Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Hmm... ma ktoś mapę Europy w ogródku?:diabloti: i zdechłego psa? [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/483/p4303231.jpg[/IMG]
  2. M wśród kwiecia:B-fly: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6313/p4303217.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5854/p4303218.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/303/p4303219.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4294/p4303220.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2531/p4303227.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5434/p4303240.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5865/p4303208.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9637/p4303209.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2166/p4303214.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6255/p4303215.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Pegaza']Super Magda ze masz juz za soba i sie udalo:multi: dla Mikiego duzo dobrego, duzo slodkosci, kurzych udek i milosci pancinej:loveu: fajny byl taki tyci:loveu:[/quote] Dzięki DE:loveu: Mikuś śpi, ale jak wstanie to przekażę:eviltong: Fajny, fajny, ale szkoda, że to tak dawno było... chciałabym mieć jeszcze raz takiego szkraba, nawet na jeden dzień:loveu: [quote name='madziasto4']Stoi na stacji...lokomotywa :roflt: Bo to tak jest jak się człowiek na pamięć wypowiedzi uczy :lol: Ja moją prezentację zaczęłam przygotowywać na 2 dni przed egzaminem- napisałam sobie tylko plan, o czym po kolei mówić i tyle. :lol:[/QUOTE] Dokładnie! Napisałam pracę i wkułam na blachę. Wystarczyło tylko wydukać i odpowiedzieć na pytania. Jeszcze dzień przed robiłam poprawki i chodziłam do kolegi drukować, bo mi się drukara zepsuła...:lol: Mama była w szoku, że się tak późno za to zabrałam. [quote name='madziasto4']Sto lat Miki! :multi:[/QUOTE] Dzię-ku-je-my!:loveu: Mam dobre wieści, zgrywam zdjęcia (!), ładuje baterie do aparatu, a wczoraj to nawet pstryknęłam dwa fotasy (!!!):evil_lol: To chyba znaczy, że wracam, no nie?
  5. Syla dzięki:loveu: Dzisiaj kończymy 5 lat. Jeszcze przynajmniej dwa razy tyle!!:loveu: Mój szkrab, plażowicz kiedyś [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7127/kopiaim0001194dq.jpg[/IMG] i teraz:loveu::loveu: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1796/p4093142.jpg[/IMG] Sto lat sreberko:multi:
  6. [quote name='madziasto4']To super! :multi: Nie miałaś żadnych gaf? :lol: Bo ja to na przykład na ustnym francuskim nie zauważyłam, że na drugiej stronie kartki z pierwszym zadaniem, znajduje się jeszcze zadanie drugie :evil_lol: Ba, nawet nie przyszło mi do głowy, żeby tę kartkę odwrócić :evil_lol: W wyniku czego nie przygotowałam się do ustnej prezentacji tematu :diabloti:[/quote] To u nas też się takie rzeczy zdarzały:eviltong: Byl kolega, który przyszedł na angielski, a okazało się, że tego dnia ma polski i zdał!! Dostał co prawda 6 pkt, ale zdał hihi Ja na polskim miałam dwie gafy. W połowie prezentacji miałam tak sucho w gardle, że nie mogłam powiedzieć "kurort" - sepleniłam jak nie wiem, ale dopiero za trzecim razem mi wyszło:evil_lol: Potem zamiast powiedzieć "norma narodowa stoi na straży czystości języka" to powiedziałam "stoi na stacji..." poprawiłam się, ale już miałam ubaw po pachy:lol: Wyszło 18/20. Angielski to szybko poszedł. Niby ma się te 5 minut na przygotowanie, a ja już po kilku sekundach wstałam i zaczełam egzamin... nie wiem co mnie wzięło:cool1: Pierwsze trzy sytuacje spoko. Pestka. Nie lubie tych rozmów sterowanych, bo takie nieżyciowe są... miałam opowiedzieć o urodzinach dziadka i jeden podpunkt kazal mi opisać cos zabawnego. Nic nie przychodziło mi do głowy to powiedziałam, że wuj naprawił stary samochód dziadka:roll: (śmiechu po pachy hahaha:roll:). Obrazek - powódż, opisałam, odpowiedziałam na pierwsze pytanie, a tu nagle pytanie drugie - jakie są przyczyny katastrof. ZONK! Po polsku trudno powiedzieć. Brakło słów. Jakoś wyszło i 20/20:multi: Koniec stresów i męki! Idę spać...
  7. O żesz! To była zabawa:evil_lol: Tak mało Was bylo czy nie ufociłaś reszty?
  8. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']Nie no, ja moje cudeńko oszczędzam, po dziurach delikatnie, zresztą samochodami rodziców też :p Pewnie, że fajnie mieć swoje autko! Jeżdżę sobie na uczelnię, a to do sklepu, z psami- uwielbiam być niezależną! :loveu::loveu: Kupiłam sobie niezbędne samochodowe gadżety, jeszcze tylko na jakieś fajne, niedrogie radyjko mam chrapkę :evil_lol: :loveu: [/quote] Teraz to każda złotówka będzie szła albo na psy, albo na autko:eviltong: Zazdroszczam :oops:
  9. [quote name='tigrunia']Madzka zagineła :shake: Władzo wystawa dopiero 19 lipca ;) Mam nadzieję, że będziesz na Koszalińskiej :loveu: Ja się na dwa dni wybieram :loveu:[/quote] A kiedy jest? Nie chce mi się sprawdzać:eviltong: Myślę, że będę. Spotkamy się na pewno. Mikuś może też przyjdzie:razz: Zatrzymasz się u cardelek?
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn__DSC4699.jpg[/url] Aaaa!! Jaki ziomal:Cool!: Świetna fotka!:loveu:
  11. Jedyneczka taka delikatna jest, z klasą:p Poczekajmy na więcej oczu;)
  12. Mi podoba się zdecydowanie 1, ale 3 i 8 też coś w sobie mają. Cuda, aż ślinka cieknie:loveu:
  13. Chłopaki jak dwie krople wody, nie dość, że podobni to jeszcze cały czas robią to samo:lol: Jak się dogadują? Są spięcia? Przecież to dwa piesy...
  14. Puk, puk! Jesteś tu?:razz:
  15. Haha jak ta fretka wszędzie włazi:evil_lol: Mała ma śwetną koleżankę (?) Proszę nie smutać:mad:
  16. Holly pięknie się prezentuje:loveu: Czekam na fotki z ringu jak stoi. Ależ to dziewcze urosło:loveu:
  17. Już niedługo będzie 2 na 2, a do tego 3 kobity przeciwko Dżezikowi:evil_lol: To się chłopak ucieszy hihi Gratulacje dla Berty:loveu:
  18. Też nic nie widzę, ale co tam:evil_lol: Wstaw jeszcze raz, bo na pewno zdjęcia są przepiękne:loveu:
  19. Hej towarzysze i towarzyszki! Co słychać? Jak tam Cori:loveu: Wpadnijcie na chwilkę.
  20. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej Fidlasta! Poka Łukaszka mojego:loveu: Dawno go tu nie było. Madźka mój sąsiad ma Lanosa i ten samochód jest nie do zdarcia! Lata nim po dziurach 30km/h, ja to max. 15, bo by mnie zabili za misia (nazwa autka:lol:) Fajnie mieć swoje 4 kółka... nie trzeba prosić i w ogóle:cool1:
  21. Cześć! No to tak: 1. czekam na fotki Pudzianowskiego:loveu: 2. czekam na fotki BE w kreacjach:cool3: 3. czekam na fotki poimprezowe:razz: Masz trochę zadań na dzisiaj to się streszczaj:eviltong: Ciekawa jestem jak leży ta sukienka, jest pikna!
  22. Oj, a ja znowu jestem po Kasiu:evil_lol: Cześć pracusie! Miłego dnia!
  23. Heja! Dzisiaj nie ma słońca to może by tak wizyta na dogo?:loveu: Dawno żem niuniek nie widziała, daj no chociaż dwie fotki plisss:multi:
  24. Ojej, Kasia się weseli:loveu::loveu: Gratulacje! Mati ma świetną fryzurkę:multi: U nas to ślub pewnie za jakieś dwa lata będzie, bo brat się nie spieszy hihi Na wakacje planuje zaręczyny;)
  25. Hej! Się działkowo zrobiło:loveu: Szkoda, że pogoda nie dopisuje... Ja już chcę zacząć sezon!!:placz: Torek kopara :evil_lol: O co kaman z tym Sopotem? Wystawa się zbliża? Hę?
×
×
  • Create New...