-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='g_o_n_i_a']A dlaczego taki grymasik? :evil_lol: :evil_lol: Słodziutki pysiak... I nosecek cudny... :loveu:[/quote] A kto ci tam to wie!:evil_lol::evil_lol: Moze dlatego, ze ma juz dosyc fot i chce sie wreszcie pobawic......:roll:
-
Jejku jaka sliczna!!:loveu::loveu: Kissi sama powinna miec takie ubranko;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='KaRa_TC'][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/myszy37.jpg[/IMG] Te zdjecie jest swietne:lol: Cos lysy jest ten dywanik gdzie niegdzie:lol: :lol:[/quote] to prawda:evil_lol: Moze ze starosci gubi juz fredzelki? -
Moim zdaniem nie powinnas porownywac Kissi do Lili. Kazdy piesek jest inny, a Kissi na pewno sie nauczy. Daj jej troche czasu. A czemu nie ma nowych fot w galerii?
-
Ooo fotki! Ale macie wesolo patrzac na taka rozbrykana dwojke:lol: Super fotki. Nadrobilam zaleglosci i obejrzalam wszystkie foty:multi::multi:
-
Raz do gory, raz na dol........:lol::lol:
-
Foty troche pomieszane...... [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6599/10019910fn.jpg[/IMG] Jaki grymas:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4998/10019940ml.jpg[/IMG] Mordka po czesaniu [IMG]http://img314.imageshack.us/img314/663/10019906ff.jpg[/IMG] Juz sie nie moge doczekac kiedy zetniemy te "biale" wlosy:evil_lol: Pod spodem sa juz ciemne stalowe, a balam sie, ze bedzie bialy:shake: [IMG]http://img314.imageshack.us/img314/5659/10019958wl.jpg[/IMG] Czekam na pilke [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/1470/10019977fo.jpg[/IMG] Mam!!:evil_lol: [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/2070/10019991yq.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pysia']No nie....W tej chwili wyglądam jak Zmorki przy stole....ślinię się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Hihi, a jest na co:evil_lol: [B]Kasiu[/B] my tez robimy z dzemem, ale teraz postanowilam zrobic a'la szarlotke. Zobaczymy czy sie udalo:lol: Nie bylo mnie przez chwilke bo zmniejszalam zdjecia. Zaraz cos wkleje;)
-
[quote name='Teklunia']mmmm wchodze sobie tu niczego nie podejrzewaja, a tu...ciasto! a jakie ? zazylabym dojechac, zeby sie choc na kawaleczek zalapac? :oops:[/quote] Ciasto nazywa sie Plesniak i jest z bezami i jablkami. Dopiero stygnie, wiec zdazysz na pewno;) Niestety nie mam juz aparaciku:placz: I nie moge pstryknac fotek, ale przepisik mam
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='sota36']Ale zawsze mozna miec wielkie serce!!!! A dla mniej wtajemniczonych - gutek, to Gucio, lub Pysiek, a tak ...normalnie to Agat.[/quote] Oo... czyli dla mnie:oops: Moze jeszcze wiecej imion? To ja sie calkiem pogubie i w ostatecznosci bede musiala pisac sobie na kartce:evil_lol: -
[quote name='madziasto4']i co, udało Ci się to ciasto?? :lol: smacznego wobec tego :cool3:[/quote] Madzia wita madzie:multi::multi: Przed chwilka wlasnie wylaczylam piekarnik i po domku unosi sie zapach pysznego ciasta. Kto ma ochote moze do nas wpasc na kaffke i slodka przekaske;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Nie no kolejna galeria, gdzie mi komp szwankuje! Ale tu czarno sie zrobilo:evil_lol::evil_lol: I co nam ciekawego powiecie, kochane nocne Zmory? -
[quote name='PiotrekJ']No i się wydało :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Kasiu, z kim romansujesz? :cool3:[/quote] ooo...to powazny zarzut:evil_lol::evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Nie zawsze mozna miec to czego sie chce:evil_lol::evil_lol: -
No jaki kochany z niego chlopak:loveu::loveu: Wycaluj go od nas!
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='Teklunia']hihihi :lol: Madzia ma Gaje Jola (sota) ma Gutka Kasia ma Tena z nami i tak jest latwo, bo briardziki sa tu tylko 3... a pomysl ile jest yorkow... i trzeba to spamietac ;)[/quote] Dziekuje ci bardzo. Juz kiedys mowilam i jeszcze raz to powiem JESTES WIELKA!!:evil_lol: To prawda troche tych yorkow jest, ale w sumie to tylko galerie: Dagi, Ali, Moni i Gosi sa najczesciej odwiedzane, a to tylko dzieki wam!! :* -
[quote name='Teklunia']pudlo :lol: po prostu oddawalm sie zwyczajnemu sobotniemu lenistwu i nic nie robilam :lol:[/quote] A to ci! No trudno moze innym razem:evil_lol::evil_lol:
-
Hihi......Tenus i jego ulubiona skarpeta:loveu: A czyja?
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Sota powiedz mi prosze! Ty masz Gajke tak? Kasia ma Tena. To czyj jest Gucio? Bo mi sie juz wszystko poplatalo:oops::oops: -
[quote name='Teklunia']bo zdaje sie, ze aparat sie Moniczke zepsul i jeszcze nie naprawil :shake:[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz:WIELKA SZKODA:placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
Dobra to ja czekam sobie na Taszke:loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Gonia to ty jestes ktora klasa gimnazjum?;) Dagusiu bardzo mi smutno z tego powodu, ze sie koncza tobie ferie i nie bedzie tylu fot Oskarcia:placz::placz: Moze jednak znajdziemy czas na dgm, ty na wklejanie, a ja na ogladanie:lol: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Ludzie, STOP!! Moj komputer szwankuje wczytujac tyle fot:evil_lol: Jak zamkne oczy to widze tylko Gutka i Gutka:lol::lol: Ale ja sie nie poddaje czekam na kolejna porcje:razz: -
Ale ona jest slodziutka, te jej blekitne oczka (na zdjeciu):loveu::loveu: Ciesze sie, ze znalazla kochajacy ja dom i rodzine:multi: Mam nadzieje, ze do braciszka i mamy tez usmiechnie sie szczescie. Trzymam kciuki!;)
-
[quote name='PiotrekJ']Chyba znów jej nie ma :roll: :shake: :placz: ...[/quote] Sa dwa wyjscia: 1. Albo nadrabia zaleglosci na calej dogomani:evil_lol::evil_lol: 2. Albo znow ja ktos odwiedzil, co jest bardziej prawdopodobne:lol: