Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Anusia & Alutka']wlasnie nie wiadomo od czego! sie nagle stalo i w kilkanascie minut by bylo po psie :-( dobra ide do niej pa[/quote] To leć! Bidula:-(
  2. Ojej to życzymy zdrówka!:loveu: To od czego ta zapaść? Pewnie najadłaś się strachu:calus:
  3. Dziękuję!:loveu: Chuda to za dużo powiedziane... u mnie wszystko skumulowało się od ud do brzuszka. Reszta to koścista jest:lol: Sukienka przykrywa co nieco:eviltong: Dieta? Jeść kiedy chcesz i co chcesz. Ostatnio mam straszny apetyt na wszystko co niezdrowe. OK, połamania języka na obronie!:multi:
  4. [quote name='Pegaza'] ja chyba nie moglabym miec kota wlasnie z powodu wskakiwania na meble..draznilo by mnie to..:roll:[/quote] To ja mam podobnie. Wszystko powyżej siedzenia od kanapy to strefa tylko dla człowieków - czyli wszelkie blaty, stół, meble. Uwielbiam koty, ale jak są u kogoś innego:evil_lol: Oczami wyobraźni widzę te podrapane ściany i o zgrozo! rolety. Z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować słodkiego przydomka:loveu: Pasuje do Was!:eviltong: Podłoga fajowska!:multi:
  5. Anusia Ty mój mały świrze:loveu::loveu: Zdominowałaś mi różem galerię. Wstawię jedno zdjęcie jak wyglądałam, reszta dla znajomych na nk, bo niestety nie mam zdjęć sam na sam:eviltong: Jeszcze ktoś zaprotestuje i co będzie? Jak dostaniemy fotki od fotografa to może też coś pokażę. Zdjęcie robione przez mamę:cool1: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5871/p1162925dp6.jpg[/IMG] i M w wersji zabójczo złej:diabloti: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1991/pc262837fw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/2295/pc262838bo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/3640/pc262839cq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3016/pc262840ra6.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6232/pc262841ii3.jpg[/IMG]
  7. Ja nie widzę, żeby "coś" leciało:shake: A co to miało być?:eviltong: Kurka no! Czy Wy musicie tak gadać? Tutaj każda strona to jeden dzień, a że mnie nie było hoho trochę to miałam do nadrobienia z 15 stron:mdleje: Ale pooglądałam sobie zdjęcia hehe Daj nowe fotki ślicznotek! Czas tak szybko pędzi, że nie zdążę pooglądać Buffy szczeniaczka:loveu:
  8. [quote name='Anusia & Alutka']Ej wydry nadmorskie!! Ktora do mnie przyjedzie jak sie bede szkolic w Koszalinie? Władka!! Władka z Koszalina jezd!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote] A co to za szkolenie?:eviltong::loveu: [QUOTE]Po fachowemu to sie nazywa "Pielegnacja terenow ogrodowych w miejscach gdzie dawno powinny byc autostrady" :eviltong:[/QUOTE] hahaha Madźka to naprawdę Twój kierunek?:roflt::roflt: Żartowałam:evil_lol: O! Życie się rozpoczęło w tej galeryji:cool3:
  9. Hej! Wróciłam:multi: Fotki mam, ale będę się nimi chwalić wieczorkiem. Niestety będą tylko te ze studniówki, bo nie wiem jakim cudem, ale te z Austrii się rozjechały... Koleżanka przegrała wszystko na płytkę, wsadziłam ją do dvd i było ok, ale na kompie miały jakieś dziwne paski i się rozjechały:cool1: Muszę prosić o ponowne zgranie grr Mikuchna coś nam choruje. Ma biegunkę, ale na szczęście jest już lepiej:loveu: Trochę fotek. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4396/pc222788hg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9058/pc232789ql7.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6356/p1032860gj2.jpg[/IMG] na spacerze w Mielnie:p [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9387/img0935no6.jpg[/IMG]
  10. Niemożliwe! DE ma dom:multi: I to jaki fajny:loveu: Cholibcia, teraz będzie jeszcze więcej do nadrabiania:evil_lol:
  11. Przypominam, że tutaj też obowiązuje regulamin dgm. W poście można umieścić max. 5 zdjęć o wymiarach max. 640x640. Do tego cytowane zdjęcia zamieniamy na link. Wszystko pozmieniałam;)
  12. Trzymamy kciuki za szybki transport do nowego domku:loveu:
  13. Kochani, przyszłam się pożegnać przed wyjazdem. Wszystko spakowane, ale teraz problem jak to zapakować do samochodu hihi Studniówka była rewelacyjna!! Moja najlepsza impreza w życiu. Ponoć nawet dyrekcja przyznała, że to najlepsza studniówka w historii szkoły. No BA! A jak miałoby być inaczej z nami:loveu: Bawiliśmy się od 18 do 4:20. Stopy bolą od butów i kolana od wywijania na parkiecie. Teraz szybka kuracja i trzeba być gotowym na stok. Wracam za tydzień i jak tylko będą jakieś fotki to pokażę. Buziaki!!:loveu:
  14. Magda

    yoreczki

    To już nawet wiem jak maluszek będzie wyglądał w przyszłości. U mnie na osiedlu mieszka suczka york-sznaucer. Kolory yorkowe, ale pyszczek i postura sznaucerka. Fajna kluseczka:loveu:
  15. No to, więc żem ja [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/371/p1102908tm7.jpg[/IMG] No i moje stworzenie mniejsze, które zawsze musi wejść w kadr:cool1: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2143/p1102910sr2.jpg[/IMG] Lecę! Pa
  16. Jejku... dziękuję:oops: Mam się rozpłynąć cy co? Ale dzisiaj leniwy dzionek. Caały dzień w domu. Miki przed chwilą wyłonił się z wanny i teraz wygląda jak wielka kulka kurzu:evil_lol: Dzisiaj obiecałam sobie zrobić generalne porządki w szafie, prześwietlić co jeszcze noszę, a co nie, no i powoli trzeba się zastanawiać co spakować w podróż. Pokazać Wam jak będę wyglądać na stoku? Akurat mam fotki, bo wysyłałam koleżance, z którą jadę.
  17. Hahahahaha nie mogę:evil_lol:
  18. [quote name='Aga76']Be, to Madzia komplement tobie zaserwowała :cool1:[/quote] No, a co!:evil_lol::loveu:
  19. Też jestem zadowolona z tego, że wszystko wygląda jak komplet, chociaż każda rzecz była kupiona w innym sklepie. Buty to nawet z Kołobrzegu są. Oczywiście porobię sobie foty jak już ją na siebie założę, ale to dopiero w piątek. Będzie już fryzura, makijaż itp.:loveu: Co się teraz będę zdradzać hihi
  20. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']wydaje mi się, że ona sam włąśnie pokazał że z łapką jest juz ok - takie wariacje to na bank nic go nie boli! :lol:[/quote] Skąd ja znam takie sztuczki hihi M jak coś go boli to tak czasami przesadza, że wszyscy się nad nim litują, a jak idziemy na dwór to cud! Pies jak nowo narodzony:evil_lol:
  21. Oglądam sobie Twoje śliczne panienki. Prawdziwe damy:loveu: Idę resztę oblookać.
  22. Hej Madźka! Trzymam kciuki za sesję. Niech się szybko kończy:loveu: Sylwester musiał być chyba udany, skoro tyle pysznego żarełka było. Gwiazdorek był hojny w tym roku dla chłopaków. Tyle prezentów to chyba jeszcze nigdy na raz nie dostali.:eviltong: Latexowy świniak bombowy hihi Kasiu ty warkocze są pyszne! Ostatni raz jadłam takie rok temu na Słowacji. Był tam taki sklepik z samymi serami. Przeróżne kształty i smaki. Pranie mówisz? Ostatnio byłam u kumpeli na osiedlu i ktoś chyba zapomniał o praniu na balkonie, bo wszystko było zamarznięte:evil_lol::evil_lol: Koszulka wyglądała jak deska.
  23. [quote name='Aga76']Drugi rękaw też ciachnij i obszyj go czymś kolorowym - Kati będzie miała większą garderobę :cool1:[/quote] Dobrze gada:razz:
  24. Aguś Ty to fryzjerką nie zostaniesz - zupełnie tak jak Kasia:evil_lol::evil_lol: Fionka zadowolona?:eviltong:
  25. Buty [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8800/p1102901kx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3883/p1102902tk9.jpg[/IMG] i tutaj z kolczykami i bransoletką - jak widać udało mi się idealnie kupić, prawie jak komplet:multi: [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/362/p1102903fe7.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8818/p1102905ek3.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4466/p1102906bx2.jpg[/IMG] Przez to, że sukienka nie ma cekinów itp. to muszę ubarwić się biżuterią.
×
×
  • Create New...