Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Wszystkiego najlepszego dla Kissi!! Rosnij zdrowo malenstwo kochane:loveu::loveu:
  2. Jejku!! [SIZE=7][COLOR=Red]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!! [SIZE=2]Nie no z tej okazji musza sie pojawic nowe fotki[/SIZE]:evil_lol::evil_lol: [SIZE=2]:drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
  3. Dzien dobry Alu i dzien dobry Ozzy!! Pokazecie sie nam i powklejacie troche zdjec? A metryczka sliczna, taka chlopieca:lol:
  4. Zeby sie tylko nie przewazyl:lol: Juz od dawna mowilam, zeby mu ulzyc w cierpieniach i go sciac:evil_lol::evil_lol:
  5. Hihi....Oskarek ma wiecej fryzurek na glowie:evil_lol::evil_lol: Patrzcie co dostalem!:eviltong: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/7543/10019733gx.jpg[/IMG] Moje...... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2813/10019740tl.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4783/10019723vo.jpg[/IMG]
  6. Czesc Daga! Oskarek smiesznie biega, wszystkie wlosy leca do gory i wydaje sie, ze pies jest 2 razy wiekszy:evil_lol::evil_lol: To dobrze, ze ci sie udalo na jezdzie, tak trzymac!
  7. A Tenus jak zawsze usmiechniety:loveu::loveu: Naszego "briardzika" to trzeba troche pomeczyc, zeby jezor wyszedl z paszczy:evil_lol:
  8. Kto sie ze mna pobawi??:placz: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7404/10019654mu.jpg[/IMG] Trzymaj i rzucaj [IMG]http://img497.imageshack.us/img497/9256/10019668el.jpg[/IMG] Co sie tak gapisz, rzucaj! [IMG]http://img497.imageshack.us/img497/16/10019671wr.jpg[/IMG] Polecialo, ale teraz to mi sie juz nie chce biegac........:eviltong::eviltong: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9518/10019700kg.jpg[/IMG] Wole isc spac, tylko nie rob juz zdjec:angryy: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8446/10019716mh.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Teklunia']nie za duzo :lol: lenimy sie i wzdrygamy na mysl o spacerze ;)[/quote] Oj masz racje. My tez mamy przed soba spacer i jakos niebardzo mi sie marzy chodzic po tym mokrym sniegu (bo u nas odwilz jest):shake::shake: A Miki? To juz wole nie wspominac:roll:
  10. [quote name='Figusia']Pewnie, ze chcemy:p Jak się patrzy na taką kochaną mordeczkę to nie można się powstrzymać, zeby ja wycałować, a ja nie mogę bo monitor zamoczę i maż mnie zastrzeli:evil_lol:[/quote] To lepiej sobie wydrukowac zdjecie:evil_lol::evil_lol: Maz sie nie bedzie czepial.....
  11. Witaj Kasiu!! Zaraz wpadam do was zobaczyc co sie tam dzieje:evil_lol:
  12. [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3261/10019530iz.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8594/10019546sn.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3938/10019562wr.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3577/10019588vp.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3025/10019599ix.jpg[/IMG] Przed czesaniem pycha [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4625/10019601hw.jpg[/IMG] Po [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5189/10019610zs.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5070/10019623bx.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9577/10019643cs.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Jesli chcecie moge jeszcze cos wkleic;)
  13. Moment, juz pozmniejszalam i musze tylko wkleic. Troche cierpliwosci moja droga:evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Alex_i_Suzi']Fajowo jest miec taka ciocie :lol: Czekam niecierpliwie na zdjecia :cool3:[/quote] To prawda. Pies bedzie mial wiecej kreacji niz jego wlasciciel:lol: Ale za to jakie piekne. Czekam na foty;)
  15. [quote name='g_o_n_i_a']A coz to za potwor? :evil_lol:[/quote] A jak myslisz moja droga? A tak to Witam wszystkich odwiedzajacych!!!:multi::multi: Zaraz sie postaram i cos powklejam;)
  16. Te zdjecie sa chyba z okresu szczeniecego, prawda?:loveu::loveu: Slicznie spal
  17. Czesc Viz!:multi: Chyba wiem o ktora Magde chodzi, czy nie byla ona zalogowana jako Magda&Miki:lol::lol: Hehehe.....zablokowala mnie na gg:angryy:
  18. [quote name='Cimi']Czemu zaglądał, ja baba ;) :lol:[/quote] Uuupss........:oops::oops: Przepraszam Pani Cimi:lol: Juz sie poprawiam
  19. Raczej to drugie. Taka juz ma siersc, a dodam, ze nie byl pryskany zadnym preparatem. Wlos jest nawilzony podczas czesania i dzieki temu tak ladnie lsni. Ciekawe jakby wygladal tenus, gdyby mu sie tak wloski swiecily:evil_lol::evil_lol: Pewnie nie byloby go widac, bo swiatlo od lampy by razilo:lol:
  20. [quote name='Teklunia']Magda, rozumiem i wybaczam ;) A Tenusia nie trzeba nawet farbowac... Po dzisiejszych spacerach wygadal podobnie :diabloti: Ufarbowal sie blotem ;)[/quote] Tak to by wygladal po wytarzaniu sie w weglu:evil_lol::evil_lol: moze kiedys......
  21. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dobranoc Gosiu!! Kolorowych snow:multi:
  22. No i obiecane foty;) Miki w calej okazalosci [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/8851/10019345xo.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4580/10019365qa.jpg[/IMG] To co lubie najbardziej:loveu: [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/6426/10019373qm.jpg[/IMG] Dawaj to! [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/3612/10019381zb.jpg[/IMG] Hamowanie....:evil_lol: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6554/10019411hr.jpg[/IMG] Aport [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8747/10019438vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8400/10019444it.jpg[/IMG] Juz sie nie bawimy? [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1058/10019502ls.jpg[/IMG] Uslyszal cos w telewizji:lol: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4498/10019512sa.jpg[/IMG] Mysle, ze wystarczy. Jutro wkleje reszte;) Dobranoc wszystkim!!:multi::multi:
  23. Hihi taki z niej smieszny gacek z duzymi uszkami:evil_lol::evil_lol: Bala sie kapieli?
  24. Oj cos Tufiemu nie idzie sciaganie tych nart:shake::shake: Chyba nie jest dosc zahartowany:evil_lol:
  25. Wow, ale spotkanie. Biedna rybcia:placz::placz: A Daisulka jak zawsze urocza:loveu:
×
×
  • Create New...