Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Już dzisiaj rano był telefon od państwa Muszki z wielkimi podziekowaniami za sunieczkę, która jest najpiękniejsza i wogóle same naj...:). Muszka pierwszej nocy zajęła fotel, na którym spał ich poprzedni psiak, ale ponieważ pani zauwazyła ,że nie śpi, tylko czuwa, to wzięła ja do łóżka i tak Muszka wyciągnięta przespała całą noc w nowym domu.
  2. Może poprosimy savahnę,żeby ogłosiła Sówkę z tą jej niesamowitą historią, może ktoś doceni sunieczkę i da jej ciepły kąt na stare lata.
  3. Jaki piękny beniutek i nareszcie uśmiechnięty:). Suchy szampon węgielkowej trochę dał radę. Dzięki Eliza za wysłanie Barego:).
  4. Węgielkowa, widzę ,że narzędzia tortur przygotowane, ale Ty lepiej powiedz co tam u Rambusia słychac:razz:.
  5. Ci byli z Miedzianej Góry i sunia miała być do mieszkania.
  6. Wczoraj pisałam,ze była chetna kobieta na ostatnią córeczką Czarki. Owszem dzisiaj byli w 5 osób u Miry i zabrali sunię. Po 2 godz. miała telefon,ze muszą ja oddać, bo bardzo przypomina sunie, którą zabił im samochód i dziecko płacze. Sunieczkę odwieźli. Nie będę komentowac, bo moja wytrzymałośc jest juz na ukończeniu. Dzisiaj jak na razie dwa telefony o koty norweskie, jeden zrobił mi pobudkę:diabloti:.
  7. [quote name='andzia69']opowiem wam pewną historię...historię Sówki - suni w typie donka. Trafila do nas po tym, jak ją porzucono w kwietniu br. (ludzie się wyprowadzili, a pies pozostał na ulicy...) Los chciał, że ją ktoś zechciał...ponad 40 km od Kielc, zostala wyadoptowana chyba ponad miesiąc temu, na drugi dzień uciekła:-( Wczoraj Pasja chodzila po Herbach, ul. Sowia...i wiecie kogo spotkała? Sówkę!!!! która tak bardzo kochala to miejsce, że zwiała z domu i przyszła do Kielc...Nikt by tego nie przewidział....biedna sunia:-(:-( ale jej już nie chcą...a ona była pod płotem posesji, gdzie miala swojego psiego kolegę...ech, życie:-( [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6136/1304009.jpg[/IMG][/QUOTE] To jest psia wierność. A Sówka chyba niemłoda jest? A tam nie ma szans,że by ktoś z sąsiadów ją przygarnął?
  8. Myśle,że Bary nabierze ciała szybko, bo mag.da mówi,że w tej chwili nic poza michą go nie interesuje. Nareszcie biedaczek może sie najeść do syta i to takiego jedzenia, którego w swoim życiu do tej pory nie widział.
  9. Nie wiem, czy nie skasować postu, bo już sie boję:eek2: .
  10. Basteri i lusi, jak masz więcej czasu niż kaasiiar i możesz przejąć finanse Barta, to ja nie widze przeszkód, myślę,że inni deklarowicze również. A jak ktos jest innego zdania, to prosimy o wypowiedź.
  11. Elizko, Bary jest mały, jak na benia, podejrzewam,że jeszcze nie ma 30 kg, bo jest chudziutki, ale pewnie bedzie miał 30-35 kg, jak nabierze ciałka.
  12. [quote name='savahna']Charakter ma fajny, taka ciapa, choć raz warknął na wegielkową podobno, ale się nie dziwię....:lol: Znaczy bardzo się dziwię....:evil_lol::oops::oops:[/QUOTE] Na swoją wybawczynię:roll:, no cóż psy sie znają na ludziach:eviltong: .
  13. Muszka dzisiaj pojechała do Warszawy z TZ-em roszpunkowym, któremu bardzo dziękujemy za pomoc:loveu:. Na domy czekają : Albinka, Rudi, Masza, Kastor, Cypis, Rambo, Bary, Czarek, Pusia, Ajka , Czarka, Lisa, Gaja, Dante. Zero telefonów, jutro ma przyjechac pani po córeczkę Czarki, ale zobaczymy. Koniecznie trzeba zabrać też te szczeniaki od pijaków, bo one leżą tam w komórce same, często głodne, jak Anka by nie zaniosła jedzenia. Dzisiaj została wysterylizowana duża ruda suka , która błakała się po Bukówce, na noc Anka wzięła ją do kotłowni do siebie, ale jutro musi ją dać na podwórko do tych pijaków właśnie, tam zaniosła budę i będzie ja karmiła, bo nie ma innego wyjścia, ona ma swoich 7 psów. Też trzeba będzie szukać jej domu.
  14. [quote name='malagos']Koty norweskie? :diabloti: A macie takie? Moja córka "zachorowała" na kota.......[/QUOTE] Malagos, węgielkowa jeszcze ma jednego, pomolestuj ją , może odda:razz: .
  15. Tak , psiak z koszmaru, bity , głodzony, bez schronienia, na łańcuchu, do jedzenia miał np. surowe obierki z ziemniaków zalane wiadrem wody. Mag.da go już troche wyczesała, ale wygladał tragicznie, jeszcze jest b.brudny, ale nie za bardzo jest go jak teraz wykąpać. Moze niech będzie Bary, miałyśmy kiedyś Barego, ale to już jakis czas temu. Ale jeszcze taka mordka smutna, choc juz bez takiego przerażenia w oczach, jak na poczatku. Incia wracaj szybko do zdrowia :).
  16. Z Cypisem nie wiadomo jeszcze , na razie nie moge się dodzwonic do tej dziewczyny . Bardzo dziękujemy TZ-owi roszpunkowemu za zabranie Muszki do stolicy:loveu:. Z telefonów normalka, codziennie prawie o Cziłkę/ a jak była w hoteliku dosyc długo , to wtedy nikt nie pytał/ , no i tradycyjnie o koty norweskie:diabloti:. Reaguję juz alergicznie:mad:. Acha jeszcze pytała pani z Tumlina o czarną szczeniorka z Borkowa. Mira, będzie dzwoniła do Ciebie . Dzisiaj był wykastrowany Kastor, mamy nadzieje,że to trochę obniży jego temperament.
  17. Odzewu z ogłoszeń żadnego, ale prawdę mówiąc nie liczyłam, że w tym stanie ktoś by go chciał wziąć. Chyba jednak będzie musiał przezimowac u nas i trochę porosnąć, żeby miec szansę na dom.
  18. Rurka-Lotka:(, od poczatku nie miała szczęścia, jej rodzeństwo zabrali ludzie , a ona została dosyć długo sama w rurze odpływowej, która była jej domem, zanim trafiła do nas. Stąd Rurka, potem została Lotką i lotem zakończyła swoje krótkie życie:(. Strasznie przykre:(.
  19. Ale ona chyba mieszkała na podwórku w budzie juz po śmierci swojej pani, bo rodzina zmarłej sie nią nie interesowała i inni ludzie ja karmili, przynajmniej tak mi powiedziano. Mogę sie dowiedzieć od osoby, która zna sytuację, jak było na pewno.
  20. Dzisiaj była sterylizowana Masza, a jutro będzie kastrowany Kastor. Żadnych ciekawych telefonów, nawet o ślicznotkę Pusię nikt nie pyta, a wydawało mi się,że będzie na nią dużo amatorów. Był tylko tel o szczeniaka do kojca i budy :cool3:.
  21. Tak, Nutce zmarła pani. Sunia mieszkała w domu, nie wydawajcie jej prosze do budy czasami, bo ona się zupełnie nie nadaje.
  22. Wpłynęło na konto kieleckiego ON-ka Rambo 200 zł od Morka. Bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Życzymy Morkowi wspaniałego domu:).
  23. Wpłynęło 200 zł od Morka dla Rambo, bardzo serdecznie dziękujemy:lol:.
  24. Masza jutro ma sterylkę. Straszna z niej poczciwina. Ciekawe , czy była sunia domową kiedyś, bo z pewnością od czerwca błąkała się w Marzyszu. Ale mag.da mówi,że już dzisiaj lepiej się czuła w boksie wewnętrznym, w budynku, juz nie chciała sie tak wydostac, jak pierwszego dnia. Mam nadzieję,że bedzie się nadawała do mieszkania, bo jakos tak mi zupełnie nie pasuje do budy. Rudzik strasznie nie ma szczęścia, młodziutki , fajny , mały psiaczek, a nikt nawet o niego nie zapyta. Pamietajcie o transporcie do Warszawy dla Muszki, jakby ktos coś wiedział.
  25. Ale podobno Boniek, o którego pani pytała jest do adopcji, więc innych juz nie będe wysyłać.
×
×
  • Create New...