Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Ludzie, ludzie dostałam się na UE do Poznania!! Aaaa!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Dowiedziałam się w piątek, że przeszłam w I turze, ale byłam w takim szoku, że dopiero dzisiaj piszę:multi: Niech mnie ktoś uszczypnie! Możecie być dumni z forumowego dziecka, które idzie na studia hihi:evil_lol: [quote name='PositiveThought']Gratuluję wyników :loveu: Mikuchna jak zwykle lśniący błyszczący :loveu:[/quote] Dzięki, dzięki:loveu: [quote name='Aga76']No i co wyszło? Halo, halo :scream_3:[/quote] Wyszło ładnie, ale bałam się użyć aparatu, bo nie wiedziałam jak będzie wyglądać hihi co się będę ośmieszać:eviltong: Mam za to zdjęcia z działki, ale to później z innego kompa. [quote name='Kasia']Władziu gratuluję wyników matury :Rose: i trzymam kciuki za dostanie się na wybrany kierunek!!! Miki sreberko nasze kochane :loveu:[/quote] Kasiu dziękuję, kciuki się przydały i to bardzo:loveu: [quote name='tofikyork']Madziu piesek jest piękny :loveu: Bardzo fotogeniczny:cool2:[/quote] Dzięki:p [quote name='eve86']Witamy witamy jesteśmy z wizytą :) Ale oglądniecie całej galerii zajeło mi czasu :crazyeye: :loveu: Ale warto było Miki jest cudowny i fotogeniczny :) Pozdrawiamy[/quote] No nie dziwię się, że zajęło trochę czasu. 4 lata pisania na forum...:lol: Zapraszamy częściej. [quote name='FREDZIU']My też odwiedzamy Mikiego, to znaczy ja pańcia i mój yorczek Fredzia. Galeria Mikiego rzeczywiście imponująca, a psinka cudowna.:multi:[/quote] I znowu dzięki:eviltong: [quote name='FREDZIU']Fredzia dziękuje moderatorowi za odwiedziny i zrobienie porządku w galerii:lol::lol: D:lol:zięki temu doszłam do tego gdzie robie błąd ze wychodzą takie zdjęcia:roll::roll: Naprawde dzięki, pozdrowionka dla Mikiego.:smilecol:[/quote] Nie ma sprawy. Szufelka i zmiotka zawsze mi towarzyszą przy okazji odwiedzin, to trochę posprzątałam ;) hihi No to teraz będzie... uff...
  2. [quote name='pa-ttti']Dziwią mnie niektórzy z was...przepraszam że użyję takiego słowa ale to co robicie jest conajmniej głupie. Jak można kupić psa a potem wklejać jego zdjęcia żeby dowiedzieć się czy to york czy nie??? Nie powinno się to odbywać w odwrotnej kolejności?? :/[/quote] Nie ma się co dziwić skoro panuje taka moda. Teraz jest tyle ogłoszeń miotów, że bez zastanowienia ludzie kupują co im się podoba (po zdjęciu) i zaślepieni urokiem maluszka nie zwracają na nic uwagi. Dopiero po zakupie jest czas na refleksje czy nasz szczeniak ma wszystko na swoim miejscu jak u prawdziwego yorka, czy jak będzie duży będzie wyglądał tak jak te na wystawach:roll: Jedni mają to szczęście, a inni... ten wątek mówi sam za siebie.
  3. Słodki szkrab:loveu: [url]http://images39.fotosik.pl/148/c68bed9e5d30c88fmed.jpg[/url] Na tym zdjęciu wygląda jak włochata kulka:lol: [B][COLOR=DarkGreen]BTW Pousuwałam niepotrzebne posty (puste i nieudane) oraz zmniejszyłam zdjęcia, bo na forum max. 640x640.[/COLOR][/B]
  4. Obserwuj maluszka. Widocznie tym razem go zabolało, ale na pewno nic się nie dzieje;) Dzisiaj powinien śmigać normalnie.
  5. [COLOR=darkgreen][B]Hej![/B][/COLOR] [COLOR=darkgreen][B]Połączyłam posty razem. Następnym razem staraj się umieścić więcej zdjęć w poście niż tylko jedno (max. 5);)[/B][/COLOR]
  6. [quote name='karkakarka'] [SIZE=1][COLOR=royalblue]Proponuję zmniejszać trochę zdjęcia, najlepiej robić to na [URL="http://load.imageshack.us/"]ImageShack® - Image Hosting[/URL][/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=darkgreen][B]Ups! Za późno. [/B][/COLOR] [COLOR=darkgreen][B]Jak wejdziesz w powyższy link to przed załadowaniem zdjęcia wybierz z ramki rozmiar 640x480. Dopiero potem wklej fotkę na forum ;)[/B][/COLOR]
  7. [quote name='karkakarka']Dziękuję za podpowiedzi... właśnie wróciłam z zoologicznego.. innego... pani, która prowadzi sklep też ma yorka i doradziła mi tak jak ty nane :lol: - marchewka, winogrono, serek żółty -dała mi jeszcze takie przysmaki z trixie :lol: [/quote] [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]żółty ser, troszeczkę masełka, kawałeczek parówki - oczywiście wszystko to w małych ilościach [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]nagroda ma być nagrodą a nie całym posiłkiem :roll:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]marchew, jabłko .... warzywa i owoce [COLOR=red][B]prócz cebuli, winogron, awokado[/B][/COLOR] możesz dawać w dużych ilościach [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]wybór tak naprawdę jest ogromny [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]może to być nawet naleśnik ;)[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Nane napisała, że prócz winogron! Również rodzynki i pestki od brzoskwini i jabłek są niebezpieczne.
  8. [quote name='PINKYY']A myślisz,że mogłaby uciec? Dzieciak z Niej jest jeszcze. Ja pisałam w poscie z pytaniem (bo nie wiem)- czy takie Maluchy,mają już "pociąg"... [/quote] Tego to ja Tobie nie powiem, bo nie mam doświadczenia z suczkami, ale wydaje mi się, że jeśli organizm jest gotowy to na pewno. Nie wiem czym się różni cieczka u suczki rocznej, a ta u 6 miesięcznej:roll: Z pewnością rzadko zdarza się, żeby taka młoda sunia dostała cieczkę. Nie warto ryzykować.
  9. [quote name='tigrunia']Miseczek nie kojarzę ale pewnie jakieś ceramiczne, co ? Ja metalowym wierna jestem :evil_lol: [/quote] Kamionkowa z niebieskimi płatkami i żółtym środkiem;) Coś nowego na lato. Co prawda dla kota, ale wiadomo:lol: [url=http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/hallway/14298/]IKEA | Przedpokój | Dla zwięrząt[/url]
  10. Coś za coś;) Właściciel jest odpowiedzialny za swojego psa. Poza tym spacery nie będą należały do przyjemnych jeśli za suczką będzie chodzić pół osiedla. A co jak ucieknie?
  11. A co to za problem wyjść z suczką na smyczy? Nic się przecież nie stanie, a przynajmniej mąż będzie miał nad nią kontrolę.
  12. M słyszysz, idziesz na urlop!! Nie przyjmuję odmowy:mad: BE a zostajesz na dłużej? Coś tam kiedyś chyba przeczytałam, że będziesz spać w Koszalinie. A i jeszcze jedno pytanie czy w sobotę też bierzecie udział w wystawie terierów?:razz:
  13. [quote name='tigrunia'] Podkładka jest gumowa. Z Ikei ale pod talerze też takie są w marketach. [/quote] Ostatnio się na nią napaliłam, ale nie mam tyle miejsca w kuchni pod blatem:lol: Spodobała mi się też torba na karmę (taka zielona), ale była za duża... kupiłam za to dwie miseczki w kształcie kwiatów. Teraz mamy letnie i kolorowo... nieważne, że to miski dla chłopa:evil_lol: Pudzianek uroczy:loveu: Sam rodzynek wśród kobitek.
  14. [quote name='tigrunia']Ja jestem jak najbardziej za :multi: Tylko wszystko zależy od M czy ja będę na tej wystawie :evil_lol:[/quote] A co M ma do Twojej obecności?:p [SIZE=1][COLOR=white]Pomóc?[/COLOR][/SIZE]:diabloti:
  15. [quote name='nane'][CENTER][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]Magda ciiiii [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]a tak na poważnie trzeba się umówić kiedyś [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]poza tesco i wetem :roll:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]ty to wszystko wiesz :eviltong:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Trzymam za słowo! Może jakoś koło wystawy w Koszalinie?:cool3: BE Ty też może się załapiesz:loveu:
  16. Witamy na forum kolejne yoreczki;)
  17. [quote name='eve86']... ale potrzeba im wiele ruchu o wiele wiecej niz noszenie ich na rękach :mad: U mnie jest podobnie jak tylko przyniosłam do domu yorka to sąsiedzi stwierdzili ze też muszą takie mieć dla swoich dzieci :shake:. I za chwile wokół mnie będą same yorki i yorkopodopne pieski[/quote] I będzie coraz gorzej:shake: Dzisiaj w Mielnie zobaczyłam dokładnie 7 yorków, a każdy inny (nie tylko kolorystycznie). Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię należeć do grupy osób, które mają to samo w takiej ilości:evil_lol: Mimo, że mam psa już ponad 5 lat to ostatnio czuje się jak "blondynka z modnym yoreczkiem"... A pamiętam jeszcze czas kiedy na ulicy pytano się mnie co to za rasa! (teraz nie do uwierzenia) [COLOR=darkgreen][B]I tym akcentem zamykamy ten bardzo popularny wątek. Zamiast się denerwować proponuję spędzić czas ze swoim zwierzakiem, a niektórym na doinformowaniu się;)[/B][/COLOR]
  18. [quote name='rufus295']Pazurki na spacerach same się ścierają, a jak nie to u weta i tak od czasu do czasu będziesz to obetnie. [/quote] [quote name='Sylwia.']Yorki są naprawde tak delikatne że jak im się coś stanie to odrazu do weta trzeba iść.? i dziękuje za rady.;)[/quote] Lepiej zaopatrzyć się w specjalne cążki i samemu obcinać pazurki. Zaoszczędzimy psu stresu związanego z chodzeniem do weta, a nam zajmie to najwyżej 5 min. Nie jestem zwolenniczką latania do weta w każdej sytuacji. Mój pies ma już 5 lat, a weta widzi raz w roku podczas szczepień. W poczekalni znajduje się wiele zarazków, chore psy i można pogorszyć sytuację:roll: Pedigree i reszta supermarketowych karm to jedne, wielkie, bezwartościowe wypełniacze. Cena też mówi za siebie:cool1: Reszta to tak jak napisała Ada;)
  19. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]ojj blisko jesteś [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]strach się bać :shake:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]i chyba nie będę próbować się buntować :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Sama siebie bym się bała:evil_lol: Ale my jesteśmy kozy, mieszkamy w tym samym, małym mieście i nawet się nie spotkałyśmy gdzieś. Tylko na wystawach i w drodze do weta:diabloti:
  20. [quote name='dzasta']Ehhh Mikuchan śliczny jak zawsze :) I widzę że morduje sobie przypinkę do pasów z pluszakiem jak moja Gabcia :) A wyników gratuluję i teraz trzymamy kciuki za dostanie się na wymarzone studia :kciuki:[/quote] Dziękujemy:loveu: Przypinka niepotrzebna to przynajmniej psu sprawi radość, wróć, sprawiała, bo została zażarta:diabloti: M rozciął sobie jęzora na plastikowym dziobie i w afekcie pozbawił kaczora wypełnienia... kaput. Dzięki! [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madzia :multi: Wyniki świetne :loveu: A na jaki kierunek się wybierasz, bo już nie pamiętam :hmmmm: Madzia, jaką maszynką strzyżesz Mikusia? Aris już zarósł i wypadałoby w coś się zaopatrzyć albo ciąć nożyczkami. Podoba mi się jego główka, ale nie mam pojęcia, jak taki efekt uzyskać u Arisa. On ma bardzo mało włosów na uszach i za nisko osadzone, ale jeśli zostawię mu dłuższą grzywkę, to po kąpieli opada mu na oczy :shake:[/quote] Hej! Wybieram się do Poznania na Uniwersytet Ekonomiczny, najlepiej na wydział Zarządzania (kierunek wybiera się dopiero po roku nauki, ale nastawiłam się na "zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami";)) Używam maszynki dla ludziów Philips'a, ale to tylko do ciałka. Głowę tnę nożyczkami do włosów, takimi fryzjerskimi. Jutro biorę się za cięcie to może porobię kilka fotek :p Ale to i tak różnie wychodzi.
  21. [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2074/p5273283.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1498/p5273285.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1698/p5273286.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/7635/p5273284.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6360/p5293288.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2245/p5293289.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7895/p5293287.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/996/p5293290.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Jofka']Gratulacje,świetne wyniki.:multi:Na pewno się dostaniesz[/quote] Dzięki:p Obiecane zdjęcia Mikiego [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3961/p6033326.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2573/p5053274.jpg[/IMG] Nie chciało mi się już usuwać zielonych oczu:lol: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9623/p5053278.jpg[/IMG] Lepiej się nie zbliżać:diabloti: [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/39/p5053281.jpg[/IMG]
  24. [quote name='FREDZIU'][URL]http://www.dogomania.pl/gallery/489/0/7500.html[/URL] Powodzenia na odebraniu wyników. A przy okazji dlaczego ja nie mogę oglądać zdjęć Fredzi? Link odsyła do nieistniejącej strony, w galerii zdjęcia zostały zaakceptowane a ich nie ma.Nic z tego nie rozumiem, moze jestem tu za krótko? A tez bym chciała pokaza Ci Fredzie:placz:[/quote] Nie widzę Twojej galerii... Szukałam po nicku i nic. Może trzeba trochę poczekać?:roll: [quote name='Aga76']Ojjjj [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20shock/9534.gif[/IMG] [SIZE=3][COLOR=lightblue]hihihi[/COLOR][/SIZE][/quote] [quote name='Sara_i_Aris']To już dzisiaj :megagrin:[/quote] [quote name='dzasta']No to Madźka jak powrócisz chwal się jak Ci poszło :evil_lol:[/quote] [quote name='Jofka']Powodzenia z tymi wynikami:lol::lol::multi::multi:[/quote] Oj, co tam się będę chwalić:cool1: Z geografii spodziewałam się mniej, a z angielskiego więcej... czyli można powiedzieć, że sie wyrównało:evil_lol: Jak dostanę się tam gdzie chcę to powiem, że matura się udała i jestem zadowolona hihi A wyniki: gera rozsz. 82% ang rozsz. 65% pol podst. 69% Powinno się udać, ale wszystko zależy od tego jak poszło innym. Z tego co wiem to matma poszla słabo w tym roku... mam duże szanse:diabloti: Ale zobaczymy. U nas dzisiaj upał, a teraz jest burza. Ciepły, letni deszcz:loveu:
  25. [quote name='Yorkomanka']Nie małej tylko małemu:mad:! Namoczonej nie chce jeść:shake:[/quote] Oj, pomyłka;)
×
×
  • Create New...