Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Teklunia']Czesc Wredna-Prawie-16latko ;) Zdradz nam, czym sie ta Twojaj wrednosc objawia? Podstawiasz staruszkom nogi na przejsciu dla pieszych, czy moze wyrywasz muszkom skrzydelka? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;)[/quote] Czesc Kasiu!! Hihi....z ta wredota to troche zartowalam (napisalam tak po rozmowie z Moniczka:evil_lol::evil_lol:)
  2. [quote name='Moniś']Witaj ponownie [SIZE=1][COLOR=Yellow]zarazku ;););) [SIZE=2][COLOR=Black]Widziałam, że robisz na yorkach liste "podręcznych" tematów :cool3: Jak chcesz to Ci pomoge przy czasie - chcesz? :cool3: Tylko już nie dziś ani nie w weekend, bo bede w szkole ;) Coś długo jesteście na tym spacerze? :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] Juz jestem. Ten spis zajal mi dosyc czasu......., ale juz prawie koncze;) Zostaly mi tylko sporty, galerie i inne. Nie wiem czy pamietasz, ale kiedys cos takiego bylo robione przez Adiraje, ale po zmianach na forum wszystkie linki nie dzialaly, wiec je Wind usunela..... Pozniej ktos wspomnial, ze fajnie by bylo zrobic cos takiego jeszcze raz, ale nikt sie nie chcial tego podjac, a ze ja ma teraz duzo czasu to postanowilam wziac sprawy w swoje rece.:lol::lol: Czekam tylko na Wind, zeby przykleila ten watek (wysylalam pv, ale jeszcze jej chyba nie ma:roll:) Ja ide na obiad, a potem lezec bo znowu temperaturka skoczyla:placz::placz: Moze wpadne wieczorem do was:cool1:
  3. [quote name='marlena924'][COLOR=darkorchid]Weź i pieska i suczkę. Będziesz miala trzy szkraby :][/COLOR][/quote] Hhahahha.......nie no bez przesady:lol: 2 mi wystarcza
  4. [SIZE=5][COLOR=Red]Wszystkiego najlepszego dla MARLENKI!! [COLOR=Magenta][SIZE=3]Duzo zdrowka, szczescia i spelnienia marzen:multi::multi:[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  5. Jupi fajnie, ze do nas wpadlas:multi: I dziekujemy za takie mile komplementy:oops::oops:
  6. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dzien dobry Gosiu i Axelku:multi: Hihii....na poczatku myslalam, ze wstawilas fotke Fleur, ale po glebszym namysle uznalam, ze to jednak Axio:lol: Ach jak ten czas szybko leci......jeszcze niedawno byly takie male, czarne kruszynki. Trzeba bylo uwaznie chodzic, zeby nie przydepnac lapki:loveu::loveu: A teraz to juz dorosle psy:cool3:
  7. [quote name='julita104']ale ja nie widze zadnych przeszkód!!! :cool3:[/quote] Ja tez nie widze:lol: Rodzice tez nie, ale pieniadze ida teraz na budowe, wiec sprawa psa jest odlozona. Caly czas mysle czy pies, czy suczka:roll::roll:
  8. [quote name='Moniś']A widzisz.., bo ja jestem nieobliczalna :evil_lol: i jednak przyszłam :evil_lol:[/quote] Ale ja sie nie gniewam;) Dobra ide na spacer, bo przez was sie nie moge oderwac od kompa:lol::lol:
  9. [quote name='Moniś']Witaj Madziu- roznosicielu zarazków :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;);););););) Fajnie, że się pokazałaś :multi::multi::multi::multi:[/quote] [SIZE=1]Kurcze........ a juz myslalam, ze cie o tej porze nie bedzie na dgm:evil_lol::evil_lol: [SIZE=4]Witam, witam cieplutko Moniczko:loveu::loveu:[/SIZE] [/SIZE]
  10. [quote name='Figusia']Nooo, teraz to chociaż widzę z kim rozmawiam;) [/quote] Hihihii........wredna prawie 16-latka:evil_lol::evil_lol: A ile mysleliscie, ze mam lat?:lol:
  11. [quote name='Moniś'] [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]Dziewczyny! Coś Wam powiem! Wiecie, że Magda ROZNOSI ZARAZKI? :diabloti: Uważajcie na nią! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/quote] [B][SIZE=5][COLOR=Red] To Ci sie nie uda!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::laugh2_2:[/COLOR][/SIZE][/B]
  12. Dzien dobry Alu:multi: Ja tam jestem skromna dziewczyna:oops::oops: Ale co mi szkodzi.......moze pozniej cos jeszcze wkleje. Musze sie teraz cieplutko ubrac i lecimy z Mikim na spacerek:painting: Odwiedze was pozniej MIKI wita was bardzo serdecznie i wesolo:cool3: [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/2562/10022587is.jpg[/IMG]
  13. Dzien dobry!! Dzisiaj juz piatek, wiec pewnie bedziesz mogla posiedziec z nami dluzej po szkole (chyba, ze idziesz na impreze znowu:evil_lol::evil_lol:). [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3054/p10100979uo.jpg[/IMG] Ale sie Oskarito napalil na pilke:lol::lol: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8431/p10100983rm.jpg[/IMG] To zdjecie jest super!:multi: My to mamy pecha..... nasze piechy takie skoczne, a nie ma gdzie z nimi trenowac:placz::placz:
  14. Dzien dobry Moniko i Noddy:multi: Hihii.........ale plotki sie szybko rozchadza:evil_lol::evil_lol: Teraz juz wszyscy wiedza co i jak. Szybko uporaj sie ze swoimi sparawami i wracaj do nas:p
  15. [quote name='basiulka22tychy']jakie ty masz wielgachne sliczne oczka :) jak to bladynka i ciemne oczka hmmm :):):)[/quote] A takie cos sie wyklulo........z granatowymi oczami i blond wlosami:evil_lol::evil_lol: [B]Witam was bardzo serdecznie i dziekuje za odwiedziny:multi: [/B] Oskarek slodziutki, az chcialoby sie kolo niego polozyc:loveu::loveu:
  16. I ja sama [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5016/madziol1pe.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8089/madzisa8kp.jpg[/IMG]
  17. I my sie pokazemy;) [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/8076/hoh4gx.jpg[/IMG]
  18. I sama:oops::oops: [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]Mialam opory, czy wstawiac te zdjecia, bo nie lubie sie pokazywac [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5016/madziol1pe.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8089/madzisa8kp.jpg[/IMG]
  19. Czesc Kasiu! Ja nagonke? Nie.......:shake::evil_lol::evil_lol: Ja i Miki:p [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/8076/hoh4gx.jpg[/IMG]
  20. Gonia ja powoli trace cierpliwosc.......chyba nie chcesz, abym wybychla!?:mad:
  21. A kiedy sie szykujecie na ciecie? Hihi......same golasy beda (oprocz Nodiego:eviltong:)
  22. Ale macie fajnego kimpla:loveu: A foty z okularami.....:evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Moniś']na ŁYSO? co Ty Magda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Grzywacza chcesz z Axia zrobić? ;););)[/quote] Nie, no taka podla to jeszcze(!) nie jestem:evil_lol::evil_lol: Chodzi mi na kilka cm.
  24. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']w kilka minut dosłownie :evil_lol::evil_lol: spryciary małe ;)[/quote] Moj wujek zawsze mowil, ze sikorki sa bardzo madre;)
  25. Hej Gosiu milo, ze do nas wpadlas:multi: A ty chcesz obciac Axelka na "lyso"? MAsz moze jakas fryzurke wybrana??
×
×
  • Create New...