Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='nikusia']Matko, dziękuję Kochani za życzonka!! Też Wam życzę all the best! Niestety jak zwykle nie działa dgm... Sesyjka się udała, było bardzo fajnie! :D Jak dostanę fotki to wstawię tu, albo na [URL="http://www.piechy.fora.pl"]www.piechy.fora.pl[/URL][/quote] No to dalej, czemu nic nie mowilas wczesniej?:mad::mad: Czekam na foty!
  2. [quote name='beria'][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/atrakcyjna%20zmora/myszy39.jpg[/IMG] [/quote] Ja chce lezec miedzy nimi:placz::placz: Moje dwa czarne wegielki:loveu:
  3. Magda

    .:: A X E L ::.

    Czesc Gosiu! Tak brak mi czegos u ciebie w galerii.......moze wiesz czego?:evil_lol:
  4. [quote name='basiulka22tychy'][B]Mam w sobie cos z amstafa[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/grafiki/animacje/t_bullsani.gif[/IMG] [/quote] Ale Safineczka- kropeczka jest podobna do tego emotka!!:lol::lol:
  5. [quote name='Teklunia']Magda, tak sie ciesze ze Ty tez wachasz :lol: Do tej pory myslalam ze jestem sama, a tu prosze... tylu uzaleznionych ;) Tenulek oczywiscie zostanie wycalowany, dziekujemy :buzi:[/quote] Ja lubie szczegolnie "narkotyzowac" sie przed snem....... Miki lezy sobie w poscieli a ja wtedy klade sie kolo niego i wdycham zapachy przy szyjce:loveu::loveu: Wariatka ze mnie:evil_lol::evil_lol:
  6. Czesc Madzia! Wszystkie fotki obejrzalam. Hhi.... smieje sie z Oskarka bo caly czas albo stal kolo Dagi, albo byl na jej rekach:evil_lol::evil_lol: Czyzby tak sie bal?:lol: A komentarze? Nic dodac, nic ujac:p
  7. Witaj Alu!! Dziekujemy slicznie za nowe foty Tuffiego. Wy pewnie po spacerku macie pelno piachu i blota we wlosach (tzn. Tuffi:evil_lol:) Oczywiscie wanna obowiazkowo... To widze, ze Mateusz mial dopiero probne egzaminy w lutym......ja mialam w grudniu:lol::lol: Ciekawe jak nam pojdzie na prawdziwych:roll: Pozdrow go ode mnie
  8. Hihi, ale slodki i smieszny piesek:evil_lol::evil_lol: Nie moge z jezyka zrobionego w trabke:lol::lol:
  9. Witaj Kasiu!! Dzis mam nareszcie czas dla ciebie (tak jak obiecywalam), wiec jestem!:razz: Wszystko nadrobilam i musze powiedziec, ze tu chyba rozprzestrzenia sie mania wachania:lol::lol: Nasze psy sa jak narkotyk, mozna sie od nich uzaleznic:lol: Ucalowania dla Tenulka slicznego, co ma zwidy:evil_lol::evil_lol:
  10. Magda

    Metamorfozy

    Naprawde wielkie gratulacje dla was!! Jestescie poprostu cudowni:multi: Moim zdaniem te pieski nie mogly lepiej trafic:p
  11. Witaj Dagusiu!! Nie bede sie powtarzac, ale powiem tylko, ze do twarzy ci w brazie ( i tak jak gosia nie wyobrazam sobie ciebie jako blondynka:shake:) Oskarek jak zawsze piekny model, choc na jednej fotce troche zaspany:p Milego dzionka;)
  12. Witajcie!! Jaki mamy piekny dzionek:loveu: po szkole, mozna sie lenic i przebywac na dogo:multi: Zycze wszystkim milego dnia i zapraszam pozniej na fotki
  13. Zgadnijcie co mam? [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7683/10020326as.jpg[/IMG] Trzeba pogryzc z prawej..... [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/646/10020331fy.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/133/10020346if.jpg[/IMG] ...i troche z lewej..... [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/2483/10020354yw.jpg[/IMG] [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/3320/10020366nw.jpg[/IMG] Do jutra!! I dziekuje za to, ze o nas pamietacie:p:p
  14. Dobry wieczor Kasiu! Ja tylko na chwilke wpadam i musze sie przyznac, ze nie mam juz czasu nadrobic zaleglosci:oops::oops: Ale wszystko zrobie jutro. Zdazylam przeczytac tylo o wyprawie do Łazienek i spotkanku z wiewiorami:evil_lol:
  15. Jaki slodziak z tego Tofficzka, sliczna walentynka:loveu: A chomis jakie ma ladne umaszczenie. Juz widze mine rodzicow:evil_lol::evil_lol:
  16. Safineczka- Kropeczka!!:loveu::loveu: Slicznie sie prezentuje na tym sniegu, trzeba sie naszukac, bo strasznie sie zlewa:evil_lol:
  17. Witaj dagusiu!! Ja takze przesylam troche spoznione zyczenia [SIZE=6][COLOR=Red]szczesliwych walentynek[/COLOR][/SIZE]:oops::oops: [COLOR=Black]Oskarkowy calusik cudny. Ach....jak on cie kocha:loveu: Prawdziwy psi przyjaciel Nie wiem, czy dzisiaj jeszcze bede mogla obejrzec twoje nowe fotki, ale jutro postaram sie wpasc;) [/COLOR]
  18. Fajnie was zobaczyc dziewczyny!!:multi:
  19. [quote name='SwEet_LiLi']Ja ....wolałabym aby Kassi juz była starsza ... tak ok 5-7 miesięcy ... :mad: Musze poczekac troszke ...:roll:[/quote] Ja tez tak mialam z Mikim:evil_lol::evil_lol: Jak byl maly to szybko chcialam, zeby mial juz 8-9 miesiecy, a teraz chcialabym miec znowu taka kruszynke:loveu:
  20. Ale sliczne foty wstawilas, bylo co ogladac:loveu::loveu: Ona jest taka urocza i taka malutka. Jak fajnie miec takiego szczeniaczka w domu.
  21. Witajcie!! Nareszcie mam troche czasu dla was, wiec zaraz zabieram sie za czytanie;) Foty wstawie pod koniec:p
  22. Nareszcie jakies zdjecia Tiko!!:loveu::loveu: Ale on slodziutki.
  23. Wkleje ostatnie zdjecia z zabawy z pilka;) [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1255/10020270fc.jpg[/IMG] Jezyczek:loveu::loveu: [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/8292/10020290ri.jpg[/IMG] Czekam na rzut:lol::lol: [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/5807/10020309ux.jpg[/IMG] A tak sobie spie po zabawie:p [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4884/10020313ja.jpg[/IMG] Do zobaczenia!! Jutro na 100% bede miec czas, wiec postaram sie kazdego odwiedzic;);)
  24. Jejku dziewczyny!! Tak bardzo wam dziekuje za takie wpaniale zyczenia z okazji Walentynek!!:loveu::loveu: Naprawde sie nie spodziewalam:oops: [IMG]http://www.4-ka.com.pl/walek2003/strona_pliki/anima1.gif[/IMG]
  25. Jaka ona jest slodziutka!!:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...