalam jej, ale od jakiegos czasu sprobowalam. To jest spray firmy Trixie. Ona chroni i odswieza wlos, a takze sprawia, ze jest miekki w dotyku. W sumie to dzieki niej Miki ma troche ciemniejsze wloski niz w rzeczywistosci:lol: Takie male oszustwo:evil_lol::evil_lol:
  11. Witam nowych forumowiczow!!:multi::multi: Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia waszych psiakow, oraz wasze;)
  12. Tenus zrobil bardzo duzy postep i to tylko dzieki tobie Kasiu! Ma szczescie, ze do was trafil. Gratulacje dla Ciebie!!:multi::multi: A banerek super. Ja sierotka nie mam zadnych programow, zeby takie cos zrobic...:oops:
  13. Kasi jest sliczna!:loveu: Sabinko glowa do gory;) Bedzie dobrze. Najwazniejsze, abys pamietala Lulunie. A co z reszta szczeniaczkow? Znalazly domki?
  14. [quote name='madzia18sosnowiec']haha i od razu widać jaki pies jest szczęsliwy przy swojej panci:lol:[/quote] To prawda, Miki dobrze trafil;) Nawet moi sasiedzi mowia, ze zwariowalam na jego punkcie:lol: [quote name='madzia18sosnowiec'] ps. co ty madzia robisz ze on sie tak błyszczy?:-o[/quote] W sumie to tylko czesze, a oczywiscie przed czesaniem spryskuje go oliwka, aby wlos sie nie niszczyl. Czasem tez uzywam kosmetykow z Avonu m.in odzywke do rozczesywania, ladnie pachnie i nawilza wlos, a Miki ja uwielbia (gdy go spryskuje leci do mamy sie pokazac, jaki to on pachnacy jest:lol::lol:)
  15. I pokazuj ja nam!;)
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Miki, Ty przystojniaku... :loveu:[/quote] Ale komplementy, zaraz miki sie rozplynie:evil_lol:
  17. [quote name='marlena924'][COLOR=darkorchid]Miki i jego słodziutka spineczka-znak rozpoznawczy :evil_lol:[/COLOR][/quote] Niestety jeszcze musi byc spineczka, bo wloski sa za krotkie i nie wchodza do gumeczki:shake: Trzeba poczekac Milo, ze wpadlas:multi:
  18. [quote name='Alex_i_Suzi']Oni codziennie maja tysiace nowych pomyslow, bym musiala caly czas z aparatem chodzic :lol:[/quote] Chcialabym zobaczyc ich na zywo w akcji:evil_lol::evil_lol:
  19. Ojej, a to co??:crazyeye::evil_lol::evil_lol:
  20. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']:diabloti: no to nieźle sie zawzięłaś z tym odgadywaniem :diabloti: A może starczy Ci podpowiedź ze jest to coś baaaardzo twardego?[/quote] Musi trzymac pozycje:evil_lol::evil_lol: Inaczej ktos ja wyprzedzi:p
  21. [quote name='Gosiek']oj to fajnie - w takim razie trzymam kciuki żeby sobie rzypomnieli jak najpóźniej :lol:[/quote] Tez mam taka nadzieje.....:evil_lol::evil_lol:
  22. Hahaha......... super opowiadanie!!:multi: Czy oni codziennie sie tak bawia?:loveu:
  23. [B]Gosiu [/B]Oczka myje, lepetynka sucha bo to nie bylo przewidziane kapanie, wiec tylko sam grzbiecik, a aparacik jest u mnie do odebrania, ale nikomu sie nie spieszy (jak beda chcieli to przyjda) Wiec moge focic i focic:evil_lol: [B]Figusia [/B]Oj pozwoli, pozwoli:p Calusek w pyszczek przyjety
  24. Ja odkopuje twoja galerie, a ty kopiesz w galeri Gosi:evil_lol::evil_lol: Mam nadzieje, ze nie na darmo
  25. No to czekam z niecierpliwoscia:multi:
×
×
  • Create New...