Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Ja dopiero sie dokopalam do Nodusia!! I bardzo spoznione zyczenia!! Zdrowka kochany (przede wszystkim) i zebys nigdy nie chorowal, chyba, ze z milosci do pani:evil_lol::evil_lol::BIG::laola:
  2. [quote name='Alex_i_Suzi']Maluszki maja sie dobrze, nie wiem czy beda fotki, bo moze dzisiaj pojade do Niemiec, ale wlasnie caly czas sie zastanawiam nad tym wyjazdem, poniewaz szkoda mi zostawiac maluchy :-([/quote] A nie mozesz ich zabrac ze soba?:roll:
  3. Magda

    .:: A X E L ::.

    Widac, ze nie popuscisz:evil_lol::evil_lol: Kop, kop:eviltong:
  4. No oczywiscie jak najszybciej;)
  5. I dzisiejsze foty:lol: Troche pyszczka:loveu: [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/2798/10018602eu.jpg[/IMG] Usmieszek [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/1034/10018612wx.jpg[/IMG] No i kosc:p [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/8336/10018620jm.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/5558/10018632gc.jpg[/IMG] Co jest?:eviltong: [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/706/10018643mk.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2664/10018662pe.jpg[/IMG]
  6. Magda

    .:: A X E L ::.

    Chyba ta zagadka za trudna dla nas:roll:
  7. Tenus slodziutki!! :loveu::loveu: A jakie zblizenia:lol: Ja tez moge isc z wami na zakupy?:evil_lol:
  8. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']:lol: mam tylko Axelka i rybki :lol:[/quote] I ptaszki na podworku:evil_lol: Widze Monis, ze nie dajesz za wygrana:eviltong: Tak trzymac;)
  9. To bardzo dobrze.:loveu::loveu:
  10. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']Och... z całą pewnością o wieeeelu rzeczach ;):lol:[/quote] No, ale o innych zwierzetach w domu naprzyklad:lol::lol:
  11. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Moniś']To czemu nam rybek nie pokazujesz? :mad: :lol:[/quote] No wlasnie!!:mad: Czy jeszcze o czyms nie wiemy?:evil_lol:
  12. Jaki super zabawy!!:multi::multi: Najbardziej mi sie podoba to zdjecie:loveu::loveu: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1459/p12000056kc.jpg[/IMG] i to [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/3698/p20100102fu.jpg[/IMG] Slodki pycholek;)
  13. Ja tez chce pozyczyc!! Do wycalowania i tarmoszenia:loveu::loveu:
  14. Pokrojona Szpilka:crazyeye::crazyeye: Ale czegos mi tu brakuje.....:evil_lol: Wiecie czego?
  15. [quote name='moon_light']heheh dobry koleś :D:D nie nurkuje....snurkluje....czyli...plywam z rurką i maską...oglądając rafe....aaaahhhhh.....niesamowite to jest...po nocach mi sie sni to co zobaczylam....:loveu::loveu::loveu::loveu: a na nurkowanie ...to za wysokie progi jak dla mnie ;D -boje sie;][/quote] Jak ja ci zazdroszcze!!:lol::lol: A Cezarek cudasny:loveu::loveu: Piesek polarny:evil_lol:
  16. [quote name='Moniś']Ale co to samo? :evil_lol:[/quote] Hihi.....zle to ujelam. Chcialam napisac o czesaniu tych dlugich kudelkow. A podziwiaj, podziwiaj:evil_lol::evil_lol: Jeszcze troche i my zobaczymy
  17. Zdrowko Tigry!!:beerchug::beerchug::beerchug: A moze jakies zdjecia z okazji "urodzinek"?:razz:
  18. Hahahha.......ale skojarzenia (ze smoczyca):evil_lol::evil_lol: Daisulka cudowna!! A jaka telemaniaczka z niej:lol:
  19. [quote name='Moniś'] Ale jeszcze się nie rzuca w oczy :roll: Sama sobie podziwiam przy czesaniu :evil_lol::evil_lol:[/quote] To prawda, ja mam to samo z tymi dlugimi kudelkami:shake: Moze ja biedna nie jestem, ale pies.... Niestety musi to zniesc (jeszcze do wiosny)
  20. [quote name='Hugo-Kochaś']Madziu ale ty masz spręż.Okna umyte,zdjecia porobione i psiak wybiegany.:roll:[/quote] Ja tez chce miec tyle czasu!! Caly czas narzekam na jego brak:placz::placz: Sniegowe foty :multi: co bede wiecej mowic:evil_lol:
  21. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dopiero teraz tu wpadlam:oops: Spoznione oblewanie:drinking::drinking::drinking: Gosiu oby tak dalej!! Co do zagadki..... to nie mam pojecia:roll:
  22. [B]Beria [/B] To taniec mokrej kury w wykonaniu Mikiego:evil_lol: [B]Monis[/B] Jeszcze troche musicie poczekac, ale jak juz macie dosc czarnych wloskow to go obetnij na jezyka (nowe wloski powinny byc srebrne):evil_lol: [B]ewelinabuck[/B] I tak ma byc!:eviltong: [B]Goniu[/B] Caluski przekazane;) [B]Figusia [/B]No to na co czekasz?[B]:lol::lol: [/B]
  23. Witaj Magda!!:multi::multi: Dziewczyny juz wszystko napisaly, wiec nie bede sie powtarzac (chcialam sie tylko przywitac:oops::oops:)
  24. [quote name='Teklunia']widac ze Mikus jest swiezo po kapieli :) lsni sie jak marzenie :loveu::loveu::loveu:[/quote] Ano swiezo:evil_lol::evil_lol: Ja ci dam szczureczek:angryy::eviltong::eviltong: Myszka jak juz
×
×
  • Create New...