erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img255.imageshack.us/i/20572004.jpg/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/295/20572004.jpg[/IMG][/URL] Ogromnie mnie cieszą te postępy sunieczki, trzymam kciuki za dalsze kroczki na drodze do szczęśliwego psiego życia.:) Należy sie to tej bidulce, bo przeszła bardzo wiele, nie wiem, jak udało jej sie przeżyć.. Spędzała mi sen z powiek ponad rok, wielokrotne próby łapania, na przeróżne sposoby spełzały na niczym. Nie wiem, co zrobił jej człowiek,ze tak bardzo sie go boi. Ale wszystko co złe, juz poza nią, wierzę ,że pod opieką mag.dy szybko wyjdzie na prostą:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A co to za zakusy na moją Miniusię:diabloti:. Nic z tego, dlatego Minia pokazuje wam swój języczek. Zresztą ona już się nie kwalifikuje, bo 14 marca skończyła 2 latka :evil_lol:. [IMG]http://i45.tinypic.com/339u9s4.jpg[/IMG] -
Ekipa erki. Nowy nabytek. Świętokrzyski pięciopak potrzebuje wsparcia
erka replied to savahna's topic in Już w nowym domu
Jeszcze dwie suczki zostały w hoteliku. Oprócz Joli, nikt nas nie wspomógł nawet grosikiem. A zadłużenie nasze za Perełki i inne psiaki wynosi w tej chwili 1670 zł :(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 17.02.2013, debet wynosił wtedy [B]- 781,18 zł. Wpłaty: [/B] 180 zł - ang /bazarek/ 560 zł - mariusz pp /bazarek 50 zł - Incia /od p.Doroty/ 150 zł - mariusz pp /bazarek/ 250 zł - jkp 30 zł - pan Jogiego 460 zł - mariusz pp /bazarek/ 99 zł - Agata P /bazarek/ 180, 50 zł - Agata P /bazarek/ 150 zł - Jola 100 zł - państwo Perełki 248 zł - divia_gg /bazarek/ 560 zł - wpłata od NN 100 zł - państwo Tiny [B]Razem: 3117,50 zł Wydatki: [/B]280 zł - hotel Silvy /7.02-6.03/ 300 zł - hotel Rudiego /15.02-16.03/ 360 zł - hotel Czarka /15.02-16.03/ 30 zł - odrobaczenie i odpchlenie szczeniaków 7 zł - puszka dla szczeniaków 390 zł- hotel Rudej / 5.03- 3.04/ 360 zł - hotel Saby/3.02-4.03/ 200 zł -karma dla Nero i Poli 19 zł - linki dla psa 29 zł - obroża i szelki 140 zł - hotel Żabci /9.02-28.02/ 182 zł - hotel Perełki /9.02-6.03/ 287 zł - hotel Bezy /9.02-21.03/ 210 zł - hotel Szarki/9.02-10.03/ 210 zł - hotel Luny /9.02-10.03/ 13 zł - Rumentaabs 400 zł - dt i karma Oskara 200 zł - dt Albinki 30 zł - transport Nero 300 zł - hotel Ajki 60 zł - ogłoszenia [B]Razem: 4007 zł Saldo: 3117,50- (4007+781,1)= [COLOR=#ff0000]- 1670,68 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Morus jest w bezpłatnym dt u mag.dy. Koszt sterylizacji Żabci, Perełki, Szarki, Bezy i Luny pokryła Fundacja KASTOR. [/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, prosząc o dalsze wsparcie, bo zadłużenie duże , a psów pod opieką nadal sporo[/B][/COLOR][COLOR=#000000]. [URL="http://smayliki.ru/smilie-1064674311.html"][IMG]http://s17.rimg.info/f63babca1359b9835942072e68e63ba2.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][COLOR=#ee82ee]Pod naszą opieką pozostają: Oskar, Albinka, Rudzik, Czarek, Ruda, Saba, Pola, Ajka, Morus, Luna, Szarka, Wilma, Barni, Betty[/COLOR][COLOR=#000000].[/COLOR] -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Radku, bardzo dziękujemy za pamięc o Oskarku:). Bardzo prosimy , może ktoś jeszcze wspomoże Oskara, jesteśmy bardzo zadłużone, mamy na utrzymaniu kilknaście psów, nie dajemy rady. Nie wiem, co będzie dalej z Oskarem:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img221.imageshack.us/i/29765945.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/702/29765945.jpg[/IMG][/URL] Ruda, piękna, łagodna, mądra, spokojna, zrównoważona, idealna jako pies rodzinny, a nikt jej nie chce:-(. Jedyny telefon , jaki był o nią, to do budy, w życiu jej do budy nie wydam:shake:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']A jak się czuje ta dzika sunia? Oswaja się troszkę?[/QUOTE] Wilma potrzebuje jeszcze dużo czasu. Rodzinka mieszka w pomieszczeniu, w którym wstawiona jest buda i sunia nie wychodzi z niej przy człowieku. Je dopiero , jak mag.da wyjdzie stamtąd. Choc robi juz malutkie postępy , bo kiedys wzięła przy niej parówkę położoną przy wejściu do budy, a ostatnio mag.da miała okazję zobaczyć ją w całej okazałości, bo wyszła z budynku na wybieg szukać maluchów, kiedy mag.da zabrała je na chwilkę poza wybieg . Na szczęście maluszki nie są dzikuskami, bo mag.da je oswaja od początku, więc wybiegaja , jak tylko przychodzi, bawią sie z nią. Nie wiemy, czy nie trzeba ich będzie trochę dłużej zatrzymać, żeby pomogły mamie przekonać się, że człowiek nie jest taki zły:). Elizko, nie mamy jamniorów. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Widziałam kiedyś notkę w Echu, gdzie prosili o pomoc finansową , bo mieli do leczenia kota z zapaleniem ucha, tyle wiem. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Divia_gg, doszło juz 248 zł z Twojego bazarku, dziękujemy :loveu:. Interwencję możesz jeszcze zgłosić do tej organizacji, tylko poprzez formularz kontaktowy na ich stronie, bo nie podają nr telefonu: [URL="http://www.vox-animalium.org"]www.vox-animalium.org[/URL] -
Coś mi sie wydaje, że Misiaczek zastanawia się, czy użyć to czarne jako farszu w całości, czy jednak pokawałkować:diabloti:.
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Po tych kolejnych aferach mięsnych, to nic dziwnego,że Fryta przeszła na wegetarianizm, miała widocznie dośc chemii i antybiotyków:razz:. Za to nie będziemy jaance Frytki odbierać;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A tu igraszki z ciocią :). [IMG]http://i45.tinypic.com/3cxs2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/106wthz.jpg[/IMG] Pożegnanie [IMG]http://i49.tinypic.com/1o3z7p.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jutro nasz misiaczek Nero jedzie z doddy (dziękujemy:loveu:) do domu k.Rybnika:). A to następne fotki z Tinkowego domku:). Sunia to co wystała w swoim życiu na łańcuchu , teraz odleży w piernatach na kanapie:p. [IMG]http://i46.tinypic.com/10dw5xy.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/334jcq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2zitysz.jpg[/IMG] Synek przyszedł w odwiedziny:) [IMG]http://i50.tinypic.com/2regrhh.jpg[/IMG] Co prawda coraz mniej jest podobny do mamy i wyrasta na wilczka ;). [IMG]http://i47.tinypic.com/9sb0ae.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak baster i lusi, doszło 100 zł, bardzo serdecznie dziękujemy :loveu::loveu:. Przeznaczone dla Oskara i na jego wątku rozliczone. Cały czas szukamy transportu na Śląsk dla Nero. -
Wpłynęło 100 zł od baster i lusi na kieleckie psiaki, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu:. Przeznaczone dla Oskara i na jego wątku rozliczone.
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 100 zł od baster i lusi, które zostało z kasy Barta, bardzo serdecznie dziękujemy :loveu::loveu:. Dług Oskara zmniejszył sie do 431,50 zł. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kasiu, pytali o Sarę;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ktoś tu jakieś fałszywe wieści rozsiewa:cool3:. Sabą nikt się jeszcze nie interesował, ma byc tylko sterylizowana . Kryształ paskudny , własność węgielkowej, zawadza mi w domu, ale nie chciała żeby go jej zrzucić przez okno:diabloti:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jest dom dla Nero k.Rybnika, szukamy transportu. Dobrze by było, gdyby dla Poli coś się znalazło, to mamę można by sterylizować. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mała Betty już jest zarezerwowana, Barni też wstępnie, ale może jeszcze ktoś się pojawi. -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
erka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziękuje bardzo, przekażę Jego żonie, która bardzo teraz cierpi. To był naprawdę bardzo dobry człowiek, dla zwierząt i dla ludzi, wszystkim pomagał, teraz tacy są rzadkością. Zawsze mogłysmy na niego liczyć, jeśli chodziło o podwiezienie czegoś , transport psiaka. Niestety odszedł za wcześnie, przegrał z paskudnym choróbskiem:-(. -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
erka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Oczywiście czytam sprawozdania Gajanki i bardzo żałuję,ze już nie będzie regularnych, jak dotąd. Mam też smutną wiadomość, pan, który uratował Gajanke zmarł niedawno. Uratował nie tylko ją, był geologiem, pracował w terenie i za każdym razem przypłątywały sie do niego jakieś psie bidy , niektóre wsiowe tylko dokarmiał, a były tez bezdomne , które zabierał i szukał im domu.