Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. MELODY:loveu: moja faworytka:loveu: Nie moge się na nią napatrzeć.
  2. Hej kobitki! Przyszłam sobie popatrzeć co porabiacie:cool3: I tak: 1. Nie mogę oglądać tych zdjęć z budowy... jak dobrze, że ten etap już za nami:multi: Życzę Wam szybkiej przeprowadzki, ale ta to dopiero początek:eviltong: 2. Myślałam, że termian macie na 6... widocznie coś mi się pokićkało. Suczka mojej koleżanki (west) urodziła 7 maluszków choć USG pokazywało tylko 4. Mam nadzieję, że Wy nie będziecie mieć takich niespodzianek hihi można dostać zawału. 3. Gratulacje dla Buffy! Ale ona już duża dziewczynka:loveu: No, to chyba na tyle. Lecę dalej:p
  3. Witamy tak długo oczekiwanego rozrabiakę!:loveu:
  4. Magda

    kuweta

    A pomyślałas może o spacerze z towarzystwem? Załatw kogoś kto ma suczkę, a mała może podpatrzy i na zasadzie kopiowania zrobi siku na dworze;) Psy tak jak dzieci uczą się od siebie. Mój to nauczył się podnosić nogę i przychodzić na zawołanie od psa kuzynki. Zawsze można spróbować.
  5. Hej kochane! Tak właśnie myślałam, że coś tutaj skrobniecie dla mnie i się nie myliłam. Dwa egzaminy już za mną tj. polski i angielski. Została jeszcze tylko pisemna geografia w piątek, a potem to już tylko ustny polski (15) i ustny angielski (21) i koniec męki:multi: Jak na razie jestem zadowolona, ale wolę nie zapeszać, żeby potem nie okazało się inaczej. Można powiedzieć, że już z górki, bo angielskiego rozszerzonego najbardziej się bałam... Teraz mam dwa dni wolnego to wpadne poogladac czy jestescie grzeczne:eviltong: Mikuś jest najbiedniejszy w czasie matur, bo musi cały czas spać. Niestety nikt nie ma czasu na zabawy:placz: Odpłace mu podczas 4 miechów wakacji hihi A i jeszcze do tego przypałętało się jakieś zapalenie uszka, ale czyścimy i zakrapiamy. To chyba tyle... od ostatniego wpisu niewiele się u nas działo:lol: Buźka! Aha i jeszcze dziękuję za kciuki!!:loveu:
  6. Wszystkiego najlepszego!!:new-bday::loveu:
  7. Przypomina mi małego silky terriera, bo ma dosyć długą kufę. Piesek ładny, ale to nie york... Podobny jedynie z umaszczenia.
  8. U nas zdecydowanie pierwsze miejsce zajmuje aportowanie gumowego nielota (dla niewiedzących - kaczucha), ewentualnie piłki. W następnej kolejności paski do jedzenia, męczenie wlaścicieli trzymaniem ucha, kości no i oczywiście ganianie w ogrodzie wszystkiego co się rusza - quady, motory, duże samochody i ciężarówki, ptakami też nie pogardzi. Widoczną frajdę sprawia mu szczekanie i gonitwa:) Z utęsknieniem czeka na spacer na łąkę/do lasu. Jedzenie to chyba tylko po to, żeby nie burczało w brzuchu:lol: To tak w skrócie...
  9. Nie marudzić! Jak nie ma zdjęć to źle, jak są to też niedobrze:shake::eviltong: Ważne, że jest M. Dzisiaj szykuje się na wyjazd do Częstochowy. Jak to mówią "jak trwoga to do Boga!":diabloti: Maturalna pielgrzymka. Coraz bardziej żałuje, że się zgodziłam... ale trudno. Tak, więc nie będzie mnie przez weekend (ale to już chyba się przyzwyczailiście):evil_lol: Zostawię chociaż kilka fotek na tym zdjęciu w tle widać sztuczną forsycję (to żółte). Mama postanowiła mieć coś kolorowego w ogrodzie i nie chciało się jej czekać na prawdziwe kwiaty. Wsadziła sztuczne gałązki, a potem pół dnia robiła ze mnie idiotę, że te krzewy to tak mają i szybko kwitną... ja osioł zamiast sprawdzić to uwierzyłam:cool1: Dopiero tata się nade mną zlitował:loveu: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6899/p4093148.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2029/p4093149.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6825/p4093150.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/935/p4093151.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7017/p4093152.jpg[/IMG]
  10. I już zupełnie inny pies:loveu: Zdjęcia robione tuż po ścięciu, ale przed poprawkami. Później obcięłam jeszcze pióra na klacie z przodu:p [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2964/p4093140.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/682/p4093141.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1796/p4093142.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/346/p4093144.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6498/p4093147.jpg[/IMG]
  11. Madzia, odpowiedź na Twój powyższy post jest 3 posty wyżej!:shake: Normalnie zaraz mnie coś trafi...
  12. Wiem Madziu! Ostatnie trzy!:evil_lol: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3644/p2203127.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3243/p2203128.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1922/p2203124.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7039/p2203136.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5440/p2203121.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/594/p2203117.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/3757/p2203120.jpg[/IMG] jęzorek:eviltong: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4848/p2203126.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6656/p2203129.jpg[/IMG]
  14. [quote name='madziasto4'][URL]http://img24.imageshack.us/img24/1922/p2203124.jpg[/URL] Co, żeś pacnęła na śnieg i ręką się podtrzymałaś, żeby brodą nie zaryć? :evil_lol: Miki słodziak :loveu:[/quote] Ja nie wiem.... za dobra jesteś w te klocki:evil_lol: Przejrzałaś mnie!:eviltong: Zaraz będą wiosenne i sobie idę. Basta!
  15. Pomęczę Was trochę zimowymi:razz: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7817/p2203115.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/7069/p2203112.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/240/p2203113.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/206/p2203114.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9732/p2203116.jpg[/IMG]
  16. Mogą być dzisiaj? Ale tylko stare:eviltong: hihi ja to jak zwykle opóźniona BTW widziałyście jaki fajny ImageShack się zrobił? Już nie muszę otwierać 15 zakładek:multi: [URL="http://img24.imageshack.us/img24/9267/p2203111.jpg"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9267/p2203111.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1848/p2203105.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1252/p2203106.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1959/p2203108.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2882/p2203110.jpg[/IMG]
  17. Kochani jak miło wpaść po takiej nieobecności na FB i poczytać tyle miłych postów:loveu: Bardzo dziękuję za szczere życzenia urodzinowe i świąteczne. Tak się akurat złożyło, że urodziny wypadają w święta, do tego w Wielki Piątek (zero alkoholu i wyżerki), ale odbiłam sobie po:eviltong: Z takich nowości to M pożegnał się z futerkiem i znów jest gołą pietruchą. Zdjęcia wstawię przy okazji. Mam jeszcze stare, które zalegają w folderze. Sądny dzień się zbliża i pomalutku moje myśli skupiają się tylko na maturze, na razie skupiają się jeszcze na wolnym i długich wakacjach hihi:evil_lol: aha, no i aparat się na mnie obraził, bo nie dotykałam go od dobrych tygodni. To ja już zmykam, bo jak widzę te wszystkie świąteczne spamy to mnie szał ogarnia. Jeszcze mnie ktoś nakryje, że nie sprzątam i mi się dostanie:diabloti: Gorące buziaki!
  18. Przyszłam zobaczyć czy to już, ale widzę, że jeszcze cioteczki czekają:p Ja tam wcale nie chcę końca kwietnia:obrazic::lol: (czyt. matura się zbliża...!)
  19. Samych przyjemności dla Iwanka! 5 lat to już coś:loveu:
  20. Magda

    Wychowanie

    [quote name='madziasto4']Słowo nie jest ważne, możesz mówic nawet "kapusta"- tu chodzi o intonację. ;)[/quote] hahaha, dobre:eviltong: Zapomniałam dodać.
  21. Witamy po bardzo długiej nieobecności! Niech już się skończą te wszystkie budowy:mad: Ileż można...:eviltong:
  22. [quote name='Madzinka']Swoja droga,Magdo milo mi powitac baranice;).Ja tez baran,tylko ,ze z 1-wszego kwietnia:evil_lol:.I tez Magda:multi:.Buzka[/quote] Tak dokładniej to jestem baran Magdalena:eviltong: Niedługo nasze święta i to dosłownie. Ty Prima Aprilis, a ja Wielki Piątek:evil_lol: Dobra, koniec off'a:diabloti:
  23. Moim zdaniem wyjściem będzie kastracja, ale trzeba dokładnie poczytać. Polecam dział [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f30/"][I]Wychowanie.[/I][/URL]Tam na pewno był poruszany podobny temat.
  24. Magda

    Wychowanie

    [quote name='meja'] Czy można jeszcze innym sposobem dać do zrozumienia, że robi coś co mi się nie podoba, czy może po prostu dać już spokój z wzmocnieniem negatywnym i pozostać jedynie przy pozytywnym. A może podpowiecie mi jakiś zwrot zamiast fe, be... taki, który będzie mógł szybko i bezomyłkowo rozpoznać:roll:[/quote] Wzmocnienie negatywne jest bardzo dobre i nie należy z niego rezygnować. Szybko zastosowane "fe" itp. daje szansę na szybką reakcję psa i zrozumienie swojego błędu, skojarzenie niepożądanego zachowania. Zamienniki to "e,e!" "nie wolno" "zostaw" "fuj":p
  25. A co tam! Wiosna idzie:eviltong: U mnie to akurat odwrotnie, wszyscy boją się, żeby się M nie przeziębił. Strzyżenie to pewnie dopiero pod koniec maja będzie:lol:
×
×
  • Create New...