erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ach.. tyle kasy:shake::cool1:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszymy z domu Bartusia i daje to nadzieję,że nasza Albinka /3 lata w dt/ też znajdzie dom:). -
A jedna cuda się zdarzają[URL=http://smayliki.ru/smilie-108962631.html][IMG]http://s.rimg.info/11e9fbf27981eef4762d374183eb515d.gif[/IMG][/URL] Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] ewentualnie może być Chelsea:lol:[/QUOTE] Andzia69, idąc tym tropem , może być jeszcze Benfica, Valencia, AS Roma, albo ...Legia:evil_lol:. Węgielkowa, jeszcze nie ma 22-ej:diabloti:. -
Nie widziaś nigdy altannika w akcji? Żałuj,przezabawny ptaszek, można paść ze śmiechu, jak on przygotowuje tą altankę dla swojej wybranki:p.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewab, andzia69 dzięki za pomoc z bajgielką:loveu:. Wymyśliłyście jakieś imię ładne, bo to tymczasowe mi się nie podoba:evil_lol:. Kasa na razie jeszcze jest:razz:, ale chyba trzeba sie będzie jej pozbyć:diabloti:. Sisi i Masza już w nowych domkach. Wszystko jest ok:), Maszka musiała trochę doprowadzić warknięciem do porządku rezydenta, który tak sie ucieszył na widok koleżanki w domu, że troche był namolny w powitaniu;). Ale potem w odwecie ukradła mu gryzaka i zaniosła na swoje posłanie . Jeszcze trochę zestresowana, bo nie wysikała sie na spacerze, ale i tak juz jest dobrze, bo była mocno przestraszona w podróży. Sisi pojechała do Pierzchnicy, do pani, której odeszła kilkunastoletnia suczka. Oczywiście będzie w domu. Pojechała tam z siostrzenicą tej pani, która mieszka koło mnie i z jej suczką. Obie sunie się polubiły, to dobrze, bo często będą razem. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jutro do domów jadą Maszka i Sisi:). Dzwoniła już któryś raz pani od Tinki i Jogiego, rozpływa się z zachwytu nad Tiną:). Pani wzięła sobie urlop żeby być w domu i czuwac , aby Tina sie dogadała z rezydentką, a tu sie okazało,że obie sunie od razu się zaprzyjaźniły, nawet śpią przytulone do siebie. Czasami odwiedza je Jogi, który przychodzi tam do psiego przedszkola i wtedy szaleją na całego w trójkę:). Malutka też wydaje mi sie podobna do Azji. Zostanie Misia, czy jakieś inne imię wymyslimy? -
Ale co wy mówicie, Misiu wcale nie patrzy na kota z zamiarem konsumpcji, tylko bacznie go obserwuje ,żeby nie zwędził ze stołu tych prezencików i świecidełek:evil_lol:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cudny Brunio:), pomyśleć,że taki fajny misio koczował kilka lat na tej Ameliówce. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
U Roszpunki została Lola, która mała nie będzie, Kimi już ma dom. Inciu, a dasz radę z tym bazarem?:razz: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jakaś dziewczyna dzisiaj znalazła na ulicy malutką sunieczkę ok.6 mies. Okazało się,ze jej pies jej absolutnie nie zaakceptował. U ma.gdy na razie nie ma miejsca, dałyśmy sunię do p.Ani na kilka dni. Ewelinka_m jutro ma tam pójśc zrobić fotki, to Elizo wysle do Ciebie. Divia_gg dzwoniła przed chwilą, ze na ul.Łódzkiej u wylotu z Kielc biegnie czarny labkowaty pies w czerwonej obroży, wygląda na zagubionego. -
Savahna, nie ulegam złym wpływom, po prostu ładnie się z Tobą przywitałam:p. A to fotka dla Irenas:). Twój niedoszły podopieczny/ten po lewej;)/ również w wersji łóżkowej. [IMG]http://i46.tinypic.com/2dtbvxi.jpg[/IMG]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie, mamy Polę 4 mies., ale ona bedzie miała ok.20 kg docelowo. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Węgielkowa, jak czegoś nie wiesz, to ja Ci powiem:razz:. -
Dzień dobry savahnko ;).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze nieśmiało dodam, że wczoraj mag.da wstawiła piękne nowe fotki Silvy:razz:. -
[quote name='savahna']Dowiedziałam się przed chwila od Agaty P.Az zaniemówiłam.Bardzo,bardzo się cieszę:multi::multi::multi: A erka do raportu karnego za nieupublicznienie wiadomóści:cool3::cool3: Niech już będzie ten dzień.....:roll:[/QUOTE] Savahna, to chyba raczej Ty do raportu, że nie zagladasz do Bartunia:razz:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Domek dla Maszki w Tychach pewny, dziewczyna nie może się doczekać, już kupiła dla niej wyprawkę. Może w sobotę uda się załatwić transport. Jaaga podawałam tel Twojej mamy w sprawie jamniczki, nikt nie dzwonił? A ona już po sterylce? Fajne domowe fotki Rudzika, może na ogłoszenia z nimi będzie jakis odzew, bo do tej pory nikt nawet nie zapytał o niego. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Węgielkowa jutro tam jeszcze pojedzie, zawiadomiła tez hycla, który działa w tamtym rejonie. Ale słodka minka, że też nikt jej nie chce. [URL="http://img703.imageshack.us/i/51068745.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3980/51068745.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj rozmawiałam z panią Barego. W ostatni weekend pojechali z nim do rodziny w Rybniku. Wyjechali z dużym opóźnieniem, bo Bary za nic nie chciał wejśc do samochodu . Jak chcieli go wsadzać, to od razu wywalał się na plecy, pokazywał brzusio . Biedaczysko pewnie tak się bał,żeby go znowu nie zabierali z tak fajnego domku. Podobno jak wraca ze spaceru, jak juz się zbliżają do bramy, to ogromnie się cieszy, wpada i od razu na swoje posłanie . Tak bardzo jest zadowolony z tego domu. W gościach troszkę był niegrzeczny, doszło do małego spięcia między nim, a rezydentem, trochę mniejszym od niego, ale krew się nie polała:p. Obydwa psiaki bardzo łagodne i ciapowate, ale jakoś nie przypadły sobie do gustu, choć będą musiały, bo rodziny często się spotykają. Linssi, ewelinka_m, czy Czesio juz na 100% zostaje w dt? Bo był dzisiaj tel o niego. -
Bardzo mocno trzymam kciuki:thumbs:, oby tym razem się udało:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie z trasy węgielkowa,ze między Bielinami a Wolą Jachową, w polach widziała sukę z trzema szczeniakami. Szczeniaczki ledwo szły w tym śniegu, łapiny chyba poprzemarzane. Staneła tam ,dała jesc. Ale nie wiadomo, czy to bezdomne, czy czyjeś wyszły w pola. Nie znacie kogos kto by tam mieszkał w poblizu? Dzwoniła dzisiaj dziewczyna ze Sląska o Lolę, przekazałam tel roszpunce do dalszej weryfikacji. Dziewczyna powiedziała,ze jak ogląda ogłoszenia , to trudno znaleźć ogłoszenie, które nie byłoby z Kielc:p. Wielki ukłon dla wszystkich ogłaszających, przede wszystkim dla savahny,ze jej praca jest tak widoczna:). Chyba na jakis medal zasłużyła:B-fly:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i47.tinypic.com/207pykx.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/dxmnhw.jpg[/IMG] Młode i puchate to chyba tylko Ajka, jest przed kolano, ma ok 10 mies. -
No nie wierzę:crazyeye:! Ta przyszła niedziela, to 3 lutego, czy jeszcze następna? Bo jak następna, to może wcześniej by ktoś mógł pojechac na tą wizytę. Boje się,żeby ludzie się nie rozmyślili, nie znaleźli jakiegos innego psiaka, jak taka szansa jest dla Bartunia.