-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']ooo widze ze jutro oblewanko półroczkowych urodzinkow sie szykuje :D:D:D[/quote] No wlasnie jutro bedziemy swietowac.:multi::multi: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/1082/im0004299la.jpg[/IMG] Ale Safi zrobila mine:evil_lol::evil_lol: Jak grozny pitbull -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Toz to chyba pierwszy raz sie Dadze zdazyla uciec na tak dlugo.....:roll::roll: Ja tu juz pelna obaw, ze kilka stron do nadrobienia i taka niespodzianka:placz: Daga wracaj!! -
[quote name='Teklunia']hurra, zagadka :multi: nie mam pojecia co to, ale kojarzy mi sie z wnętrzem jakiegos kwiatu...[/quote] Ja tez tak mysle.......ale znajac Gosie moze to byc calkiem co innego:evil_lol::evil_lol: A wczesniejsze fotki bardzo mi sie podobaja, szczegolnie to czarno biale i oczywiscie spiacy Axelek:loveu:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Madzia!! Ale fot!! Przez ciebie komp mi sie spowolnil:evil_lol: Ale czekalam az sie zaladuja i warto bylo poogladac swiniaka i bawiacego sie Gajeczka:loveu: [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/8748/img2892resize3bf.jpg[/IMG] A to zdjecie w ramke i na sciane:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='aaliw'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i83.photobucket.com/albums/j314/aaliw/100_3984.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i83.photobucket.com/albums/j314/aaliw/100_3984.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ale sliczna mala foczka:loveu::loveu: Wiecej!!
-
[quote name='madziasto4'][COLOR=Purple][SIZE=3][/SIZE][/COLOR] masz rację Monisiu, w tych ciemnych włosach ciężko coś wypatrzeć :shake: ale mam nadzieję, że nie przeoczyłam żadnego skubańca :mad: :shake: a fotek jeszcze mały zapas mam :razz: [/quote] My to sie nie musimy przejmowac:eviltong: Kazdego skubanca widac jak na dloni, ale i tak trzeba sie zabezpieczyc... Fotki sliczne!! A szczegolnie ta:loveu: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9404/pic025694dv.jpg[/IMG] Przyznaj sie, ze bawilas sie kolorami:evil_lol::evil_lol: Ja tez chce nad morze!!
-
[quote name='madziasto4']cześć Madziu :multi: no to może aparacik będzie już na weekend majowy :)[/quote] czesc Madzia! Na weekend majowy to ja najprawdopodobniej wyjezdzam:lol: wiec i tak fot nie bedzie, ale moze......
-
Dzien dobry Alu!! Sliczne foteczki nam tutaj wkleilas:loveu: Oczywiscie na kazdej Tuffi z pileczka:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/733/dscf6396gkopia1io.jpg[/IMG] Oj pancia chyba za mocno przytulasz:lol::lol:
-
[quote name='aska_1501']ja zastanawiam się czy nie zacząć karmić Yogi chociaż w połowie gotowanym jedzonkiem. jak na razie dostaje głównie suchą (jeszcze Royala dla maluchów) ale jest strasznie malutka i chudziutka. chcialabym zeby choć trochę przybrała na wadze. a co sądzicie o BARFie dla yoreczków? Czy dajecie surowe mięsko lub kości?[/quote] Jesli zaczniesz dawac gotowane jedzonko to pies nie bedzie chcial jesc suchego.....u nas wlasnie tak bylo:roll: W koncu bedzie chciala zjesc lepsze:lol: Surowe miesko to u nas tylko piers z kurczaka. Kosci z reguly sie psom nie daje, gdyz istnieje obawa, ze moga stanac w gardle lub podraznic przelyk i zoladek:roll:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Wakacje się zblżają, pańcia będzie miała więcej czasu dla swoich "dzieci", a Aza wreszcie spotka się ze swoim chłopakiem Zipem (miłość od pierwszego wejrzenia, trwa prawie 2 latka). :loveu:[/quote] No wlasnie niech juz bede te wakacje:mad::evil_lol::evil_lol: I bedzie wiecej czasu na robienie fotecek:cool3: Azunia jest cudasna, a niedobra pani wrzucila ja do wanny:shake: -
[quote name='Alka'] Moniko, kiedy pokażesz nam Noddusia? Już nie mogę się doczekać foteczek ...:cool3: [/quote] No wlasnie......:placz::placz: To chociaz powiedz jaka ma masc? Moze znajdziesz na necie podobne zdjecie umaszczenia yorkusia i nam pokazesz? Bo jestem ciekawa jak sie wybarwila nasza kruszynka:loveu: A kotecek slodziutki:loveu:
-
To my nie mamy z tym zadnego problemu:shake: Miki nie ciagnie na smyczy, potrafi tez chodzic przy nodze na komende; je z nami, ale ze swojej miski i zawsze wychodzi ostatni z domu i na odwrot:cool3: Kiedy czasem mu sie zapomni to wystarczy tylko moje "ej!!" i juz pies wie w czym rzecz i wraca sie. Owszem jest rozpieszczany, ale na glowe sobie nie pozwalam wchodzic. U nas w domu hierarchia wyglada tak: 1. Ja (rozpieszczam, bawie sie, wyprowadzam na dwor, karce itd.) 2. Miki:lol: 3. mama (czasem daje cos dobrego, ale jej rola na tym sie konczy) 4. tata (jest tylko potrzebny do trzymania kosci i do ostrzenia zabkow podczas zabawy):evil_lol::evil_lol: Ale najdziwniejsze jest to, ze slucha sie wszystkich domownikow...
-
[quote name='Moniś']Cześć Magda, męczysz sie już w szkole?:eviltong: Jak wrócisz, to dawaj natychmiast te fotki :cool3::cool3::cool3:[/quote] Na fotki jeszcze czekam. Mam nadzieje, ze niedlugo mi je kuzynka przesle:roll: Ten kuzyn Mikiego to tez jest york i z tej samej hodowli i ma na imie Gizmo (juz kiedys wklejalam jego zdjecie w galerii:lol:). Co tu duzo opowiadac........bylismy u kuzynki zaledwie na 2h, bo tylko na kaffke, ale zdazylysmy pojsc na spacerek i troche pofocic. Kuzyni jak zawsze nie mogli sie opanowac i caly czas za soba latali:evil_lol::evil_lol: Ale o dziwo zaszla pomiedzy nimi pierwsza sprzeczka:roll: Miki pierwszy raz gryzl sie z psem... Na szczesnie byla to tylko chwilka i zaraz potem biegali jakby nic sie nie stalo:lol: Aparacik bedziemy dopiero miec gdzies za 2-3 tygodnie, bo czekamy na brata (liczymy na jego pomoc w wyborze:lol:). Pa pa!!:multi:
-
[quote name='SwEet_LiLi'][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8939/pict02758cs.jpg[/IMG] [/quote] Ale ma talent:crazyeye: Na jednej nodze.........:evil_lol::evil_lol:
-
Dzien dobry!! Ja juz siedze sobie w domku i odpoczywam ostatni dzien(:-(). Wczoraj juz nie mialam sil do was zajrzec bo wrocilam o 23... Swieta byly bardzo udane, wszyscy zadowoleni, a szczegolnie Miki:lol:, bo spotkal swojego kuzyna. Robilam zdjecia, ale czekam az mi je przysla:cool3: (mam nadzieje, ze juz niedlugo). Dzisiaj juz nie bede mogla do was wpasc, ale w koncu bede musiala:lol::lol: Zycze milego dnia!!:multi:
-
[quote name='Moniś'][I][B][SIZE=4][COLOR=Orange]Kochani... Chciałabym, życzyć Wam.. Zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych. [/COLOR][/SIZE][/B][/I][SIZE=4][COLOR=Orange][COLOR=Black][SIZE=2]A teraz pędzę do kuchni ;););)[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/quote] Dziekujemy:p no to teraz mozesz spokojnie popracowac:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Gosiek'][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=YellowGreen]Wszytkim odwiedzajacym moją galeryjkę chciałam życzyć: Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/51/ppz9nnwqfg7780zt.gif[/IMG][/URL] najlepszego! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/14/egrhyxln078j9ue9.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/quote] dziekujemy Gosiu!!:multi: My rowniez zyczymy Tobie [SIZE=3][COLOR=Magenta]WESOLYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Moniś']Ala pewnie sie przymieża, żeby jeszcze dwóch Tufficzków dokupić:evil_lol::evil_lol: Dzieńdoberek!:multi::multi::multi:[/quote] Hihi...mialam dokladnie to samo napisac:evil_lol::evil_lol: [SIZE=4][COLOR=Red]Alu zycze Tobie udanych i wesolych swiat Wielkiej Nocy[/COLOR][/SIZE] i do "zobaczenia po swiatch:p
-
Czesc Sabinka!! Ale macie fajnie tak na wsi....... az ci zazdroszczam:cool3: JAk tam Kassi, dogaduje sie z Pyza?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Dzien dobry Dagmarko i Oskarq! To jeszcze cie nie ma na gakerii? [SIZE=4][COLOR=Red]Ja takze pragne zlozyc Wam najserdeczniejsze zyczenia zdrowych, wesolych i... mokrych... swiat Wielkiej Nocy!!:evil_lol: [SIZE=2][COLOR=Black]Prosze pozdrowic od nas Oskarka i do "zobaczenia" w poniedzialek.:multi:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] -
[quote name='Teklunia'] [CENTER][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3313/jajko4eu.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] Kasiu gdzie znalazlas takie jajko? Moze u nas tez takie sa?:cool3:
-
[quote name='marlena924'][B][COLOR=darkorchid]Czyż nie jesteśmy do siebie podobni :D :D :D ???[/COLOR][/B] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/921/idioci1ro.jpg[/IMG][/quote] Hahahahahahha!! Ale extra zdjecie!:klacz::klacz:
-
[quote name='Teklunia']hihihi :D u nas sympatie sie okazuje troche inaczej ;) ciekawe czy Magda nie ma przez to problemow z nawiazywaniem przyjazni... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahaha.....bardzo smieszne:eviltong: Wcale nie mam problemow z nawiazywaniem nowych znajomosci:obrazic: A tak wogle to dzien dobry!! Ja sie wlasnie pakuje, Miki siedzi na stanowisku obserwatora, swinia spi (jak zawsze:lol:). Nie bedzie mnie do poniedzialku, wiec sie cieszcie, bo jak wroce.........:mad::cool3::cool3: Prosze pisac, jak najmniej zebym mogla to wszystko szybko nadrobic:evil_lol: Milego dnia zycze!
-
[quote name='Moniś']Bo sie poskarżę! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool1: :mad:[/quote] Komu? Wszyscy stana po mojej stronie:eviltong:
-
[quote name='Moniś']Ty mnie tym kijem nie szantażuj :evil_lol::cool3:[/quote] :mad::mad::mad::mad::mad: A co? Moze dzieki kijowi sie uda........