-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]śpiące aniołeczki sa wszytskie kofane :loveu:[/COLOR][/quote] To prawda, a jakie slodziutkie:loveu::loveu:
-
My takze trzymamy kciuki. Wszystko bedzie dobrze;);)
-
Sliczna Miamka (jak zawsze):loveu: Widze, ze trenujecie przed wystawa:evil_lol: Ladnie jej to wychodzi. Karolina, a gdzie Suzi?:mad: Alexik taki samiutenki:lol::lol:
-
Slicznie wygladacie:multi::multi: Wiecej takich zdjec;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake:poopą na krzesełku przed kompem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Mozna i tak:lol: A beda nowe fotki?
- 78403 replies
-
Ale duuzo foteczek:crazyeye: Trzeba bylo troche poczekac zanim sie zaladuja:lol: wszystkie sa super. Fajne macie tereny do biegania;)
-
[quote name='zaba14']Miki pozdrawia Mikiego ;)[/quote] tak, Miki tez pozdrawia Mikiego:evil_lol::evil_lol:
-
Dzien dobry Alu!! To teraz masz sjeste po obiadku?:evil_lol: Brzuchem do gory:cool1:
- 78403 replies
-
Ty lepiej wklejaj zdjecia Kisi, a nie....:mad::mad: Dziela bardzo ladne;)
-
[B]Daisulka[/B] Po tym jak zacytowalas caly moj post spodziewalam sie dluzszego komentarza:evil_lol::evil_lol: Hihi, na pol strony prawie i tylko kilka emotkow:eviltong::eviltong: I troche foteczek [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/4899/10019204os.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7104/10019218go.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/8027/10019238cg.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1171/10019243cb.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1566/10019271zu.jpg[/IMG] Najlepsza zabawa przeciaganie:lol::lol: [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/9565/10019288nu.jpg[/IMG]
-
Hihi, z pewnoscia czegos mu cza:evil_lol::evil_lol: [B]Dbsst[/B] Latajace mopy atakuja:p Ciekawe ile jeszcze znajdzie sie okreslen dla mojego psa.......:lol: Mop, szczurek, mopsik:roll:
-
[quote name='dbsst'] PADŁAM latajace FUTRO :multi: :lol: :lol: :lol:[/quote] Hahahhaha, nie no co dobry komentarz!!:turn-l::turn-l::cool2: Dbsst ja zaraz spadne z krzesla!
-
Halo!! Beda nowe fotki?
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
HAhahha......... no to ladnie oszczedzasz:evil_lol::evil_lol: Nie masz serca, biedny piesek musi spac w kartonie (dobrzez, ze nie na dworcu). Oj nieladnie....:mad: -
Wstawie jeszcze troche fotek Szukujemy sie na mroz... brr... [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/7276/10018988gg.jpg[/IMG] [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/433/10018995yj.jpg[/IMG] Sie "wyczesalem" na dywanie....:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6671/10019017ch.jpg[/IMG] I troche zabawy (oczywiscie z kaczka) [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/6391/10019032bk.jpg[/IMG] No rzucaj, no! [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7797/10019045rc.jpg[/IMG] Rzucisz, czy nie? [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8081/10019058ld.jpg[/IMG] No to ja sam sobie ja wezme! [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/8392/10019068dn.jpg[/IMG] Jednak za wysoko, ale sie szykuje do skoku [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/2609/10019090fs.jpg[/IMG] I skacze! [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/627/10019118cx.jpg[/IMG] Hihihi, cos mi ucieklo..... [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/7307/10019131wl.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/4738/10019166hc.jpg[/IMG] Nie da rady..... [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/4469/10019159td.jpg[/IMG] No to poszczekam! [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/8499/10019185tx.jpg[/IMG] Mam nareszcie!! [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1063/10019100gw.jpg[/IMG] Hihi, ale dzisiaj nawklejalam:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake:na pysk:p[/quote] Uuuu....... to musialo bolec:lol:
- 78403 replies
-
Bedzie wiecej fot? Bo czuje niedosyt:evil_lol:
-
Hihihi, ale ma szpila odlot:evil_lol::evil_lol:. Trzba ja zbadac alkomatem, ciekawe ile ma? I dlaczego az tyle?:evil_lol:
-
Nie no..... Teraz nie dosc, ze jestem senna to jeszcze i glodna:placz: jak wy tak mozecie?:shake:
-
[quote name='Daisunia']ja sie produkuje a nikt nie ogląda fotek :mad: :mad:[/quote] A tam....! Ogladaja, ogladaja:evil_lol: Czemu zabralas jej patycka?:mad:A jak sie ladnie usmiecha:loveu:
-
[quote name='Gosiek'] Dymek? Madziu, dymek jest z kadzidełka .... wydobywa sie z pudełeczka z drewna cedrowego ;)[/quote] A to nie wiedzialam:oops::oops: Za trudne dla mnie:evil_lol:
-
Buck i Nemo sa tacy podobni, ze nie moge ich odroznic:lol:
-
Jaka ona jest sliczna!!:loveu::loveu: Ma bardzo ladny wyraz pyszczka, nic tylko calowac i tulic. Jaki ona bedzie miala kolorek w przyszlosci?;)
-
A od czego ten dymek??:roll:
-
Slodziutki masterek:loveu: Marlena ja tez polecam! Miki mial takie cos, ale sie zgubilo:roll: Wiec kupilam mu taka pilke ze sznurkami po bokach. To samo, ale jak cieszy:evil_lol: