erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Oj, niedobrze:shake:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Biorąc pod uwagę tempo, z jakim usiłuje się coś zrobić ,aby pomóc suni i ilość zaangazowanych osób, tytuł jak najbardziej na miejscu! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zabrałyśmy z działki szczeniaczki, które źle się czują , czyli Dżekusia, brązowe maleństwo Soni i Pegi2 -sunieczke ratlerkowatą Newy. Pogoda jest fatalna, u nas cały czas leje, wichura, może w domu prędzej dojdą do zdrowia. Ja zabrałam do siebie Dżekusia, a niedługo chyba sama zostanę wyeksmitowana:cool3: .Pegi jest u p.Ani, Modena u Elwiry, a Jagódka u naszej znajomej. Z Jagódką , która pierwsza zachorowała jest już dużo lepiej, mam nadzieję,że pozostałe też szybko wyzdrowieją. -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Czy jest dla niej jeszcze nadzieja? -
Starachowice! 2 córeczki Berty w nowym domku! Ona sama niestety zaginęła!
erka replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Podnoszę sunieczki w potrzebie! -
Podnosimy Kornisza, ale prosze pamiętać,że on ma przyjaciółkę-Hawrę, z którą chciałby iść do nowego domu.:lol:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie jest dobrze z dwoma szczeniaczkami. Nie ma kto ich zabrac do domu. Nie wiem czy dojdą do zdrowia na tej działce.:-( -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam sporo telefonów w sprawie większych szczeniaczków Misi, ale to wszystko na wieś, kojec na dzień, w nocy wypuszczane. Odrzucam w przedbiegach.:mad: Wiemy jak te kojce wyglądają , małe klatki , w których biedaki są więzione całe życie. Co z tego ,że wypuszczane w nocy, /chociaż też nie wiadomo/, przecież pies, to nie zwierzę nocne.:angryy: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Trzy szczeniaczki Newy/suczki/, cztery szczeniaczki Misi/jeden piesek i trzy suczki/, jeden Soni/piesek/ , Modena , Pegi, trzy suczki Perełkowe. Taki jest stan szczeniaczków. Niestety Jagódka, córeczka Newy jest chora, nie najlepiej czuje się też mój ukochany misiaczek, synek Soni. Dostają antybiotyki, reszta preparaty odpornościowe. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wydałyśmy dwa szczeniaczki, synka Newy i córeczkę Misi.:multi: /Anonse/ -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jagódka, jeden ze szczeniaczków Newy chora, zapalenie oskrzeli.:-( -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Szukamy domków!!!!:Dog_run: -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
No właśnie, i tak upływa tydzień z tygodniem, miesiąc za miesiącem...... I nie ma się co dziwić ,ze sunia dziczeje. Ta baba ogranicza sie pewnie tylko do rzucenia żarcia, i to tez nie wiadomo. A do pomocy suni, jak widać bardzo trudno się zebrać. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Białego szczeniaczka juz nie ma. Co do tej pani z Olsztyna, to nie wiem czy na taka odleglość znajdzie sie transport. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Biały szczeniaczek poszedł do domku! Dobrego !:lol: -
Życzę Luce i Nortonowi dużo, dużo zdrówka!:loveu:
-
Mam nadzieję,że nie zatrzasnęliście się wszyscy w tym pojemniku na pościel.:evil_lol:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pogoda fatalna , już drugi dzień cały czas leje, maluszki całe utytłane w błocie, a biały ślicznotek zupelnie czarny. I żadnego zainteresowania szczeniaczkami.:-( A młodziutkiej sunieczki wyrzuconej koło mojej pracy dzisiaj już nie było, jak również ratlerki i jej kudłatego towarzysza. Może schowały sie w pobliskim lesie przed deszczem, albo poszły gdzieś przed siebie i zginą jak tysiące innych wyrzuconych biedaków.:-( -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
NIe ma siły do tych ludzi. :mad: Dzisiaj koło mojej pracy również podrzucona ok.3,5 mies.suczka. Nóżki powykrzywiane, źle chodzi , z pewnościa na skutek niedożywienia i niedoborów. No cóż , nakarmiłam ją, odrobaczyłam, wprowadziłam do moich psów, ale ona nie chce tam zostać. Teren jest ogrodzony, ale wszystkie psy przechodza pod bramą, więc nie wiem czy ona tam się utrzyma. Niestey nie mam gdzie jej zabrać. A kawałek dalej obok przystanku autobusowego wyrzucona ratlerkowata suczka i mały kudłaty piesek. :angryy: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ta osoba bierze innego szczeniaka, a nie nasze cudeńko. Transport załatwiony ale nie od nas.:shake: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, chociaż mamy już rachunków na dużo większą sumę. Już nie wiem co robić , nikt nie chce takich przepieknych szczeniaczków. Te dzieci Soni, to po prostu cudne misiaczki. A dzisiaj rano juz miałam telefon od znajomej, której podrzucili terierkowatego szczeniaczka, i oczywiście najlepiej ratowac czyimiś rękami. Miała by z pewnościa większe mozliwości aby go przechować niż my. W dodatku mały ma trochę biegunki, nie mogłam go przyjąć, bo juz naprawde nie mamy możliwości. I biedaczek trafi do schronu, bo miała go tam odnieść.:angryy: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i chyba nici z adopcji białego szczeniaczka. Dziewczyna pisze,że nie ma transportu. Pogoda fatalna, te maleństwa zupełnie nie nadają sie do takich warunków. One chcą do ciepłych domków!!!!:placz: :placz: :placz: Szczeniaczek Newy, czarna Jagódka, byłą coś niewyraźna , zabrałyśmy ja do weta. Ale okazuje się, że zwymiotowała surowe rapki kurze. Ludzie wrzucaja tam takie świństwa przez płot. Nie jesteśmy w stanie temu zapobiec. Tym bardziej trzeba zabrać stamtąd te maluchy.