erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bridżu w nowym domu nie będzie miał niestety koleżanki w zbliżonych gabarytach, bo jest tylko yorczka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Polcia? Ale pannica:). -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
erka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A nie ma jakiegos niedrogiego hoteliku w pobliżu? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bez zdjęć nie mamy jak pomóc. Były dwa potencjalne domy w Kielcach dla szczeniorek bodzentyńskich, ale się rozmyły. Bridżu pojechał dzisiaj do domu pod Wieliczką:). -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
erka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkasiiiar'] Nie hoteliku nie mam , prowadze BDT :) Mam kojec i dwie budy nic wielkiego ;)[/QUOTE] Ale nie masz miejsca na te psiaki? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Emilia, to chyba raczej antykorupcja, bo prezenty przeznaczyłysmy na psiaki:evil_lol:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Incia']Brit premium senior large występuje w opakowaniach 3 kg i większych. Chyba, że gdzieś na wagę sprzedają, ale wątpię, bo akurat ten rodzaj mało chodliwy. Wiem, co mówię:evil_lol: Mogę Ci próbki załatwić, ale za 1,5 tygodnia dopiero.[/QUOTE] Koło mnie w zool. jest senior ale chyba dla małych ras po 1 kg. Martwię się o Franię, juz po sterylce, ale wet ja zostawił do jutra w lecznicy na obserwację, bo jakies problemy po narkozie były:(. Tak , Czarka z Borkowa juz u Miry. Okazało się,ze sunia urodziła wcześniej niż myślałysmy. Jak w końcu dziewczyny namierzyły gdzie ma szczeniaki, to okazało sie,ze maja juz ponad półtora tyg, jedno juz otwiera oczka. Ewelinka_m , kicie śliczne, jak je ogłosisz z pewnością będa chetni. Ewab masz rację, dostało sie nam od Emilii za niewinność, za to,że my wszystko dla psiaków , chyba nie ma co sie tak poświęcać na przyszłość:eviltong:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Emilio, z Twoich podarunków zrobiłyśmy nasz wewnętrzny bazarek, jeszcze na imprezie:eviltong:. Został jeden magnesik , jak pisze divia_gg, ale co dalszych jego losów ja sie nie wypowiadam:diabloti:. Ano właśnie , savahna juz mnie zdążyła napomnieć,że nie napisałam o tym,ze dzwoniła pani od Misia , teraz Milo:). Misio już sie zaaklimatyzował, pierwszego dnia był tylko taki nieobecny. Jeszcze tylko nie chce specjalnie jeśc, tylko jakieś smakołyki z ręki, ale to pewnie stres. Już ma zaprzyjaźnione psy na spacerach, szczególnie jedna sunia przypadła mu do gustu. Miał juz próbę samotnego zostania w mieszkaniu i bardzo dobrze ja przeszedł . Panią uznaje za swojego przewodnika, ale bardzo lubi jej syna, rano wskakuje mu do łózka witac sie wylewnie. Wogóle to bardzo pcha sie do łóżka, choc pani chce go tego oduczyć. Kupiła mu jakies piękne posłanie, ale Misiu tak sie go bał,że az się trząsł i musiała oddać. Teraz śpi na kocyku i poduszce i pani szuka czegos , co by mu pasowało. Troszkę jeszcze ciągnie na smyczy, ale jest coraz lepiej. Po weekendzie pani obiecała fotki:). -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
erka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No tak, ale facet z Inspekcji Wet. ewentualnie był tylko zaintersowany wetem, który miał uśpić psa . Co to da, jak chłop bedzie chciał sie go pozbyc, to wybierze metodę mniej humanitarną, albo przywiąże gdzieś w lesie. Psom to nie pomoże, trzeba znaleźć szybko miejsce na przechowanie. Kkasiiar, a Ty nie miałaś hoteliku, czy coś mi się pomyliło:roll:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Chyba mag.da nie ma seniora, Ale w sklepach zool.można kupić w op.1 kg.brit premium senior. -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
erka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A nie ma tam jakiegos miejsca w hoteliku blisko? Bo jak tam psami zajmuja sie pracownicy śmietniska, to nic dobrego ich tam nie czeka. Biedne psiaki:(. -
Bez ogłoszeń nie da rady, chyba trzeba powtórzyć.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 29.07.2012, debet wynosił [B]870,62 zł. Wpłaty: [/B]253 zł - zostało z Brunków 500 zł - jkp 100 zł - p.Dorota /wspierała wcześniej Lolę/ 100 zł - Aiszunia 50 zł - anetaks4 100 zł - muufinka /na Bridża/ 50 zł - ang 40 zł - Incia /bazarek dla Faziego/ 667 zł- Incia /bazarek/ 550 zł - mariusz pp / bazarek/ 80 zł - bazarek z breloczkami Emilii2280 415 zł - divia_gg - bazarek 25 zł - Lato09 100 zł - p.Dorota [B]Razem: 3030 zł Wydatki: [/B]86 zł - Fiprex i odrobaczenie niejorków 51,50 zł - karma dla szczeniaków 390 zł - hotel Bridża /6.08-4.09/ 40 zł - transport Kanisa do weta i do domu 37 zł - wizyta u weta z Kanisem 238 zł - hotel Kanisa /6.08-22.08/ 50 zł - szczepienie Kanisa 110 zł - szczepienie i odrobaczenie Fiony i Meli 444 zł - hotel Misia /28.07-2.09/ 360 zł - hotel Kuby /6.08-4.09/ 40 zł - transport Faziego 100 zł - transport Agata do Krakowa 300 zł - hotel Perły /23.08-21.09/ 300 zł - dług Oskara [B]Razem: 2546,50 zł Saldo: 3030 - (2546,50+870,60) = [COLOR=#ff0000]-387,10 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Fundacja KASTOR pokryła koszt sterylki Nocki 3, Perły, Soni. Rozliczenie Oskara, Albinki, Agata na ich wątkach. [/COLOR][COLOR=#0000cd]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspieraja nasze psiaki i prosimy o dalszą pomoc :Rose::buzi::modla:[/COLOR][COLOR=#000000]. W tej chwili mamy pod opieką następujące psiaki : Albinka , Oskar, Kuba, Perła, Sonia, Mika, Kora, Lara,Frania. [/COLOR] -
Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).
erka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tylko nie wiadomo, czy one do jednego kojca będą mogły iść . My zabierałysmy dwóch braci , którzy stali obok siebie ,przywiązani na krótkich łańcuchach w stodole przez 3 lata, bez spuszczania. Absolutnie nie mogły byc w jednym boksie, bo sie nienawidziły. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, widzę u Ciebie niekorzystne wpływy:evil_lol:. Bridż raczej nie pójdzie z Perłą, bo państwo juz mają mała sunię:cool3:. Na kieleckie psiaki wpłyneło 415 zł od divii_gg z bazarku, 100 zł od p.Doroty i 25 zł od Lato09, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']To dobrze, bo wiejski mocz mniej śmierdzi;)[/QUOTE] No nie, takiej teorii to jeszcze nie słyszałam:diabloti:. A Frania jest śliczna, lubie takie mordeczki, jaka tam wieśniara. Węgielkowa i savahna , które pojechały po sunię, już mnie straszyły,że bardzo brzydka. A nawet nie ptrafiły powiedzieć jak wygląda. To nie jest sunia o umaszczeniu "brązowego husky":cool3:,tyko czarna, a to tylko stara brunatna sierść, brzydka i matowa z powodu niedożywienia pewnie, która teraz wychodzi . Frania był przywiązana w lesie do drzewa:mad:. Odzewu o Kropka nie było oprócz tego jednego maila znad morza, ale nie zadzwonili juz . Jutro wielki dzień Bridża, przyjeżdzają państwo spod Wieliczki po niego:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
On nie jest beaglowaty w żadnym stopniu , zdjęcia może go tak skracają, bo nie chciał pozowac za nic. Ale to spory psiak. A pojechać do mag.dy mógłby w czwartek, kiedy wyjedzie Bridżu:), bo na razie rezerwujemy miejsce dla suni z Nowin, która podobno jest w ciązy i na sunie z Mostów/ tylko na razie nie ma tam kto pojechac, zeby zobaczyc co z sunią/. No i jutro chyba zrobie rozliczenie, to okaże sie , jak stoimy finansowo i czy damy radę wziąć następnego psa. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i49.tinypic.com/y00as.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/f35r1y.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/e5jpdz.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/73l99x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1or9sm.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/10o1l6h.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Justysiek, a moze jakies fotki tych suń ON-ek, to może jak ktoś będzie dzwonił o duże szczeniaki, to mogę podesłać. Ale ona chce oddać, nie sprzedać, tak? Incia, divia_gg dzięki za te super bazarki:):). A to psiak błąkający się na Świętokrzyskim, młody ok. 1 roku, waży ok. 18-20 kg, bardzo łagodny, przyjazny, o niesamowitym spojrzeniu. [IMG]http://i49.tinypic.com/e0eoi.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/34g3ind.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/dm7m9y.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2078bdk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/34xmbnt.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Emilio,jeżeli juz chcesz zasponsorować szczepienie niejorków, to dla Jaagi 130 zł - sunia + 2 szczeniorki, bo jeszcze jej nie oddałam. Bardzo dziękujemy:loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Biedna savahna:-o, ale podejrzałam pewnien pomysł na transportowanie psiaków, więc juz nie będziemy jej tak wykorzystywać:razz:. [IMG]http://i45.tinypic.com/96wd2q.jpg[/IMG] Savahna, przyslij mi proszę te fotki Misia na maila w wiekszym formacie, bo nie mogę sie na nie napatrzeć:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale cudne fotki!:multi: Savahna , dziękuję!!!:loveu: A to niesamowite, bo jeszcze mam w pamięci obraz Misia w tej stodole, kiedy płakać mi się chciało, jak go zobaczyłam w takich warunkach. A teraz światowy chłopak:). [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/607/76843505.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3134/76843505.jpg[/IMG][/URL]