Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Figusia']No ja to myślałam, ze o jakieś 50 więcej;) haha[/quote] Ile?:crazyeye::crazyeye: Boze.....to straszne:shake::evil_lol::evil_lol: Zartujesz chyba?
  2. Gosiu to sie nazywa wena:evil_lol: Wiecej prosimy:multi:
  3. [quote name='madziasto4']ooo, widzę, że czytałaś "Krzyżaków" :evil_lol: poznałam cytat :lol: [B]zaba14[/B] dziękujemy :lol:[/quote] Czytalam........
  4. [quote name='SwEet_LiLi']Oto Jak Śpi Mój Aniołek :evil_lol: [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9914/img002250kp.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5205/img002283fl.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Hahahha.....jaka znajoma poza:evil_lol::evil_lol: Gdzie wy sie podziewacie?
  5. [quote name='Alicjarydzewska']:p[I][B]zarazki całej dogomanii łaczcie sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rówiesnik pozdrowiony ;) [/B][/I][/quote] Hihi.......nastapila drobna pomylka:oops::oops: Kuba to nie moj rowiesnik......Pomylil mi sie z Mateuszem Alki:lol: Gapa ze mnie:lol:
  6. [quote name='Alka'][B]Madziu[/B], :hmmmm:wydawało mi sie ,że jesteś rówieśnicą mojego Mateusza, a u Alicji Ozzinkowej piszesz, że Kuby ... już sama :niewiem:[/quote] Upsss........:wallbash::wallbash: Mala pomyleczka.....:oops::oops: Tak jestem rowiesnica MAteusza [B]mmbbaj[/B] JAki szczawik:mad::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='zaba14']Hihi aż wam wspolczuje :) a mnie sie kiedys marzył west :lol:[/quote] :lol::lol: Juz niedlugo idziemy sie sciac:evil_lol::evil_lol:
  8. Jesli nie umiesz zrobic banerka to wejdz na Off Topic i tam jest watek o banerkach. Napisz tylko jakie chcesz zdjecia, tlo i ktos ci zrobi;)
  9. [quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/9130/63pm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6508/156xj.jpg[/IMG][/URL][/quote] Moj ci on!!:loveu::loveu: Super!!
  10. [quote name='dbsst'][URL="http://www.foto.com.pl/index.php?id=pf"][/URL] [IMG]http://images3.fotosik.pl/29/unk8zdb3b3ec6tn4.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/29/22rigenk836wut37.jpg[/IMG][/quote] Jejciu, a co to za kruszynka??:loveu::loveu:
  11. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']:lol: dobrze ze chociaż ma rynny coby sobie poskakać ;) Oj skoczny ten Mój szkrab jest niesamowicie.. jak większość yorasków zresztą :lol:[/quote] To dlaczego nie chodzicie na agility??:mad: Macie warunki...
  12. [quote name='Alka'][B]Kasiu[/B],małe pocieszonko, Manuela jest od Ciebie młodsza o 5lat :evil_lol:[/quote] A ja o 10 latek:evil_lol::evil_lol::oops:
  13. [quote name='Gosiek'] :lol::evil_lol::lol::evil_lol: Hahahaha........:evil_lol::evil_lol: Gosiu super:cool2::cool2:
  14. Dzien dobry!! Sliczna ta fotka. Zaraz sie rozplyne:loveu::loveu: [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/6848/tndscn33140vi.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]a tu znowu wojna na wirusy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] Zaraz przesle wirusa droga internetowa do naszej Monisi:evil_lol::evil_lol: Zemsta jest slodka:eviltong:
  16. [quote name='zaba14'] W chwili obecnej spacerki sa straszne, pelno kaluz a pies z niskim podwoziem wyglada o tak: [/quote] A jak myslisz co jest u nas?? Miki ma jeszcze dlugie wlosy.......:evil_lol::evil_lol:
  17. Dzien dobry Alu!! Solidaryzuje sie z toba podczas naszej choroby;) Hihihi.......Prosze pozdrowic mojego rowiesnika:evil_lol::evil_lol:
  18. Dzien dobry Aneczko!! Ale mialam zaleglosci u was. Hohoho.......:-o Latajace fotki Basco super. Nie moge z tych jego uszu [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/marzec/03%20marzec/DSCF0770.jpg[/IMG] Hihihihii..........nietoperek:evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='basiulka22tychy']madziu bo dzis juz sie nie wyrobie :):)[/quote] No nic, trudno.....:placz: CZa poczekac:shake:
  20. [quote name='madziasto4'] [B]Magda_Miki[/B]: Cześć imienniczko :lol: no pewnie, że się rozkręci :cool3:[/quote] To dobrze. Milo ogladac zdjecia tak ladnego pieska:loveu:
  21. Czesc Pysiu!! Nareszcie do ciebie dotarlam...... sliczne jezorki:loveu::loveu: Ty to masz duze cialka do przytulania, nie to co ja......jakas szczota:evil_lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:pdobry TENuś , wie że mężczyzna chodzi bez spineczek ;) Hihii....to Miki chyba nie wie:evil_lol::evil_lol: Nareszcie mozemy sobie ogladnac Tenulka kochanego:multi: Sliczne zlotko:loveu:
  23. [quote name='basiulka22tychy']zapraszam jutro beda nowe foteczki :)[/quote] A czemu jutro??:placz:
  24. CZesc choopy:cool3::cool3:
  25. Ale fajnie, ze zalozylas galerie Masterkowi:multi::multi: Cudny psiak. Mam nadzieje, ze galeria sie rozkreci:cool3:
×
×
  • Create New...