-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Nie ma Łaciatej, dzisiaj dzien mojego kotecka... :cool3: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5548/edus0so.jpg[/IMG][/quote] Dobra moze byc. Kotecek tez piekny:loveu::loveu: -
[quote name='Alka']Rydzewscy chyba na spacerku z Ozzulcem, bo dzwoniłam i nikt nie chce ze mną pogadać :cool3:[/quote] Nagadali sie za wszystkie czsy na imprezie u ciebie i teraz maja dosc:evil_lol:
- 78403 replies
-
A mozemy liczyc na jakies fotki? Dawno nie widzialam kochanego malenstwa:loveu::loveu:
-
A tu co tak pusto?:placz::placz: Chups slicznie ogolony. Byl u profesjonalisty, czy ktos sie tu zabawil w fryzjera?:lol: A Bucka tez tak obetniecie?:evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='KaRa_TC']Ale koteczek ma "brudna" mordunie:loveu: :loveu:[/quote] Moze sie najadl myszek:evil_lol::evil_lol: I mu tak zostalo.......A gdzie moja malutka laciatka?:placz: -
Witaj Alu!:multi: Duzo zdjec nam pokazalas, a to dzieki Tz'towi. Podziekuj mu od nas bardzo serdecznie, bo zdjecia cudne! A to wszystko dzieki takim pieknym modelom;) Tuffi ty lepiej zbieraj pieniazki, a nie:mad:
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Magda replied to BooBC's topic in Border Collie
A ja 4;);) -
[IMG]http://images2.fotosik.pl/21/e9pqnf8kq3bhlddj.jpg[/IMG] Hahaha........ ale skupienie. Gdzie on tak pedzi? Moze do nas:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/21/a595e6118yv0tqiy.jpg[/IMG] Wiatr we wlosach:lol:
-
Dzien dobry Alicjo (a raczej dobry wieczor:evil_lol:)!! Ozzulcowa mordka i te kola do gory nogami super!! Jaka u was pogoda? Mozna isc na spacerek?:lol:
- 78403 replies
-
[quote name='ewelinabuck']Ola swietne fotki co robisz jutro moglybysmy sie wybrac na spacer ja z Chapem ty z taszka;)[/quote] Ooo.....to sie wybierzcie i robcie foty:lol: [B]florance[/B] Dzieki za info:oops:
-
Ooo...Karolina to powazna sprawa:lol: A co malujecie i na jaki kolorek?:roll: [B]Gonia[/B] Nadrobie zaleglosci i cos wkleje:p Narazie to robie ciasto i czekam az sie piekarnik nagrzeje. W miedzyczasie musialam dzwonic do mamy po pomoc:evil_lol::evil_lol:
-
Ale slicznosci!!:loveu::loveu: Piekny pies. Ile juz ma? Czekam na wiecej fot
-
Ale ma nowy sweterek, slicznie jej w nim:loveu::loveu: Moze sprobuj ogolic jej te uszka, wtedy powinny stanac na 100%;)
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]A ja własnie siedziałam przed TV, przerzucałam kanały na reklamy no i udało się :multi: :multi: :multi: widziałam Majeczkę w telewizji :loveu:[/COLOR][/quote] Ale ta reklama jest na ViVie? Czy jeszcze na innych stacjach?:roll:
-
Ooo.... to mam nadzieje, ze sie poczujesz lepiej , a imageshack bedzie dzialal nalezycie:lol::lol: To w takim razie nadal czekam:roll:
-
Jakie slicznosci!! A jak jej ladnie uszka stanely:loveu::loveu: A u sznaucerow goli sie uszy tak jak u yorkow, czy nie?:lol:
-
[quote name='Alka']Magda, to razem sprzątamy, możemy się wspierać :evil_lol:[/quote] No pewnie, ze tak! Mi zostaly tylko meble do odkurzenia, a ty na jakim jestes etapie?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Daga!! Przepraszam, ze tak dlugo mnie nie bylo.......:oops::oops: Ale to nie z mojej winy:mad: Wszystkie posty nadrobione i oczywiscie foty. Oskarek jak zwykle piekny, a po kapieli to istny cukierek do wycalowania:loveu::loveu: Szczeniaczki Eleny przeslodkie. Bylam na stronie i wszystko obejrzalam:multi: Zazdroszcze Agnieszce:loveu: -
Dzieki! Ja zapomnialam imienia Agnieszki, a nie psinki:lol: Ale Snoopy bedzie miec super prezent:loveu::loveu: Dobra ja lece sprzatac, a potem cos wkleje;)
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Halo Madziu gdzie jestes??[/COLOR] [COLOR=purple]I nie ma zadnych fot ;([/COLOR][/quote] Jestem, jestem!:p Niestety mam tyle nauki, ze nie moge znalezc czasu dla siebie......:placz::placz: ten tydzien bedzie straszny. Codziennie jakas praca klasowa:shake: Ale jesli bede miala choc troche czasu to postaram sie do was wpasc i cos naskrobac;) Foty dzisiaj beda, ale najpierw musze sie zabrac za sprzatanie calego domq (wszyscy sobie pojechali, a ja taka sama:placz:) Hihi, ale mam nowinke:multi::multi: Rodzice zgodzili sie na drugiego psiaka:evil_lol: Slyszalam ich rozmowe na ten temat i rozmawiali, ze drugi pies moze byc......:loveu: Ale sie ciesze!! Pozostaje tylko kwestia pieniedzy, bo niestety mamy teraz duzo wazniejsze wydatki (dom zajmuje 1 miejsce w naszych rozmowach). Ale najwazniejsze, ze jest zgoda. A jak tam szczeniorek od Snoopy (zapomnialam imienia:oops:)? Mial byc w polowie lutego. Daga wiesz cos na ten temat?:roll:
-
Ale slodko wygladaja:loveu: Szkoda, ze takie ciemne te zdjecia:roll::roll:
-
[quote name='SwEet_LiLi']Zapraszam Wieczorkiem na Foteczki Kassuni... Juz są gotowe tylko musze pozmniejszac i wysłać na serwer :mad:[/quote] Jeej! To ja bede na pewno:loveu:
-
Witaj Monis! To dobrze, ze juz po wszystkim i mozesz znowu do nas zajrzec (na dgm). Miejmy nadzieje, ze Nodi sie znowu nie przeziebil:shake: Trzymam kciuki!
-
[quote name='SwEet_LiLi']Moja LiLka też tak miała najpier jedno ...za pare dni drugie ...same ...bez mojej interwencji... Natomiast Kasandra zaskoczyła mnie ... Wieczorem ...uszka klapniete .... Rano wstaje ...i uszka oba ..stoją na bacznośc :evil_lol:[/quote] To pewnie z tej milosci do ciebie! Moze jeszcze byly czerwone?:evil_lol::evil_lol:
-
Jaka ja widze sliczna, czarna owieczke:loveu::loveu: Ciesze sie, ze macie chorobe za soba. Aha i czekam na wiecej fot;)