Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Cześć:p Odpoczywam, latam po sklepach, opalam się hihi Dzisiaj zimno to można trochę posiedzieć na dogo. Miki nie wie gdzie ma legnąć, wierci się i wpycha za plecy. Wczoraj ponownie go ogoliłam to teraz szuka ciepła:loveu: Za kciuki bardzo dziękuję, przydały się. Jestem bardzo zadowolona z ustnych:multi:
  2. [B][COLOR=green]Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć o max. wymiarach 640x640. Niestety musiałam pozamieniać fotki na linki.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]Magda[/COLOR][/B]
  3. Mam zdjęcia:evil_lol: Zapraszam do oglądania [URL="http://img29.imageshack.us/gal.php?g=20090519604.jpg"]ImageShack� - Gallery[/URL] 4 ostatnie zdjęcia to sławny banan:diabloti: Prawie się z mamą popłakałyśmy jak je oglądałyśmy hahaha BTW Trzymać jutro kciuki, bo mam ostatni egzamin:p
  4. Mam jedno zdjęcie:eviltong: Reszta następnym razem jak dostanę. W trakcie tapirowania do bazy... z tego powstanie banan:lol: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1130/afrorfc.jpg[/IMG]
  5. Wróciłam, wróciłam:lol: Spałam 2h po tej całej przygodzie. Otóż nie mam żadnego modnego fryza, ale mam chyba kilo lakieru, który do tej pory pachnie mi owocami przy każdym ruchu. Na fotelu spędziłam prawie 5h, a w tym czasie na głowie znalazło się spięcie za pomocą siateczki, po którym można było fajnie spiąć włosy - miałam na przykład rogi niczym z [I]Gwiezdnych wojen, [/I]potem banan i na koniec hiszpanka. U mnie cała trudność polegała na tym, że mam bardzo grube, długie włosy i praca zajmowała więcej czasu niż u drugiej koleżanki:evil_lol: Był moment, że stały przy mnie 4 fryzjerki i każda albo rozczesywała, albo tapirowała... Facet, który prowadził warsztat miał dużo radochy, że trafiła mu się taka modelka i robienie hiszpanki XXL wziął sobie za punkt honoru hihi Bo muszę powiedzieć, że w porówaniu z efektem u koleżanki to ja każdą fryzurę miałam w rozmiarze XXL!:cool1: Na dniach będę w posiadaniu zdjęć to Wam pokażę. Trzeba przyznać, że to była ciężka praca i teraz już wiem, że nie jest wcale łatwo uczesać rozbrykane włosy. Sama się przekonałam, że nie mam co liczyć na takie fryzury w przyszłości... Do ślubu pójdę łysa:diabloti:
  6. Byliśmy wczoraj na działce! Spaliłam sobie cały ryjok:diabloti: Zapomniałam, że słońce już opala... Wpadłam na szybko, bo czekam na film. Robimy wieczór filmowy:p Dziękujemy za miłe posty:loveu: Jeju, jutro będę robiła za materiał do eksperymentu na pokazie fryzur:-o Moja szopa bierze udział w pokazie modnych spięć hihi ciekawa jestem jak dadzą sobie radę z takim cieżarem. Najwyżej mnie wyrzucą:evil_lol: Zdam relacje jak wrócę.
  7. Magda

    Galeria Fidlastego

    Cześć! Fidlasty ma kucora:loveu: I jak zwykle sam najlepiej wie, gdzie jest najlepsze łoże w domu. Pokoik śliczny! Moja mama twierdzi tak samo (stoi za mną i podgląda):razz: A jaki kolorek mają mebelki?
  8. Hej Be, nienajmniejsza już Buffy, dzielna mamo i malutki Pudzianku:loveu::evil_lol: Oglądając zdjęcia z baru mlecznego normalnie słychać dźwięk ssania hihi Trzyma cyca pełną gębą:loveu:
  9. Asiaczku gratulacje dla basków!:multi::multi: [url]http://img34.imageshack.us/img34/1696/resizeofbusziikociaki02v.jpg[/url] Ojej jakie maluśne:loveu: Widać, że wiosna u Was pełną gębą:razz: U nas też powoli ogród zapełnia się kwieciem.
  10. Hej! Napisze nawet więcej zdań:eviltong: [B]Madźka[/B] nie wiem właśnie gdzie te książki zanieść... kiedyś były organizowane różne targi, a teraz to albo ogłoszenie na forum szkoły/miasta, albo zaniosę je do antykwariatu:lol: [B]Pegaza[/B] ja niestety jeszcze niepomaturalna:cool1: Jeszcze w czwartek ustny angielski. Dlaczego nie może być w poniedziałek? grrr.... [B]Aguś[/B] a no wiało! Na szczęście tulipany nie mają już głów to nie miało co dalej urywać:evil_lol: Rowerowe spacerki odbywamy prawie codziennie jak jest ładna pogoda. Zrobili nam teraz drogę rowerową to mamy gdzie jeździć:multi: W sumie i tak to nic nie daje, bo tylko ja wracam zmęczona z takich wypraw... Dla Mikiego to tylko rozgrzewka, bo zaraz biega z piłką po ogrodzie:cool1: Macie jakieś pomysły jak zmęczyć psa, tak maksymalnie?:mad: Zdjęcia to muszę porobić, bo na karcie pustki. Miki nic się nie zmienia hihi A dzisiaj to była w planach działka, ale pogoda nie dopisała... Ot, tyle u nas:loveu:
  11. [COLOR=Green][B]Pozamieniałam wszystkie za duże zdjęcia na linki. Przypominam, że max. wymiar zdjęcia to 640x640![/B][/COLOR] Przy okazji naoglądałam się tylu zdjęć:loveu:
  12. [quote name='Aga76']Cze Madzia :multi: Książki spalone? :evil_lol:[/quote] Hej! A gdzie tam! Zeszyty w połowie unicestwione w kominku, a reszta czeka na wyjazd na działkę - tam dokończę masakre:diabloti: Na książkach to jeszcze zarobię. Są w takim dobrym stanie, że na pewno ktoś się skusi, a ja zarobię na fryzjera hihi Idziemy na rower z M. Pa:razz:
  13. Wszystkiego dobrego dla małego i mamusi:loveu: Niech się chłopak zdrowo rozwija! Przeniosłam posty zagubionej koleżanki, bo się biedna nie połapała:roll:
  14. [quote name='Agrafka2-']piękny piesek. Kocham yoreczki ! Niestety jeszcze nie ma swojego ale planuję zakup. [/quote] Dzięki;) Życzę spełnienia marzeń.
  15. Dzięki moje kochane:loveu: Na Was zawsze można liczyć! Aniu niestety nie mam takich zdolności... sama bym tak chciała, jak za starych, dobrych czasów:loveu: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]teraz jest inaczej[/COLOR][/SIZE]
  16. Hej! Ale Bertka urosła!:crazyeye: Już nie jest już wcale taka mała...:loveu: Dżezik to teraz nie ma łatwo w domu hihi Gabinka też się zmieniła. Planujesz wystawy? hę? [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Czy mały yorczek jest aktualny?[/COLOR][/SIZE]
  17. Obejrzałam chyba wszystkie zdjęcia maluszków:loveu: Niezła gromadka, nie ma co... jestem pod wrażeniem Twojej wytrwałości. Szkoda, że maleńka nie zostanie... mam nadzieję, że znajdzie się ktoś blisko kto ją weźmie, żebyś mogła ją widywać. Eti śliczna:loveu:
  18. Trzymać kciuki jutro!! Geografia:p Gdzieś tak od 9 - 11.30, żeby Was łapki nie bolały hihi Ja już pasuje, bo normalnie nie mogę patrzeć na książki... Jutro wszystko palę:diabloti: Zmykam, do jutra!:loveu:
  19. [quote name='Pegaza']Witam wladze :cool1: to gdzie te fotki?:cool1:[/quote] A tutaj!:eviltong: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8956/p4133185.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2738/p4133184.jpg[/IMG] Teraz ogołocili sąsiednią działkę i można spokojnie podglądać:evil_lol: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7113/p4093154.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2491/p4093155.jpg[/IMG] Reszta to chyba jeszcze w aparacie czeka:lol:
  20. [quote name='Aga76']Będzie zima? :evil_lol:[/quote] haha nie, aż takich zaległości to nie mam:evil_lol: Jeju jak u nas hula wiatr! Ponad 45km/h, do tego teraz zaczęło lać. Pourywało głowy moim tulipanom w ogródku:placz::placz: A co jak dopadnie róże?!
  21. Cześć!:p Dzięki za kciuki. Przydadzą się na pewno. Dzisiaj postaram się wkleić parę fotek Mikuchna, bo mam zaległości.
  22. Cześć! Jak fajnie zobaczyć Ariska po takim czasie:loveu: Ale hmm... kogoś tutaj brakuje, gdzie Holly?:mad:
  23. Hej! Śliczna psina:loveu: Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć o max. wymiarach 640x640.
  24. Hej! To już nikogo nie będzie tutaj do południa?:placz: Przynajmniej będziemy się spotykać wieczorami:loveu:
  25. Aj, tylko wycałować to brzuszysko różowe:loveu:
×
×
  • Create New...